Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 249
Dobšice 22
8.8%
Kunštát 134
53.8%
Zbraslav 67
26.9%
někoho jiného 26
10.4%

Galerie

TOPlist

Statistiky MSFL 2012/2013

 

Konečná tabulka

1. FK Fotbal Třinec       30      22      2      6      80:27      68
2. MFK Frýdek-Místek       30      20      4      6      60:27      64
3. 1. SK Prostějov       30      17      6      7      74:50      57
4. SK Sigma Olomouc B       30      13      7      10      53:34      46
5. MSK Břeclav       30      12      7      11      49:42      43
6. SK Uničov       30      13      3      14      53:57      42
7. FC Hlučín       30      11      9      10      42:35      42
8. 1.FC Slovácko B       30      12      6      12      59:57      42
9. SK Sulko Zábřeh       30      11      6      13      43:45      39
10.  FC Baník Ostrava B       30      11      6      13      41:48      39
11.  FC Fastav Zlín B       30      10      8      12      38:50      38
12.  FK Slavia Orlová-Lutyně       30      9      9      12      43:50      36
13.  SK Hanácká Slavia Kroměříž       30      9      5      16      39:66      32
14.  FC Žďas Žďár nad Sázavou       30      9      4      17      31:65      31
15.  SK Spartak Hulín       30      7      7      16      36:56      28
16.  FC Slovan Rosice       30      7      5      18      33:65      26

O 6. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů: Hlučín - Slovácko B 2:2 a 3:1, Hlučín - Uničov 2:1 a 1:3, Slovácko B - Uničov 2:4 a 1:4. 6. Uničov, 7. Hlučín, 8. Slovácko B

O 9. místě rozhodl vzájemný zápas: Zábřeh - Ostrava B 1:2 a 3:1

 

Kontumace

 

Výměny trenérů

 

Kanonýři
21 - Tomáš Gavlák (Třinec; foto)

18 - Tomáš Machálek (Prostějov), Martin Hanus (Hlučín)

14 - Aleš Krč (Uničov)

13 - Nestorovski (Slovácko B), Jakub Teplý (Frýdek-Místek)

12 - Zdeněk Šturma (Kroměříž, na podzim 4 branky za Slovácko B)

11 - Dominik Richter (Uničov), Jaroslav Navrátil (Břeclav, v klubu působil na podzim), Jakub Rolinc (Olomouc B), Jan Pšikal (Rosice)

10 - Pavel Simandl (Břeclav)

9 - Petr Pavlík, Michal Pospíšil (Prostějov), Jan Lukáš (Slovácko B), Michael Hupka (Třinec), Václav Pohanka (Žďár nad Sázavou), Martin Bačík (Frýdek-Místek, na podzim dal 6 branek za Zábřeh), Václav Mozol, Radek Gulajev (Frýdek-Místek)

8 - Petr Papoušek (Prostějov, v klubu působil na podzim), Ozren Perič, Michal Kovář (Orlová), Bronislav Otruba (Hulín), Josef Čtvrtníček (Třinec), Tomáš Kazár (Prostějov), Petr Malata (Rosice)

7 - Onuchukwu (Ostrava B, v klubu působil na podzim), Pavel Malíř (Třinec), Michal Dvořáček (Hulín), Zeher (Zábřeh, na podzim dal 4 branky za Ostravu B), Sedláček (Žďár nad Sázavou)

6 - Radoslav Juřátek, Pavel Jeřábek (Uničov), Zahradníček (Olomouc B), Marek Šichor (Zábřeh), Badaljan (Hlučín, na podzim dal 1 gól za Ostravu B), Kurtin (Zlín B)

5 - Martin Neubert (Frýdek-Místek), Petr Joukl, Hynek Prokeš, Martin Motyčka (Třinec), Tomáš Pospíšil, Oldřich Kostorek (Zábřeh), Matěj Fiala, David Steiner (Kroměříž), Roman Číhal (Hulín), Petr Bogdáň (Hlučín), František Hanus (Orlová), Holík (Zlín B), Ondřej Pyclík (Ostrava B), Vlastimil Hrubý (Uničov), Radek Sasín (Břeclav)

4 - Marek Kyselý (Třinec), Marek Heinz (Olomouc B, v klubu působil na podzim), Slavomír Molnár (Frýdek-Místek), Jaroslav Málek (Břeclav, v klubu působil na podzim), Petr Filip (Zábřeh, na podzim dal 3 branky za Břeclav), Falta (Olomouc B), Červenka (Zlín B), Stránský (Ostrava B), Zbožínek (Prostějov), Petr Žižka, Jarmil Kopel (Orlová), Lukáš Michalčák (Zábřeh), Krhut (Hulín)

3 - Václav Tomeček, Houska, Janotka (Olomouc B), Lukáš Krčmářík (Hlučín), Pavel Eismann (Třinec), Tomáš Zatloukal, Martin Hirsch (Prostějov), Aleš Chmelíček (Žďár nad Sázavou), Vít Přecechtěl (Orlová), Bartolomeu (Zlín B), Martin Dupkala, Havlík, David Handl (Kroměříž), Milan Kerbr, Trávník (Slovácko B), Michal Zeman, Byrtus (Ostrava B), Kotol, Tomáš Pospiš (Břeclav), Žmolík, Tomáš Nuc (Uničov), Petr Soukup, Jiří Pešek, Švrček

2 - Radomír Chýlek, Talián (Frýdek-Místek), Uche Ruben, Salachna, Kalus, Linek, Ruskovský (Zlín B), Heidenrech, Jakub Linek, Vlachovič, Šalamoun (Zábřeh), Keresteš, Roman Švrček, Václavek, David Pražák (Orlová), Soušek, Jakub Plšek, Aleš Nešický, Vavřík, Klesnil (Olomouc B), Pavel Vojtášek, Radovan Budín, Nevřala (Kroměříž), Tögel (Uničov), Krejčíř (Prostějov), Martykán, Radek Szmek, Haša, Andreou, Martin Holek (Slovácko B), Tomáš Binar, Barcal (Hlučín), Daniel Klimas, Petr Cigánek (Třinec), Doležal, Šandera, Jan Mašek (Žďár nad Sázavou), David Cupák (Břeclav, v klubu hrál na podzim), Jakub Mičko, Martin Živný, Daniel Odehnal, Selinger (Rosice), Adam Ševčík (Rosice, na podzim dal 1 branku za Olomouc B), Ferenčík, Foltýn, Vengřínek (Ostrava B), Martin Pacl, Michal Ševela (Hulín), Kleiber

1 - Dominik Šilinger, Ondřej Lysoněk, Patrik Levčík, Richard Dostálek, Šenk, Bezděk (Břeclav), David Jukl, Michal Šenk, Švarc, Tomáš Okleštěk (Rosice), Roman Turek, Zdeněk Chmelík, Vacek, Martin Hlouš, Veselý, Nedvěd (Žďár nad Sázavou), Ulma, Horka (Uničov), Jan Navrátil, Igor Golban, Petr, Pančochář, Varadi, Texl, Chorý (Olomouc B), Jakub Kolínek, Kuzma, Franta, Košút, Jeleček, Svízela, Valenta, Daníček, Kovář, Břečka, Hoffmann, Havlík, Bartoš, Mikulica (Slovácko B), Mazouch, Lukáš Zelenka, Dostál, Hloch, Pančochář (Prostějov), Martin Sporysz, Petr Lisický, Martin Vlachovič, Miroslav Ceplák, Tomáš Matoušek, Dennis Christu, Juřena (Třinec), Sobala, Jonek, Szarowski (Orlová), Petr Ondrušík, Čelůstka, Dressler, Lukáš, Heinik, Schaffartzik, Dostál (Hlučín), Petr Literák, Wozniak, Förster, Žídek (Frýdek-Místek), Tomáš Vrťo, Antonín Fantiš, Jan Staško, Kraut, Novák, Boháč, Baránek, Skoupý (Ostrava B), Komárek, Furik, Michalčák, Hajčík, Lukášek (Zábřeh), Jarmer, Richard Němec, Jakub Řihák, Kadlec, Vyskočil, Paciorek (Hulín), Hynek Dvořák, Igwe, Poznar, Dobeš, Železník, Šembera, Matějov (Zlín B), Radek Janoštík, Dobeš, Janča, Perůtka (Kroměříž)

Pozn. střelci z kontumovaného utkání Žďár - Prostějov a Žďár - Kroměříž nejsou započítáni

 

Brankáři s čistým kontem
9 - Ondřej Prepsl (Frýdek-Místek; foto)

7 - Jiří Pavlenka (Ostrava B)

6 - Tomáš Uvízl (Uničov), Pavel Pospíchal (Žďár), Lukáš Prokop (Břeclav)

5 - Procházka (Zábřeh, v klubu působil na podzim), Blaha (Olomouc B), Martin Lipčák (Třinec), Jaroslav Šteiniger (Hlučín), Bureš (Prostějov), Patrik Lengál (Rosice)

4 - Václav Bruk (Třinec), Martin Šustr (Zábřeh, na podzim 1 čisté konto v Olomouci B), Reichl (Olomouc B), Jiří Hlaváč (Frýdek-Místek), David Jurák (Hlučín), Stanislav Dostál (Zlín B)

3 - Zapletal (Kroměříž, v klubu působil na podzim), Milan Heča (Slovácko), Jiří Adamuška (Zlín B), Vogl (Hulín)

2 - Ondrej Pacanovský, Szarowski, Pavel Rohel (Orlová), Lubomír Dubec (Hulín), Petr Chvojka (Slovácko B)

1 - Ilja Matalyha (Slovácko B), Doleček (Rosice), Marák (Kroměříž), Drobisz (Olomouc B), Kofroň (Prostějov)

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz