40%
Hroznová Lhota 1
10%

Pohár ČP: Znojmo a Zbrojovka Brno postupují

Znojmo a Zbrojovku Brno čeká vzájemný souboj ve 3. kole Poháru České pošty. Znojmo vyhrálo v dnešním utkání 2. kola v Rosicích, které byly v sezonách 2011/12 a 2012/13 jeho farmou, 3:1 a Zbrojovka si přivezla jasný postup z Třebíče.

Brno rozhodlo o svém postupu dvěma slepenými brankami v závěru první půle. Nejprve se v 38. minutě prosadil hlavou po Buchtově centru Pašek. Za dvě minuty se trefil třebíčský rodák Pavel Mezlík a zvýšil na 2:0. V 70. minutě byl v pokutovém území faulován Markovič a nařízenou penaltu proměnil Mezlík. Definitivní podobu dal výsledku v 75. minutě Markovič.

O střetnutí Rosice - Znojmo se více dozvíte ZDE.

Pohár České pošty - 2. kolo

FC Slovan Rosice - 1.SC Znojmo FK 1:3 (0:2)

Branky: 68. Huška - 5. Odehnal, 29. Kovačič, 90.+2 Lacko
Rozhodčí: Nenadál - Jiřík, Antoníček. ŽK: 63. Polák, 86. Malata, 89. Huška - 67. Ledecký, 77. Okleštěk, 88. Žondra. Diváků: 380
Rosice: Balčirák - Havlásek (71. Selinger), Huška, Polák, Oprchal (83. Foral) - Pšikal (63. Těžký), Lang, Michna, Chlup - Malata, Živný

Znojmo: Andrejko - Hříbek, Hudec, Odehnal, Hrazdílek - Lacko, Okleštěk (90. Yonov), Kovačič (61. Buchta) - Helísek (83. Stáňa), Žondra, Ledecký

HFK Třebíč - FC Zbrojovka Brno 0:4 (0:2)

Branky: 40. a 71. (PK) Mezlík, 38. Pašek, 75. Markovič
Rozhodčí: Jílek - Dobrovolný, Kotalík. ŽK: 62. Svoboda P. (Třebíč). ČK: 69. Svoboda Š. (Třebíč). Diváků: 430
Třebíč: Kotnour - Svoboda Š., Chalupa P., Dobrovolný (87. Kostelecký), Chlup, Ošmera, Komínek, Chalupa M., Šťourač (75. Florián), Svoboda P. (83. Podzemský), Havránek
Brno: Doležal - Buchta, Košťál, Jugas - Hyčka (46. Fischer), Mezlík, Kaščák, Lutonský - Vávra (46. Zavadil), Pašek, Šumbera (61. Markovič)

3. kolo - 6. září od 17:00