Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje KP?
Celkem hlasů: 103
Boskovice 34
33%
Mutěnice 3
2.9%
Start Brno 39
37.9%
Sparta Brno 17
16.5%
někdo jiný 10
9.7%

Galerie

TOPlist

Soupisky Polné, Vrchoviny, Staré Říše, Uherského Brodu, Žďáru, Napajedel, Havlíčkova Brodu a Bystřice

Soupisky klubů z Vysočiny a ze Zlínska pro podzimní část Moravskoslezské divize - skupiny D.

 

Slavoj Polná

Brankáři: Jindřich Skočdopole (1981), Daniel Vavroušek (1995)

Obránci: Robert Caha (1976), Štěpán Bambula (1990), Jiří Fadrný (1992), Zdeněk Kučera (1990), Vojtěch Černý (1990)

Záložníci: Petr Pražák (1990), Jiří Klíma (1991), Michal Lovětínský (1978), Martin Vokoun (1992), Marek Šimek (1994), Jakub Holub (1995), Radim Šuta (1993), Daniel Kavka (1993), Martin Hron (1993), Michal Krejčí (1989)

Útočníci: Martin Lančarič (1988), Štěpán Diviak (1995)

Realizační tým
Trenéři:
Tomáš Kaplan, Vladimír Hekerle, vedoucí realizačního týmu: Jindřich Skočdopole st., vedoucí týmu: Petr Pražák, kustod: Libor Čaloud, masér: Ladislav Kopečný

Letní změny

Přišli: Radim Šuta (hostování do 30.6.2015 z FC Vysočina), Daniel Kavka, Jiří Fadrný, Martin Vokoun (všichni přestup z FC Vysočina), Zdeněk Kučera (návrat z Rakouska), Martin Lančarovič (jedná se o hostování z TJ Lučice), Michal Krejčí (hostování do 31.12.2014 z TJ Slavoj Třešť), Daniel Vavroušek, Štěpán Diviak, Jakub Holub (všichni z dorostu)
Odešli: Tomáš Kaplan (ukončení aktivní činnosti), Zbyněk Tlačbaba (do Sapeli Polná), Jakub Urbánek (studium v zahraničí), Jan Zimola (ukončení hostování z FC Vysočina), Lukáš Adamec, Martin Oberreiter (oba v současné době v řešení)

TJ Slavoj Polná má uzavřenou smlouvu na farmu na soutěžní ročník 2014/2015 s SK Přibyslav – účastníkem Krajského přeboru Vysočiny.

Vedení klubu

Jindřich Skočdopole – předseda. Ing. Petr Dvořák – místopředseda. Ing. Petr Horský – sekretář. Ing. Josef Kölbl – hlavní pořadatel. Martin Bohdálek, Miloslav Nepraš, Libor Čaloud, Luboš Varhaník

 

SFK Vrchovina

Brankáři: Filip Michálek (1991), Jan Vítek (1986), David Kubica (1994)

Obránci: Martin Drdla (1993), Michal Buchta (1991), Petr Follprecht (1990), Lukáš Smetana (1988), Lukáš Wolker (1988), Tomáš Dvořáček (1990), Ondřej Košík (1995)

Záložníci: Jan Kolařík (1992), Pavel Sodomka (1992), Kamil Skalník (1989), Ondřej Šandera (1992), Rostislav Sodomka (1995), Lukáš Michal (1983), Lukáš Komínek (1993)

Útočníci: Michal Skalník (1989), Pavel Smetana (1988), Michal Šmída (1995), Lubor Trojánek (1995)

Realizační tým

Trenér: Marek Štukhejl, asistent trenéra: Lukáš Michal, trenér brankářů: Petr Skryja, vedoucí mužstva: Pavel Bajer, kustod: František Smetana

Letní změny

Přišli: Lukáš Michal (ukončení hostování FC ŽĎAS), Ondřej Košík (přestup z FC Vysočina Jihlava), David Kubica (přestup z SK Líšeň)

Odešli: Jakub Skryja (1988), Petr Skryja (1985), Petr Sodomka (1993) (odchody do B-týmu), Pavel Urban (konec hostování Litomyšl)

Vedení fotbalového klubupředseda: Ing. Jaroslav Michal, místopředseda: Roman Wolker, sekretář: Luboš Smetana.

 

FSC Stará Říše

Brankáři: Karel Neuman (1977), Radim Břinek (1995)
Obránci: Pavel Príborský (1991), Michal Kadlec (1976), Pavel Bartoš (1978), Vojtěch Dvořák (1990), Tomáš Vystrčil (1988)
Záložníci: Zdeněk Tichánek (1979), Jakub Vodáček (1992), David Lacina (1992), Ivo Rygl (1984), Michal Pokorný (1993), Tomáš Kratochvíl (1992), Abdoulay Konate (1995)
Útočníci: Michal Brnický (1985), Vladimír Vácha (1982), Ali Osumanu (1979), Radek Pokorný (1986)

Realizační tým
Trenér:
Luděk Kovačík, asistent trenéra: Michal Kadlec, vedoucí mužstva: Jan Procházka st.
Vedení klubu
Pedseda:
Miroslav Nedvěd, místopředseda: Zdeněk Svoboda, sekretář: Josef Florian

Změny
Přišli:
Jakub Vodáček - prodloužení hostování ze Slavoje Žirovnice, Ali Osumanu - prodloužení hostování z Nového Boru, Radim Břinek - prodloužení hostování z FC Vysočina Jihlava, Tomáš Vystrčil - hostování ze Sapeli Polná, David Lacina - hostování ze Sapeli Polná, Abdoulay Konate - hostování z HFK Třebíč, Tomáš Kratochvíl - návrat z hostování, přeřazen z B-týmu
Odešli: Jan Procházka - dlouhodobé zranění, dočasné ukončení kariéry, Marek Merhaut - dlouhodobé zranění, dočasné ukončení kariéry

 

ČSK Uherský Brod

Brankaři: Ondrůšek Miroslav (1974), Pochylý Jiří (1991)
Obránci: David Marek (1986), Solařík Jan (1991), Vrága Michal (1986), Zemánek Michal (1990), Kúdela Marek (1993), Plšek Jakub (1993), Man Michal (1995)
Záložníci: Dvořák Pavel (1988), David Richard (1987), Šálek Bronislav (1984), Nevařil Libor (1995), Mančík Marek (1995), Odstrčil Libor (1993)  
Útočníci: Hruboš  Filip (1992), Pochylý Jan (1993), Josefík Stanislav (1989), Indra Patrik (1994), Holub Martin (1995)

Realizační tým 
Trenér:
Ondrůšek František, ved.mužstva: Slezák Michal

Vedení klubu

Předseda: Josef  Hamšík, sekretář: Břetislav Lekeš

Změny

Odešli: Dolina  Vít (konec hostování), Velecký Jiří (konec hostování), Dolina Vojtěch (konec hostování), Hruboš David (Újezdec - hostování), Holomek Richard (Havřice - hostování)

 

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

Brankáři: 1 - Hajný Tomáš (1987), 17 - Hanus Jan (1995)

Obránci: 3 - Šindelka Jakub (1987), 7 -Turek Roman(1992), 6 - Veselý Michal (1980), 4 - Toufar Tomáš (1994), 5 - Vomela Marek (1984)

Záložníci: 2 - Bureš Jiří (1988), 16 - Nedvěd Jan (1993), 13 - Mašek Jan (1989), 15 - Doležal Tomáš (1984), 9 - Němec Patrik(1992), 14  - Otoupalík Radek (1981), 8 - Jun Jakub(1991)

Útočníci: 10  -  David Russ (1992 ), 11- Jurnečka Lukáš (1995), 12 - Hlouš Martin (1987)

Realizační tým
Trenér:
Pavel Kubiš, asistent: Michal Veselý, vedoucí mužstva: Michal Nepejchal, masér: Jaroslav Pátek

Letní změny

Odešli: Fall - konec host. - FC Zbrojovka Brno, Drbal, Šural - konec host. - FC Zbrojovka Brno, Kučera, Kotnour - konec host. - FC Vysočina Jihlava,   Michal - konec host. SFK Vrchovina, Pometlo - hostování  Žďírec n.D.
Přišli: Hlouš - návrat hostování  Hlinsko v Čechách, Němec, Jun, Russ - B- mužstvo, Jurnečka, Hanus - z dorostu

 

FS Napajedla

Brankáři: Krajča Jaroslav 1980, Zavadil Dominik 1992 
Obránci: Kostka David 1992, Zavadil Michal 1981, Ratiborský Petr 1990, Bejtkovský Marek 1984, Žáček Ondřej 1992, Pantálek Lukáš 1992

Záložníci: Havránek Kryštof 1993, Haša Ondřej 1988, Beránek Jan 1992, Borusík Tomáš 1990, Huťka Michal 1981, Habanec Jakub 1991 

Útočníci: Zelinka Adam  1989, Postava Pavel 1992, Kovář Jiří 1991

 
Realizační tým 
Trenér:
Zapletal Petr 1969, asistent: Horňák Zdeněk 1976, vedoucí mužstva: Vladimír Studeník 1960 

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Brankáři: 1 Patrik Soukal (14.1.1993), 13 Ivan Rezničenko (6.1.1973)
Obránci: 2 Karel Svoboda (11.10.1995), 3 Ondřej Berky (23.7.1993),  9 Tomáš Vařejka (18.3.1995), 11 Jan Pohnětal (25.4.1991), 12 Jaroslav Kubát (15.6.1995)
Záložníci: 8 Daniel Hejkal (16.10.1990),  17 Ondřej Štědrý (23.3.1995), 6  Jakub Henek (14.7.1995), 14 Michal Mareš (3.2.1976), 16 Jan Tuhý (22.11.1995), David Kavka (1990), Tomáš Koudelka (1990)
Útočníci: 7 Matěj Vopršal (6.7.1995), 15 Jiří Míča (23.11.1992), 10 Václav Sklenář (21.3.1991), Matěj Slováček (1990)

Realizační tým

Trenér: Richard Zeman. Asistent: František Polák. Vedoucí: Jan Tuhý st.. Lékař: Martin Pertl
Vedení klubu

Předseda: Ondřej Pavlas. Místopředseda: Lukáš Koblížek. Provozní manažer: Martin Křišťál. Obchodní manažer: Roman Zeman. Tiskový mluvčí: Richard Wagner. Sekretář klubu: Radek Kolář

Letní změny

Přišli: návrat z hostování: Berky (Jihlava), Soukal (Světlá n.S.), hostování změněno v přestup: Pohnětal (Světlá n.S.), hostování: Sklenář (Pardubice), Koudelka (Hlinsko), Slováček (Hlinsko), Kavka (Rantířov), z dorostu: Štědrý, Tuhý, Svoboda

Odešli: hostování: Provazník (Havl. Borová),  Kučírek (Rakousko), do B mužstva: Novotný, Nechvátal, Kuchta, Tůma, Bláha, ukončeno hostování: Vacek (Tis), Dvořáček (Jihlava)
 

SK Bystřice nad Pernštejnem

Brankaři: Trávníček Pavel (82), Mrňous Jan (95)

Obránci: Vladislav Mitáš (85), Vícha Ondřej (86), Chocholáč Jaromír (93), Veselý Oldřich ml. (83), Svoboda Marek (96), Marcel Šponar (86)

Záložníci: Illek Jan (77), Sklenář Radek (92), Padrtka Tomáš (93), Zbytovský Luboš (86), Malý Martin (93), Sklenář Zdeněk (82)

Útočníci: Čech David (93), Holý Jan (86), Prášil Miloš (90)

Realizační tým

Fencl Karel (trenér), Veselý Oldřich st. (asistent), Štourač Jaromír (vedoucí mužstva), Zifčák Karel (masér)

Letní změny
Odešli:
Novotný Pavel (ukončené hostování z TJ N. Ves),   Karásek Pavel (hostování do FK Železárny Štěpánov)

Přišli: Malý Martin (hostování z TJ Sokol Bobrová), Mrňous Jan (příchod z dorostu), Sklenář Zdeněk (návrat po zranění), Šponar Marcel (hostování z FC Žamberk)


 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Blansko 15 53:6 45
2. Rosice 15 42:11 33
3. St.Říše 15 39:13 31
4. Žďár 15 34:15 31
5. Tasovice 15 34:23 27
6. Polná 15 29:21 26
7. Lanžhot 15 30:19 25
8. Vel.Bíteš 15 29:31 22
9. Ždírec 15 13:24 21
10. Bzenec 15 21:26 18
11. Strání 15 21:28 17
12. Břeclav 15 17:32 13
13. Havl.Brod 15 17:33 12
14. Humpolec 15 10:34 8
15. Nové Sady 15 8:47 5
16. Bystrc 15 8:42 3

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Humpolec Blansko 00.00.
Lanžhot Nové Sady 00.00.
Rosice Strání 00.00.
St.Říše Havl.Brod 00.00.
Tasovice Břeclav 00.00.
Bzenec Polná 00.00.
Bystrc Ždírec 00.00.
Vel.Bíteš Žďár 16.03.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz