8.4%
Někoho jiného 36
37.9%

Moravská Slavia - Lanžhot 0:0, hosté nastřelili dvakrát tyč

Moravská Slavia remizovala v úvodním kole krajského přeboru s Lanžhotem 0:0. Oba kluby vedou noví trenéři - Morendu Radovan Mlaskač, Lanžhot Milan Valachovič. S výsledkem musí být výrazně spokojenější domácí kouč.

Lanžhot nastřelil v zápase dvakrát brankovou konstrukci. Neproměnil další šance. A k plnému bodovému zisku mu nepomohl ani velký tlak v posledních dvaceti minutách.

Na hrotu útoku Morendy se objevil Vladimír Bombicz. Vůbec první hráč, kterému se podařilo v Krajském přeboru JmKFS zdolat metu 100 nastřílených branek. To bylo ještě za jeho působení v Bohunicích. V sobotním utkání se neprosadil. Výrazně na sebe upozornil pouze jednou. Po půlhodině hry se uvolnil v šestnáctce a z dobré pozice těsně přestřelil branku.

Hostující tým byl daleko nebezpečnější. V první půli: Šenk nastřelil tyč, Čambala vychytal Velan a mezi tři tyče se nevešly pokusy Bartala a Čambala.

Po vyrovnaném úvodu druhé půle převzal od 65. minutu otěže zápasu Lanžhot. Jeho nejaktivnějším hráčem byl Kleiber, kterého třikrát vychytal Velan. A když už byl po střele a tyči Žáčka domácí gólman překonán, tak Kleiber netrefil odkrytou branku. Nepřesnost hostů v zakončení mohl potrestat Černý. Bek Morendy se po sérii narážeček dostal až před Bartala, hostující brankář ale předvedl vynikající zákrok a míč vyrazil nad. A když v 90. minutě netrefil branku v dobré pozici Žáček, body se dělily.