40%
Hroznová Lhota 1
10%

Znojmo a Vyškov v poháru postupují

Po smolném dopoledním vyřazení Tišnova z 1. kola celostátního poháru - MOL Cupu zaznamenává jihomoravský fotbal postupy do dalších bojů. Zbrojovku Brno, která je do 2. kola přímo nasazena, zatím doplnilo Znojmo a Vyškov. V neděli se představí ještě tři JM kluby.

Znojmo vyhrálo na půdě divizní Polné 3:0. Všechny branky v generálce na start druhé ligy vstřelilo ve druhém poločase. Mezi střelce se dvakrát zapsal Šamánek a z penalty skóroval Teplý.

Jasný postup veze z Velké Bíteše Vyškov. Mladá sestava MFK zvítězila 3:0, když dvakrát se radovala z branky v prvním poločase. Dvakrát v utkání skóroval Lukáš Lahodný, jednou nová posila Jan Koudelka.

Druhé kolo se bude v sídle FAČR losovat ve středu 26. července ve 14 hodin. Jistě budou v osudí Zbrojovka Brno, 1.SC Znojmo FK a MFK Vyškov. V neděli ještě zabojují o postup Tasovice s Hodonínem a Líšeň ve Staré Říši.