Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 249
Dobšice 22
8.8%
Kunštát 134
53.8%
Zbraslav 67
26.9%
někoho jiného 26
10.4%

Galerie

TOPlist

Souhrn devátého kola krajského přeboru

Deváté kolo krajského přeboru v kostce.

 

9. kolo (10. hrané) krajského přeboru

FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 4:0 (1:0)
Branky:
48. a 55. Zelníček, 44. Březina, 88. Adamík
Diváků: 220
Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Zelníček, Hlučil, Machotka, Březina, Staněk, Anders, Procházka, Vošmera, Řezáč - Jurda, Čepera, Adamík
Boskovice: Švéda - Preč, Horák Jakub, Martínek, Adamec, Horák Jan, Fojt L., Ošlejšek, Stara, Šafařík, Janíček - Fojt J., Václavek, Černý

Baník Zbýšov - MKZ Rájec-Jestřebí 0:0
Diváků:
185

SK Olympia Ráječko - FK IE Znojmo 0:3 (0:0)
Branky:
55. Černý, 62. Procházka, 78. Samek
ČK: 84. Neděla. Diváků: 130
Ráječko: Rettegy - Sígl, Maška, Bartoš, Badura, Jarůšek, Kupský, Sehnal V., Starý, Sehnal J., Neděla
IE Znojmo: Vítámvás - Šťáva, Kubošný, Procházka, Samek, Zach, Černý (89. Pěnkava), Doválel, Bálka (74. Drmota), Rolník, Mařík

FC Kyjov 1919 - FC Ivančice 3:1 (1:1)
Branky:
1. Malušek, 78. Červinek, 86. Přikryl - 22. Šmýd
Diváků: 170
Kyjov: Štěpán - Půček, Hesek, Rezek, Víšek - Horňák, Červinek, Přikryl, Bartoň - Kučera, Malušek - Macek, Vacula, Ančic
Ivančice: Boreš - Štěpanovský, Ryška, Holý, Zoufalý - Hobík, Němec, Štork, Černý - Šmýd, Čermák - Duša, Mach, Sojka

FC Vracov - Slavoj Podivín 3:2 (1:0)
Branky:
27. Lejsal, 59. Zýbal, 60. Eliáš - 51. a 73. Švestka K.
Diváků: 150
Vracov: Buzay - Eliáš, Procházka, Vybíral, Kudlík, Kotásek, Lejsal, Zýbal, Žurovec, Loprais, Šenk - Žandovský, Herzán, Klajba, Beck, Koryčánek
Podivín: Létal T. - Čapka K., Švestka K., Martečík, Řezáč, Čapka A., Očenášek, Létal L., Kadrnka, Šuderla, Dohnal - Barvík, Halm, Sádlo, Plundrák, Dudáš, Solařík

RAFK Rajhrad - FK Apos Blansko 1:1 (0:0)
Branky:
86. Kouřil - 62. Šenk
Diváků: 180
Rajhrad: Franzberger - Fiala L., Knébl, Fiala A., Nekvapil, Kalvoda, Horváth, Haňka, Buc, Kouřil, Polák - Sedláček, Neuhybel, Janošek, Podaný, Hledík
Blansko: Bednář - Kolář, Martinec, Šenk, Zouhar, Šplíchal, Doležel, Sehnal, Beneš, Bubeníček, Kugler - Šíp, Pernica, Pištělka, Juran

FC Kuřim - Sokol Novosedly 5:1 (4:1)
Branky:
39. (PK) a 78. Moniak, 14. Janda, 18. Pospíšil, 23. Karásek - 2. Kovář
Diváků: 200
Kuřim: Prosecký - Škrdlík, Kozumplík, Rampula, Janda, Pospíšil, Karásek, Hanus (83. Šenkýř), Moniak (79. Vermouzek), Plšek, Bílý (76. Fryčka)
Novosedly: Šelc (61. Bílek) - Klobása, Šebesta, Křivánek, Ligas, Knee, Foltýn, Janůfka (68. Juřena), Štyks, Němeček, Kovář

Framoz Rousínov - Slovan Bzenec 4:2 (2:1)
Branky:
12. Kupčík, 39., 50. a 69. Sedláček - 7. a 64. Kasala
Diváků: 150
Rousínov: Trnavský - Svoboda, Boušek, Kubala, Hartl - Fiala, Havel, Kalouda, Kupčík, Makiš (63. Pupp) - Sedláček M. (75. Benda)
Bzenec: Pelíšek - Dulovecz T. (32. Vítek), Hrotek, Linhart, Dulovecz M. - Hoša, Škodík, Dobeš, Šifel - Ingr, Kasala

 

Tabulka
1. FC Vracov 10 7 1 2 25 : 14 22
2. Slovan Bzenec 10 7 0 3 20 : 9 21
3. Sokol Novosedly 10 6 1 3 16 : 16 19
4. FK IE Znojmo 10 5 3 2 24 : 16 18
5. Framoz Rousínov 10 6 0 4 16 : 14 18
6. FK Apos Blansko 10 4 5 1 20 : 16 17
7. FC Kyjov 1919 10 5 1 4 15 : 11 16
8. FC Boskovice 10 4 4 2 19 : 17 16
9. FC Moravský Krumlov 10 4 2 4 12 : 11 14
10. FC Kuřim 10 3 3 4 20 : 18 12
11. SK Olympia Ráječko 10 4 0 6 10 : 12 12
12. FC Ivančice 10 3 1 6 19 : 17 10
13. RAFK Rajhrad 10 2 4 4 12 : 17 10
14. Slavoj Podivín 10 2 3 5 19 : 29 9
15. MKZ Rájec-Jestřebí 10 1 3 6 6 : 17 6
16. Baník Zbýšov 10 1 1 8 7 : 26 4 

 

Návštěvnost
Moravský Krumlov - Boskovice 220
Kuřim - Novosedly 200
Zbýšov - Rájec 185
Rajhrad - Blansko 180
Kyjov - Ivančice 180
Vracov - Podivín 150
Rousínov - Bzenec 150
Ráječko - IE Znojmo 130
Celková návštěvnost: Kyjov 1380, Bzenec 1350, Rájec 1250, Kuřim 1105, Moravský Krumlov 1030, Blansko 989, Zbýšov 885, Ivančice 862, Rajhrad 820, Ráječko 740, Vracov 730, Podivín 700, Boskovice 650, Novosedly 640, Rousínov 560, IE Znojmo 490

 

Střelci
9. kolo:
3 - Sedláček (Rousínov), 2 - Kasala (Bzenec), Zelníček (Moravský Krumlov), Moniak (Kuřim), Švestka K. (Podivín)
Celkem
9 - Kasala (Bzenec)
8 - Sedláček M. (Rousínov)
7 - Zýbal (Vracov, jednu branku dal v Kyjově)
6 - Loprais (Vracov), Procházka (IE Znojmo), Moniak
5 - Janda (Kuřim), Kučera (Kyjov), Sehnal, Doležel, Šenk (Blansko), Švestka K.
4 - Martečík, Očenášek (Podivín), Ryška, Němec (Ivančice), Vašíček, Černý (IE Znojmo), Ligas (Novosedly), Ingr (Bzenec), Eliáš (Vracov), Preč, Janíček (Boskovice)
3 - Šauer (Zbýšov), Tajnai (Ráječko), Koryčánek (Vracov), Kadrnka (Podivín), Škaroupka, Polák (Rajhrad), Procházka (Moravský Krumlov), Linhart (Bzenec), Malušek, Přikryl (Kyjov)
2 - Bílý (Kuřim), Buršík, Fiala (Rousínov), Vybíral, Lejsal (Vracov), Klusák, Štork, Holý (Ivančice), Štyks, Mucala, Kovář (Novosedly), Macháček, Macík (Rájec), Kalina, Mařík, Rolník (IE Znojmo), Buc, Kouřil (Rajhrad), Staněk, Zelníček (Moravský Krumlov), Karásek (Ráječko), Ošlejšek, Šafařík (Boskovice), Zouhar (Blansko)
Nejlépe střílející tým: 25 - Vracov, 24 - IE Znojmo, 20 - Blansko, Bzenec, Kuřim
Nejhůře střílející tým: 6 - Rájec, 7 - Zbýšov, 10 - Ráječko

 

Brankáři s nulou
9. kolo:
Vítámvás (IE Znojmo), Bogner (Moravský Krumlov), Němeček (Rájec), Prečan (Zbýšov)
Celkem
6 - Pelíšek (Bzenec)
5 - Vítámvás (IE Znojmo)
4 - Bogner (Moravský Krumlov)
3 - Šelc (Novosedly), Němeček (Rájec), Franzberger (Rajhrad)
2 - Boreš (Ivančice), Trnavský, Ustohal (Rousínov), Zálešák (Vracov), Juran (Blansko), Klíma (Rájec), Švéda (Boskovice), Štěpán (Kyjov), Kučera (Ráječko)
1 - Prosecký (Kuřim), Buzay (Vracov), Prečan (Zbýšov)
Nejlepší obrana: 9 - Bzenec, 11 - Moravský Krumlov, Kyjov
Nejhorší obrana: 29 - Podivín, 26 - Zbýšov, 18 - Kuřim

 

ČK
9. kolo:
Neděla (Ráječko)
Celkem
2 - Horák (Moravský Krumlov)
1 - Palkanynets (Rájec), Hájek, Kolář, Martinec, Janíček (Blansko), Kubala, Boušek (Rousínov), Zálešák, Šenk, Koryčánek (Vracov), Horváth, Fiala L. (Rajhrad), Vykoukal (Boskovice), Černý, Pekáč (Ivančice), Vašíček, Kalina (IE Znojmo), Mucala (Novosedly), Neděla (Ráječko)
Kluby: 4 - Blansko, 3 - Vracov, 2 - Rajhrad, Rousínov, Ivančice, Moravský Krumlov, IE Znojmo, 1 - Rájec, Boskovice, Novosedly, Ráječko

 

Příští kolo
FC Boskovice - FC Ivančice
Slovan Bzenec - FC Kyjov 1919
FK IE Znojmo - Framoz Rousínov
Sokol Novosedly - SK Olympia Ráječko
MKZ Rájec-Jestřebí - FC Kuřim
FK Apos Blansko - Baník Zbýšov
Slavoj Podivín - RAFK Rajhrad
FC Moravský Krumlov - FC Vracov

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz