Menu

Anketa

Věříte, že se v letošním roce odehrají ještě nějaké mistrovské zápasy v krajských soutěžích?
Celkem hlasů: 35
ANO 12
34.3%
NE 23
65.7%

Galerie

TOPlist

Líšeň jde do třetí ligy

Účastnické pole MSFL a divizí D a E je, zdá se, kompletní. Třetí ligu budou nově hrát Vyškov a postupující mimo pořadí - Líšeň a Opava B. Do divizí postupují všichni vítězové moravských krajských přeborů - Havlíčkův Brod, Mutěnice, Kozlovice, Velké Karlovice-Karolinka a Rýmařov. 

 

Možnost postoupit do divize měly ještě týmy na 2. až 4. místě v olomouckém krajském přeboru, ale jelikož o postup neměly zájem, tak v soutěži zůstává Karviná B, která obsadila v pravě skončené sezoně v divize E 15. příčku.

 

Mimořádné postupy zapříčinilo odstoupení Mikulovic z MSFL a jejich přihlášení se pouze do okresního přeboru. Třetí ligu navíc odmítl i vítěz E skupiny divize Lískovec. Úplným nováčkem MSFL bude Vyškov. Dalším týmům se výš příliš nechtělo. Z D skupiny odmítly Rosice i třetí Vrchovina, kterou čeká v příští sezoně v divizi dalších 7 klubů z Vysočiny! Z E skupiny pak nereflektovaly na postup již zmíněný Lískovec a třetí Slavičín. Postup tak spadl do klína Opavě B (druhá v E skupině) a Líšni (4. v D skupině).

 

Líšeň si MSFL zahraje znovu po dvou sezonách v divizi. Před tím hrála třetí ligu tři sezony. První postup získala tehdy také mimořádně za poplatek - v sezoně 2008/09 vzala postup místo Šardic, které se ho vzdaly.

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Moravský Krumlov

90 let FK Baník Ratíškovice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz