Rousínov 25
39.7%
Tišnov 25
39.7%

Dva Matějkovy góly nestačily. Moravský Krumlov přišel o bod s Tišnovem v poslední minutě

Moravský Krumlov sahal proti Tišnovu po bodu. S lídrem krajského přeboru sice dvakrát prohrával, ale na Outratův a Schneiderův gól dokázal dvakrát odpovědět Jakub Matějka, který ve své premiérové sezónní trefy přetavil dva rohové kopy. Výsledek 2:2 ale MK neudržel. V začínající 90. minutě se po Schneiderově přihrávce prosadil Kuldan a 10. brankou v sezoně rozhodl o tišnovské výhře a udržení dvoubodového vedení v tabulce před Mutěnicemi.

Mutěnice vyhrály potřetí za sebou. Na výhře 2:1 v Bosonohách se gólem podílel navrátilec po zranění Marcel Čepil (v sezoně dal 14. branku). Ve třetím zápase po sobě se prosadil Koštuřík. Za domácí korigoval skóre až v závěru Dostálek.

Po třech porážkách urvaly důležitou výhru Boskovice. Souboj s Moravskou Slavií rozhodla jediná branka. V 82. minutě se o ní postaral Preč. V posledním zápase prohrál Lanžhot s Bohunicemi 0:2. Oba góly vstřelil Nikolas Burčík.