Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 249
Dobšice 22
8.8%
Kunštát 134
53.8%
Zbraslav 67
26.9%
někoho jiného 26
10.4%

Galerie

TOPlist

Trenér Bzence Libor Škodík: Postupové ambice nemáme

Bzenecká vítězná série skončila v Rousínově. Po předchozích šesti výhrách přišla porážka 2:4. Slovan tak v tabulce klesl na druhé místo. O bod za svého největšího rivala - Vracov.

 

Trenér Bzence Libor Škodík st.

 

o utkání v Rousínově
Byl to kvalitní zápas, protože jsme narazili na kvalitního soupeře. Nevyšel nám začátek utkání, kdy jsme nehráli optimálně, ale paradoxně jsme se ujali vedení. Domácí rychle vyrovnali a pak otočili výsledek. Ve druhé půli jsme se herně zlepšili, získávali střed hřiště, ale pozastavila nás branka na 3:1, při níž stoper udělal hrubici a daroval domácímu útočníkovi gól na zlatém podnose. Podařilo se nám snížit na 3:2 a podle mě jsme byli v herní převaze a přišel sporný moment ofsajdový. Já jsem situaci viděl jako jasnou ofsajdovou, protože byla přímo na mé úrovni. Hráč se zastavil v ofsajdu a znovu se rozběhl. Kdyby šel v běhu, tak se to těžko podle rychlosti posuzuje, ale podle mě se tam útočník zastavil. Jsem zvědav, až se podívám na televizi, jestli mi to potvrdí, nebo jsem se mýlil.

 

o prostupnosti obrany (Bzenec inkasoval v předchozích devíti případech jen pětkrát, v Rousínově hned čtyřikrát)
V obraně jsme měli okénka. Upozorňoval jsem na kvalitní standardní situace Rousínova, dostali jsme z ní branku. Dvě branky beru, ale se dvěma smířený nejsem, protože jednu jsme jim darovali a druhá byla podle mě z ofsajdu.

 

o prvních vstřelených brankách Rousínovu (v předchozích případech Bzenec prohrál 0:2 a 0:3)
Sehráli jsme s nimi nejlepší partii, co s nimi v krátké době hrajeme. V minulé sezoně nás Rousínov jasně přehrál a myslím si, že dnes (v sobotu), až na prvních dvacet pětadvacet minut, jsme mu byli víc než vyrovnaným soupeřem. Hrál se poměrně slušný fotbal. V pohybu, technický, s balonem na noze.

 

o současném bodovém zisku (Bzenec má na kontě po deseti zápasech 21 bodů)
Netajím se tím, že s bodovým ziskem jsem spokojený. My nemáme nějaké postupové ambice. Na divizi nepomýšlíme. Už teď se pohybujeme někde, kde jsme před dvěma roky netušili, že bychom se mohli pohybovat. Každý trenér chce mít po podzimu dostatek bodů, aby s mužstvem prožil klidné jaro. A já doufám, že ještě nějaké body uhrajeme a to klidné jaro nás čeká.

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz