Menu

Anketa

Zvolte tým víkendu 7.-9.8.
Celkem hlasů: 116
Blížkovice 27
23.3%
Mutěnice 64
55.2%
RAFK 11
9.5%
Vacenovice 10
8.6%
Veselí nad Moravou 4
3.4%

Galerie

TOPlist

Jihomoravský výběr U14 se blýskl dvouciferným výsledkem

Jihomoravský výběr U14 už se v tabulce Mezikrajské soutěže, skupiny východ protlačil na druhé místo, které by v konečném účtování znamenalo postup do republikového finále. Ve čtvrtém utkání deklasoval výběr KFS Vysočina 11:1 a zaznamenal třetí výhru. Druhé vítězství v letošním ročníku si připsal výběr U13, který porazil své vrstevníky z Vysočiny 13:5 a v průběžném pořadí je čtvrtý. Utkání se hrála ve čtvrtek 4. dubna na umělém povrchu v Brněnských Ivanovicích.

 

U14

Jihomoravský KFS - KFS Vysočina 11:1 (8:1)

Branky: Zikl 3, Rusek 2, Setinský 2, Bartl 2, Moravec, Pojsl

Výběr JmKFS: Jan Mrázek (Zbrojovka Brno) - Filip Kotoun, Antonín Rusek, Ladislav Krejčí, Dominik Blažík (Zbrojovka Brno), Jakub Jamný, Vilém Žák (Strážnice), Milan Moravec (Znojmo), Martin Zikl (ČAFC), Jan Sedlmajer, Jiří Setinský (Vyškov). Jakub Pojsl, Denis Bartl (Sparta Brno), Filip Krula (Miroslav). Jan Burda, Jiří Koukal (Znojmo), Adam Skřivánek (Hodonín)

Trenéři: Václav Dvořák, Tomáš Kolouch, Luděk Zlámal

 

Mezikrajská soutěž - U14, skupina východ

1. Moravskoslezský KFS  4  3  1  0  17:5  10b

2. Jihomoravský KFS  4  3  0  1  29:7  9b

3. Královehradecký KFS  4  3  0  1  15:5  9b

4. KFS Vysočina  4  2  0  2  5:19  6b

5. Pardubický KFS  4  1  1  2  7:10 4b

6. Olomoucký KFS  4  1  0  3  10:23  3b

7. Zlínský KFS  4  0  0  4  4:18  0b

Zbývá odehrát: 9.4. Pardubický KFS - Jihomoravský KFS, 16.4. Královehradecký KFS - Jihomoravský KFS

 

U13

Jihomoravský KFS - KFS Vysočina 13:5 - "A" 7:1 (4:0), "B" 6:4 (4:4)

Branky "A": Mach 4, Sedlák 2, Adamec

Branky "B": Pachlopník 2, Trtílek 2, Nohel 2 

JmKFS

"A": Filip Němeček (Svratka Brno) - Filip Hejátko, Petr Adamec (Sparta Brno), David Rudyk, Martin Sedlák, Marek Mach, Fabián Matula (Zbrojovka Brno), Daniel Kochan, Milan Dolejší (1.SC Znojmo), Tomáš Dobrovodský (Ivančice)

"B": Dominik Hysek (Kuřim) - Jakub Odehnal, Adam Skácel (Boskovice), Vojtěch Červík (Tuřany), Ondřej Nohel, Jakub Machálek (Vyškov), Matěj Morkus, Lukáš Trtílek (Kuřim), Zbyněk Špička, Richard Dostálek (Líšeň), Ondřej Pachlopník (Zbrojovka Brno)

Trenéři: Martin Janás, Jiří Vorlický, Jaroslav Sommernitz

 

Mezikrajská soutěž - U13, skupina východ

1. Moravskoslezský KFS  4  4  0  0  58:24  12b

2. Olomoucký KFS  4  4  0  0  48:19  12b

3. Královehradecký KFS  4  2  0  2  45:42  6b

4. Jihomoravský KFS  4  2  0  2  36:33  6b

5. Zlínský KFS  4  1  0  3  26:48  3b

6. Pardubický KFS  4  0  0  4  30:48 0b

7. KFS Vysočina  4  0  0  4  23:52  0b

Zbývá odehrát: 9.4. Pardubický KFS - Jihomoravský KFS, 16.4. Královehradecký KFS - Jihomoravský KFS

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Moravský Krumlov

90 let FK Baník Ratíškovice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz