39.7%
Tišnov 25
39.7%

Události 23. kola KP: Mutěnice v čele tabulky, Novosedly nad propastí

Krajský přebor má za sebou 23. kolo. Portál Jihomoravskýfotbal.cz vybral pět událostí právě skončeného víkendu...

Události 23. hraného kola KP

Výhra Mutěnic v Tišnově

Šlágr kola přinesl první porážku Tišnova v jarní části soutěže. Mutěnice se ujaly vedení již v první minutě Čepilem. Dvacet minut před koncem zvýšil Koplík, Tišnov už pouze stačil z penalty Zdražilem korigovat. Výhra Mutěnic 2:1 znamená jejich posun na první místo. O bod před Tišnov. Svěřenci trenéra Zemánka jsou znovu v čele po osmi kolech.

Konec vojkovické mizérie

Až v osmém zápase v novém roce dokázali zabodovat fotbalisté Vojkovic. Po sedmi porážkách konečně vyhráli. Odnesly to Boskovice. Jejich hráči odjížděli s debaklem 1:6.

Novosedly míří do I.A?

Mohl to být zápas, kterým by se odrazily do vyšších pater. Jenomže po něm naopak spadly ještě níž. Novosedly prohrály v zápase o naději se Spartou Brno drtivě 0:5 a sedm kol před koncem ztrácejí na předposlední Moravskou Slavii 8 bodů. Ve hře je ještě 21 bodů, šance na záchranu ještě je, ale při novosedelské mizérii hodně mizivá...

Petr Loprais - 4 góly

Ještě jednou zápas Novosedly-Sparta. Hostující útočník Petr Loprais se na debaklu domácích podílel hned čtyřmi góly. Na jaře se bývalý forvard Vracova prosadil už devětkrát a je nejlepším střelcem druhé poloviny sezony, s 18 trefami navíc útočí na pozici nejlepšího střelce přeboru.

V Tišnově 500 diváků

Na šlágr kola zavítala vysoká návštěva pěti stovek diváků. Jedná se o třetí nejvyšší v sezoně: víc lidí přišlo jen na zápasy Bystrc-Tišnov a Lanžhot-Bučovice.