0%
Tišnov 5
55.6%

Tomáš Mica - čtyři góly Bučovicím za sedm minut

Čtyřmi góly se blýskl v 19. kole krajského přeboru Tomáš Mica. Útočník Moravské Slavie Brno je stihl Bučovicím vstřelit již v prvním poločase. Navíc je vměstnal do pouhých sedmi minut! Ještě v 32. minutě svítil na ukazateli skóre stav 0:0.

Svoji kanonádu odstartoval v 33. minutě dorážkou do prázdné branky. Další trefy už byly jako přes kopírák - dlouhý nákop za zkoprnělou bučovickou obranu a samostatný únik na brankáře zakončený druhým, třetím a čtvrtým gólem. Na konečných 5:0 zvyšoval Dohnal.

První jarní výhru si připsaly Boskovice. Nad Bohunicemi díky dvěma brzkým gólům 2:0. Naopak poprvé na jaře padla Sparta Brno. Ivančicím, kterým to venku střílí, podlehla 2:4. To v zápase Bosonoh a Moravského Krumlova branka nepadla.

Krajský přebor - 19. kolo (20. hrané)

Boskovice - Bohunice 2:0 (2:0)

Branky: 2. Přikryl, 16. Kamenický

Sparta Brno - Ivančice 2:4 (0:1)

Branky: 48. (PK) Cahyna, 86. Loup - 81. a 90. Koudelný Mil., 37. vlastní, 63. Čožík

Bosonohy - Moravský Krumlov 0:0

Moravská Slavia - Bučovice 5:0 (4:0)

Branky: 33., 38., 39. a 40. Mica, 67. Dohnal