Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 355
Dobšice 27
7.6%
Kunštát 180
50.7%
Zbraslav 68
19.2%
někoho jiného 80
22.5%

Galerie

TOPlist

Hodonínský okresní přebor: startuje už o víkendu

Kluby - Kostelec, Mikulčice a Starý Poddvorov. Jako první ze sedmičky okresních přeborů v Jihomoravském kraji startuje hodonínský. Soutěž se čtveřicí nových týmů oproti loňskému ročníků má na programu předehrávané 13. kolo už v neděli 3. srpna.

 

Hodonínský okresní přebor 2014/2015

Neděle 3. srpna, od 16:30 - 13. kolo
Starý Poddvorov - Uhřice  
Vnorovy - Svatobořice  
Bzenec B - Dambořice  
Ždánice - KEN Veselí nad Moravou   
Lovčice - Kostelec   
Nenkovice - Moravany   
Strážnice - Mikulčice

 

Tabulka minulého ročníku

1.   ZEMAS Hovorany  26  17  4  5  62:34  55  
2.   SK Uhřice  26  16  5  5  51:28  53  
3.   TJ Družstevník Starý Poddvorov  26  13  6  7  52:38  45  
4.   Slavoj Moravany  26  13  4  9  60:43  43  
5.   SK Agro Vnorovy  26  13  4  9  39:41  43  
6.   TJ Kovo Ždánice  26  12  5  9  66:46  41  
7.   SK Kostelec  26  12  5  9  49:52  41  
8.   Sokol Dambořice  26  10  4  12  53:52  34  
9.   Ken Veselí nad Moravou  26  9  6  11  49:58  33  
10.   Jiskra Strážnice  26  8  8  10  48:51  32  
11.   Spartak Svatobořice - Mistřín  26  9  5  12  45:48  32  
12.   FK Baník Ratíškovice B  26  8  8  10  51:55  32  
13.   Sokol Žádovice  26  5  1  20  39:73  16  
14.   Sokol Sobůlky  26  2  5  19  27:72  11

Postup: Hovorany

Sestup: Ratíškovice B, Žádovice, Sobůlky

Nové týmy: Bzenec B, Nenkovice (postup ze III. tříd), Mikulčice, Lovčice (sestup z I.B tříd)

 

Kluby

Tělovýchovná jednota Baník Mikulčice

Rok založení: 1928
Klubové barvy: zelená a bílá
Nejvyšší soutěž, jakou klub hrál: župní přebor
Významný odchovanec (rodák):  Urbánek Luděk (II. liga, Baník Ratíškovice)
Internetové stránky: www.banikmikulčice.cz
Soupiska klubu pro podzimní část
Brankář: Ševela Jan
Obránci: Pitzinger Josef, Podrazil Tomáš, Čechovský Vít, Veselý Martin, Sládek Jakub
Záložníci: Krejčiřík Ondřej, Šagát Pavel, Macůrek Lukáš, Sloboda Mário
Útočníci: Anovčin Josef
Realizační tým
Trenér:
Ševela Jan, vedoucí mužstva: Hanáček Luděk
Předseda klubu: Šagát Pavel

 

TJ Starý Poddvorov

Rok založení: 1956
Klubové barvy: modrá a bílá
Nejvyšší soutěž, jakou klub hrál: 1.B třída JmKFS
Významný odchovanec (rodák): Jurkovič Miroslav (Zbrojovka Brno)
Soupiska klubu pro podzimní část 
Brankáři:
Mašina Martin, Beneš Jakub
Obránci: Veselský Ondřej, Cupal Tomáš, David Filip, Krupica Dušan, Krupica Filip, Brablc Dušan 
Záložníci: Novák Jan, Žurovec Ondřej, Žurovec Radek, Kašík Lukáš, Frolec Lukáš, Svoboda Roman 
Útočníci: Homola Radek, Novotný Martin, Kmínek Jaroslav, Bařina Pavel 
Realizační tým
Trenér: Horák Zdeněk, vedoucí mužstva: Majzlík Jaroslav, masér, kustod: Rosypálek Oldřich 
Předseda klubu: Hřebačka Miroslav

 

SK Kostelec o.s.

Rok založení: 1962
Klubové barvy: zelená - bílá
Nejvyšší soutěž, jakou klub hrál: I.B třída (2000 - 2003)
Významný odchovanec (rodák): Zdeněk Houšť - rodák, hrál 1.ligu za Brno
Internetové stránky: www.sk-kostelec.cz
Soupiska klubu pro podzimní část 
Brankáři:
Jan Cahlík, Josef Hudec
Obránci: Milan Fukan, Pavel Borkovec, Svatopluk Macek, Oldřich Talaš, Radek Hochman, Jiří Černý
Záložníci: Miroslav Kotásek, Radek Bužek, Jan Lochman, David Horák, Václav Lochman, Petr Hrbáček
Útočníci: Dušan Horák, Gabriel David, Ondřej Lochman, Zdeněk Mukenšnábl, Jakub Křižka
Realizační tým
Trenér:
Svatopluk Macek st., asistent: Zdeněk Křižka, vedoucí mužstva: Mgr. Břetislav Junášek
Předseda klubu: Mgr. Břetislav Junášek
Letní změny
Přišli:
Petr Hrbáček - přestup z Kroměříže, Gabriel David - přestup z Vlkoše
Odešli: Marek Kůřil - hostování do Sobůlek, Petr Lecián - hostování do Žeravic

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz