50%
někdo jiný 0
0%

Vyškov porazil Kroměříž a v MSFL stále neztratil ani bod

Ve šlágru 5. kola MSFL porazil Vyškov Kroměříž 2:0 a stále si drží 100% bilanci, v tabulce je druhý o skóre za Velkým Meziříčím. Dalším jihomoravským zástupcům ve třetí nejvyšší soutěži už se tolik nedařilo: Hodonín remizoval v Petřkovicích a Líšeň prohrála ve Valašském Meziříčí.

MSFL - 5. kolo

Vyškov - Kroměříž  2:0 (1:0)

Branky: 8. Krejčí, 90.+1 Božovič

Diváků: 421

Vyškov: Kollár - Cvijovič, Krejčí, Josl, Němeček (79. Praks), Studený (67. Božovič), Matocha, Lahodný, Dabič, Jeřábek, Koudelka (89. Rapouch)

Na souboj dvou týmů, které v soutěži doposud neztratily ani bod, přišlo do Vyškova 421 diváků. Domácí šli do vedení v 8. minutě, kdy se hlavou prosadil Krejčí. Vyškov pak několikrát podržel gólman Kollár a v nastavení přidal druhý gól Božovič. Příští týden hraje Vyškov na půdě Velkého Meziříčí.

Petřkovice - Hodonín  0:0

Hodonín: Petráš - Čurgali, Dekleva,  Holešinský, Komara (76. Paděra), Mares, Polách (90. Hesek), Šturma, Vinkler, Sasín, Dovhanyuk (85. Žák)

V předchozích dvou zápasech inkasoval Hodonín 11 branek, tentokrát udržel nulu a získal bod.

Valašské Meziříčí - Líšeň  2:0 (1:0)

Branky: 37. Byrtus, 85. Behan

Diváků: 450

Líšeň: Kotnour - Bednář (46. Hanuš), Čampa, Krška, Machálek M. (58. Frimmel), Pašek, Minárčik (73. Minařík), Zezula, Machálek T., Fall, Malík

Líšeň už letos hrála s Valašským Meziříčím podruhé. Po porážce v MOL Cupu 1:3 podlehla i podruhé, tentokrát 0:2. Po úvodních třech kolech, ve kterých získala 7 bodů, teď Líšeň podruhé za sebou prohrála. Rozhodující trefu zaznamenal v 37. minutě hlavou Byrtus, pojistku přidal v 85. minutě Behan. Líšeň hlavně ve druhém poločase domácí tlačila, ke gólům a bodům to ale nevedlo.