Menu

Anketa

Čí výkony a výsledky z nejlepší trojice KP jsou pro Vás největším překvapením?
Celkem hlasů: 245
Boskovice 154
62.9%
Mutěnice 17
6.9%
Bosonohy 74
30.2%

Galerie

TOPlist

Soupisky divizních týmů

Soupisky Tasovic, Bohunic, Vracova, Vyškova, Líšně, Bystrce, Hodonína, Třebíče, Vrchoviny, Polné, Velkého Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem a Otrokovic pro podzimní část divize.

 

Sokol Tasovice

Brankáři: Gábor Jan 1988, Fukal Petr 1987, Yonov Stefan 1991, Heneš Tomáš 1990   
Obránci: Krátký Petr 1982, Šuráň Michal 1987, Čerstvý Lukáš 1983, Helebrant Oldřich 1990, Kirschner Ladislav 1992, Vítek Martin 1993, Chamko Michal 1993  
Záložníci: Horáček Petr 1978, Švarc Roman 1987, Paul Miroslav 1988, Vyžrálek Milan 1990, Svatoš Martin 1991, Blahoudek Marcel 1992, Čermák Jakub 1993  
Útočníci: Dítě Petr 1991, Doležal Zdeněk 1978, Szajko Tomáš 1994  
Realizační tým  
Trenér:
Šťastný Tomáš, asistent: Szajko Rostislav, lékař a masér: Doležal Zdeněk st., vedoucí mužstva: Klíčník Libor  

Letní změny

Přišli: Yonov, Švarc (hostování 1.SC Znojmo), Chamko, Čermák, Szajko (z dorostu), Vítek (hostování Hrádek), Krátký, Kirschner, Gábor, Vyžrálek (prodloužena hostování)

 

Tatran Brno Bohunice

Brankáři: Marek Gruber 1990, Michal Cífka 1984, David Mrkvica 1994
Obránci: Lukáš Vjater 1983, Marek Král 1993, Stanislav Hanousek 1980, Lukáš Tvrdý 1993, Stanislav Píšek  1987, Marek Solnický 1989, Ondřej Masařík 1990, Marek  Szczygiel 1990
Záložníci: Roman Kostka 1990, Boris Tonev 1989, Tomáš Forman 1989, Petr Kulička 1985, Miloš Buchtík 1993, Tomáš Smolka 1993, Libor Stehlík 1988
Útočníci: David Vávra 1989, Roman Kotol 1992, Jaromír Krejčí 1980, Filip Damborský 1992, Patrik Seknička 1995
Realizační tým

Trenér: Luboš Kučerňák, asistenti: Lukáš Kříž, Emil Kroupa, vedoucí mužstva: Otto Čief, kustod: Vlastimil Musil, lékař, masér, řidič: Zdeněk Knap
Letní změny

Přišli: Marek Král, Lukáš Tvrdý, Miloš Buchtík, Patrik Seknička (z dorostu), Marek Solnický (hostování z Poruby 2011), David Mrkvica (hostování ze Šlapanic), Tomáš Smolka (přestup z ČAFC Brno)                    
Odešli: Vladimír Bombicz (hostování do Ivančic), Jindřich Beneš (do Křenovic), Vladimír Navrátil (ukončeno hostování Brodek u Přerova), Andrii Shkurupii (ukončeno hostování Sparta Brno)

 

FC Vracov

Brankáři: Buzay Miroslav 1987, Zálešák Adam 1988

Obránci: Procházka Radek 1979, Vybíral Aleš 1976, Lejsal Ondřej 1985, Šenk Jakub 1989, Krupica Dušan 1989, Pavlas Tomáš 1989
Záložníci: Kudlík Jiří 1978, Kotásek Martin 1985, Žurovec Radek 1986, Eliáš Petr 1987, Presl David 1991, Beck Tomáš 1988, Březina Ondřej 1995

Útočníci: Loprais Petr 1989, Zýbal Ondřej 1989

Realizační tým

Trenér: Lejsal Karel st., asistent: Lejsal Karel ml., vedoucí: Sádovský Petr, masér: Merkl Pavel

Letní změny

Přišli: Presl, Pavlas (hostování Sparta Brno), Březina (hostování Kozojídky), Procházka (návrat po zranění)

Odešli: Klajba (B tým)

 

MFK Vyškov

Brankáři: 1 Holásek Tomáš, 30 Kollár Ladislav
Obránci: 2 Král Ondřej, 3 Kollár Michal, 4 Hodinář David, 5 Jašíček Michal, 8 Koláček Lukáš, 13 Baričák Jan

Záložníci: 6 Voral Petr, 7 Dostálek Richard, 9 Žoček Martin, 12 Hatle Matěj, 14 Novotný Filip, 15 Sigmund Ivo, 16 Lička Josef, 17 Urbančok Dominik, 19 Kopečný Vít

Útočníci: 10 Lička Martin, 11 Hradil Tomáš, 18 Kropáček Miloš
Realizační tým  
Trenér: 
Zbyněk Zbořil, asistent trenéra: Richard Dostálek, vedoucí mužstva: Jaroslav Hejný, masér: Petr Seidl

Letní změny

Přišli: Holásek Tomáš - z dorostu, Jašíček Michal - host. Sokolov, Dostálek Richard - host. SK Líšeň, Hatle Matěj - v jednání, Novotný Filip - z dorostu, Lička Josef - z dorostu, Urbančok Dominik - z dorostu, Kopečný Vít - host. 1.SK Prostějov

Odešli: Galia Jakub - ukončené hostování, Hrušák Tomáš - ukončené hostování, Novotný Václav - "B" mužstvo, Palla Sebastian - pobyt v zahraničí

 

SK Líšeň

BrankářI: 17 Jan Herink 1993

Obránci: 4 Rudolf Čampa 1983, 5 Marek Široký 1985, 3 Martin Drábek 1992, 9 Zdeněk Sklenář 1993, 15 Martin Matoušek 1988, 13 Matěj Skok 1992 - zraněný, 18 Jakub Suchý 1992 - v jednání
Záložníci: 16 Martin Nosko 1986, 8 Petr Pecha 1985, 7 Adam Lisický 1992, 6 Zbyněk Oprchal 1984, 19 Zdeněk Bezděk 1990, 21 Michal Šudoma 1988, 14 Kryštof  Večera 1993    

Útočníci: 12 Marek Buc 1994, 22 Jakub  Milotínský 1991, Radek Bohuslav 1993, Gary Nguyen 1993, Marek Walla 1991

Další hráči z FC Zbrojovka Brno v rámci projektu FARMA

Realizační tým

Trenér: Bohumil Smrček 1961, trenér brankářů: Pavel Plchut  1970, vedoucí a manažer: Michal  Král 1966, masér a zdravotník: Zdeněk  Herman 1964

 

RSM Hodonín

Brankáři: Igor Novotný, Martin Petráš, Adam Doležal

Obránci: Ondřej Špaček, Petr Spazier, Luděk Mírovský, Robert Bulva, Hynek Maršálek, Patrik Hlaváč, Marek Michna, Mario Sloboda, Radek Benešovský

Záložníci: Jiří Maršálek, Timáš Lorenc, Marian Švrček, Lukáš Svoboda, Vlastimil Polák, Jaroslav Kmínek, Tomáš Reška, Vojtěch Bartoněk

Útočníci: Marek Ondryáš, Lukáš Grdina, Petr Šturma, Roman Teplý, Zdeněk Kuřil

Realizační tým

Trenér: David Kříž, asistent: Martin Maša, vedoucí: Miroslav Bartyzal, masér: Pavel Smrčka 

 

FC Dosta Bystrc - Kníničky

Brankáři: Slanina Aleš 1980 ,Kukleta Tomáš 1990

Obránci: Smekal Lukáš 1986, Janíček Martin 1981, Jirásek Ladislav 1984, Bárta Vítězslav 1988, Fousek Přemysl 1992

Záložníci: Klusák Stanislav 1984, Křivánek Filip 1990, Dolina Vít 1993, Jiříkovský Lukáš 1979, Kubíček Lukáš 1992, Fiala Radim 1987, Šural David 1993

Útočníci: Zedníček Stanislav 1983, Košulič Luboš 1990

Realizační tým

Trenéři: Kotol Roman 1966, Karpíšek Miroslav 1965, vedoucí mužstva: Spišiak Pavel 1971

Letní změny

Přišli: přestup: Fousek Přemysl – přestup Svratka Brno, Fiala Radim – přestup Rousínov, Kubíček Lukáš – hostování Řicmanice, Košulič Luboš – hostování Zbrojovka Brno, Šural David – hostování Zbrojovka Brno, Dolina Vít – hostování Slovácko

Odešli: Šíma Jiří - Rakousko, Veselý Jan -  Rakousko, Sedláček  Matěj - přestup Rousínov

 

HFK Třebíč

Brankáři: Lukáš Zrzavý (1989), Rostislav Kruba (1991), Pavel Němec (1991)

Obránci: Štěpán Svoboda (1991), David Komínek (1985), Pavel Chalupa (1991), Květoslav Havránek (1987), Marek Ustohal (1993), Jakub Křeček (1993), Martin Chalupa (1992)

Záložníci: Pavel Čermák (1987), Ondřej Herc (1993), Lukáš Podzemský (1986), Jiří Chlup (1986), Milan Kostelecký (1992), Ivan Čermák (1985), Martin Linhart (1988), Ondřej Benda (1993)

Útočníci: Petr Florián (1991), Radek Durda (1987), Tomáš Válek (1993)

Realizační tým
Trenér:
Libor Zelníček, asistent trenéra: Miloslav Loucký, trenér brankářů: Pavel Němec, vedoucí mužstva: Milan Bulička, lékař: MUDr. Jiří Kucharský, masér: Jan Doležal

Letní změny
Přišli:
hostování: Zrzavý (SK Slatina), Herc (SK Slavia Praha), Podzemský (1. SC Znojmo), z dorostu: Benda, Válek, Ustohal, Křeček

Odešli: přestup: Rousek (FC Náměšť n. Osl.-Vícenice), hostování: Křivánek (TJ Destrukce Jaroměřice. Rok.), konec hostování: Svoboda (Cvrčovice), v jednání: Smažil, Koníř, Rygl

 

SFK Vrchovina

Brankáři: Jan Vítek (1986), Petr Skryja (1985), David Krejčí (1988)

Obránci: Petr Blažíček (1992), Michal Buchta (1991), Martin Drdla (1993), Petr Folprecht (1990), Lukáš Smetana (1988), Jakub Skryja (1988), Lukáš Wolker (1988)

Záložníci: Miloslav Brabec (1992), Radim Chmelíček (1978), Zdeněk Josífek (1983), Jan Kolařík (1992), Lukáš Michal (1983), Kamil Skalník (1989), Ondřej Šandera (1992)

Útočníci: Lukáš Komínek (1993), Michal Skalník (1989), Petr Sodomka (1993), Vojtěch Zedníček (1978)

Realizační tým
Trenér:
Richard Zeman, asistenti trenéra: Miloš Myslivec a Ladislav Vítek, trenér brankářů: Leoš Škorpík, vedoucí mužstva: Pavel Bajer, kustod: František Smetana

Předseda klubu: Ing. Jaroslav Michal, místopředseda: Roman Wolker, sekretář: Luboš Smetana

Letní změny
Přišli:
Blažíček (z B-týmu), Drdla (z dorostu).
Odešli: Pavel Sodomka (hostování FC Vysočina Jihlava), O. Poul, O. Šustáček (do B-týmu), Burian (ukončení hostování z Křižanova)

 

Slavoj TKZ Polná

Brankáři: Jindřich Skočdopole (1981), Martin Mundok (1978)

Obránci: Robert Caha (1976), Štěpán Bambula (1990), Jakub Urbánek (1990), Vojtěch Černý (1989), Zdeněk Kučera (1990)

Záložníci: Petr Pražák (1990), Martin Oberreiter (1988), Zbyněk Tlačbaba (1988), Jiří Klíma (1991), Michal Lovětínský (1978), Pavel Klimeš (1992)

Útočníci: Alexander Kovář (1979), Tomáš Kaplan (1978), Tomáš Holub (1990), Lukáš Adamec (1979)

Realizační tým
Trenéři:
Tomáš Kaplan, Richard Chylík, vedoucí realizačního týmu: Jindřich Skočdopole st., vedoucí týmu: Petr Pražák, kustod: Libor Čaloud, masér: Ladislav Kopečný

Předseda klubu: Jindřich Skočdopole, místopředseda: Ing. Petr Dvořák , hlavní pořadatel: Ing. Josef Kölbl, sekretář: Ing. Petr Horský, členové výboru: Miloslav Nepraš, Martin Bohdálek, Luboš Varhaník, Libor Čaloud

Letní změny
Přišli:
Pavel Klimeš (hostování SK Dekora Ždírec n/D), Lukáš Adamec (návrat z hostování Ždírec n/D)
Odešli: Pavel Wiener (ukončení hostování, návrat do FK Humpolec)

 

FC Velké Meziříčí

Brankáři: Invald Roman 1987, Simandl Zdeněk 1991

Obránci: Bouček Michal 1991, Kozuň Slávek 1992, Krejčí Jaroslav 1984, Mucha Patrik 1988, Mucha Zdeněk 1985, Šimáček Jan 1982
Záložníci: Berka Lukáš 1985, Dufek Jaroslav 1989, Netrda Miloš 1988, Smejkal Eduard 1992, Souček Milan 1988, Vítek Jakub 1991
Útočníci: Jaroš Jiří 1982, Kučera Petr 1989, Simr Pavel 1983

Realizační tým

Trenér: Smejkal Libor, vedoucí mužstava:  Mynář Jaroslav
 

 

SK Bystřice nad Pernštejnem

Hráči: Pavel Trávníček (1982), Oldřich Veselý (1983), Ondřej Vícha (1986), Vladislav Mitáš (1985), Luboš Zbytovský (1986), Jan Holý (1986), Radek Sklenář (1992), Miloš Prášil (1990), Tomáš Krošlák (1985), Jan Illek (1977), Tomáš Padrtka (1993), Jaromír Chocholáč (1993), David Hrubeš (1992)

Realizační tým

Hlavní trenér: Karel Fencl, asist. trenéra: Oldřich Veselý, ved. mužstva: Jaromír Štourač 

 

 

FC Viktoria Otrokovice

Hráči: Oldřich Kašík (1990), Jakub Zálešák (1988), Tomáš Dujka (1982), Pavel Postava (1992), Zdeněk Ondráš (1983), Martin Bělaška (1987), Tomáš Zábojník (1991), Miloš Viskupič (1989), Tomáš Trnčák (1990), Dušan Zapletal (1983), Tomáš Frydrych (1993)
Realizační tým

Hlavní trenér: Jaroslav Matějíček, ved. mužstva: Lumír Šiška

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Blansko 15 53:6 45
2. Rosice 15 42:11 33
3. St.Říše 15 39:13 31
4. Žďár 15 34:15 31
5. Tasovice 15 34:23 27
6. Polná 15 29:21 26
7. Lanžhot 15 30:19 25
8. Vel.Bíteš 15 29:31 22
9. Ždírec 15 13:24 21
10. Bzenec 15 21:26 18
11. Strání 15 21:28 17
12. Břeclav 15 17:32 13
13. Havl.Brod 15 17:33 12
14. Humpolec 15 10:34 8
15. Nové Sady 15 8:47 5
16. Bystrc 15 8:42 3

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Humpolec Blansko 00.00.
Lanžhot Nové Sady 00.00.
Rosice Strání 00.00.
St.Říše Havl.Brod 00.00.
Tasovice Břeclav 00.00.
Bzenec Polná 00.00.
Bystrc Ždírec 00.00.
Vel.Bíteš Žďár 16.03.

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz