Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 376
Dobšice 29
7.7%
Kunštát 189
50.3%
Zbraslav 69
18.4%
někoho jiného 89
23.7%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor 2016/2017

 

Konečná tabulka

1. Tišnov 30 24 3 3 103:29 75
2. Mutěnice 30 22 1 7 67:33 67
3. Bystrc 30 18 3 9 74:49 57
4. Bohunice 30 16 5 9 57:34 53
5. Bosonohy 30 16 4 10 69:53 52
6. Ráječko 30 14 5 11 72:53 47
7. Ivančice 30 15 2 13 66:49 47
8. Rousínov 30 13 5 12 52:50 44
9. Boskovice 30 12 4 14 44:61 40
10. Lanžhot 30 11 4 15 49:59 37
11. Mor. Krumlov 30 11 2 17 51:74 35
12. Bučovice 30 10 3 17 39:68 33

13. Sparta Brno 30 10 5 15 46:72 32
14. Mor. Slavia 30 9 3 18 62:79 30
15. SK Vojkovice 30 8 2 20 55:83 26
16. Sokol Novosedly 30 3 5 22 32:92 14

- Spartě Brno byly odečteny 3 body.

 

Střelci

22 gólů - František Kuldan (Tišnov), Jan Urban (Bystrc)

21 gólů - Tomáš Čožík (Ivančice)

20 gólů - Marcel Čepil (Mutěnice), Petr Loprais (Sparta Brno), Radim Chyla (Bystrc)

19 gólů - Daniel Keprt (Ráječko)

17 gólů - Vojtěch Řezáč (Moravský Krumlov), Petr Švancara (Tišnov)

16 gólů - Tomáš Sodomka (Tišnov), Tomáš Mica (Moravská Slavia)

 

Střelci - kluby

AFK Tišnov

František Kuldan 22, Petr Švancara 17, Tomáš Sodomka 16, Mohamed Traore 15, Jiří Huška 8, Tomáš Zdražil 7, Martin Sedlo 7, František Schneider 4, Tomáš Chráscina 2, Ladislav Hansl 2, Ondřej Halas 1, Pavel Outrata 1, Petr Čoupek 1

 

Sokol Lanžhot

Tomáš Pálka 13, Lukáš Čambal 11, Radom Kleiber 8, Erik Žáček 4, Jiří Trubač 2, Filip Palkovič 2, Stanislav Velický 1, Jan Trčka 1, Lukáš Svoboda 1, Viktor Kacr 1, Tomáš Bartal 1, David Hrnčíř 1, Peter Šenk 1

 

FK Mutěnice

Marcel Čepil 20, Dalibor Koštuřík 14, Jiří Maršálek 4, Lukáš Koplík 4, Hynek Maršálek 4, Tomáš Novotný 3, Milan Válek 3, Tomáš Drápal 3, Lukáš Trávník 2, Jaroslav Hromek 1, Vít Lamáček 1, Michal Bíza 1, Pavel Hanák 1, Radek Benešovský 1, Patrik Lamáček 1, Michal Vydařilý 1

 

Tatran Bohunice

15 - Nikolas Burčík, 10 - Marek Král, 8 - Ondřej Ullmann, 5 - Patrik Hlavoň, 4 - Petr Mach, 3 - Michal Šembera, Dominik Musil, 2 - Jaroslav Čermák, 1 - Jan Pospíšil, Tomáš Šabršula, Jan Hanusek, Michal Hrazdíra, Armen Bachdasaryan

 

FC Dosta Bystrc - Kníničky

22 - Jan Urban, 20 - Radim Chyla, 12 - Lukáš Matyska, 6 - Petr Svoboda, 5 - Radek Lízal, 4 - Ondřej Makiš, 3 - Michal Axamit, 1 - Samuel Ďuriš, Ondra Pelc

 

FC Sparta Brno

20 - Petr Loprais, 8 - Tomáš Pavlas, 3 - Jakub Foukal, Václav Cahyna, 2 - Samuel Lihotský, Daniel Vítek, 1 - Michal Tofl, IvanŠarkózy, Oldřich Strnad, Adam Jakš, Lukáš Zeman, Pavel Loup, Ondřej Zavadil

 

FC Moravský Krumlov

17 - Vojtěch Řezáč, 10 - Jakub Staněk, 4 - Martin Novák, Petr Machotka, 3 - David Dvořáček, Tomáš Bittner, 2 - Jakub Matějka, Tomáš Březina, Tomáš Kleibl, 1 - Josef Anders, Lukáš Zelníček, Zdeněk Hlučil, Marek Tuza

 

SK Olympia Ráječko

19 - Daniel Keprt, 11 - Jakub Mičko, 10 - Tomáš Jarůšek, 8 - Martin Sehnal, 7 - Jan Pšikal, 3 - Vítězslav Bárta, David Müller, Jan Horáček, Michal Zouhar, 2 - Jakub Sedlák, Radek Keprt

 

Tatran Rousínov

12 - Josef Lička, 8 - Miloš Žoček, 5 - Michal Honek, 4 - Miroslav Divácký, David Udržal, 3 - Martin Pupp, Petr Líznar, Jan Ševčík, Milan Svoboda, 2 - Radim Dvořák, David Benda, 1 - Lukáš Mrnuštík, Jaroslav Hartl, David Kameník

 

FC Ivančice

21 - Tomáš Čožík, 10 - Tomáš Jacko, 7 - Jan Pekáč, 5 - Radim Wascher, 4 - Michal Němec, 3 - Milan Slavík, Milan Koudelný, Daniel Černý, 1 - Ondřej Jacko, Tomáš Bittner, Ondřej Zoubek, Štěpán Rybníček, Vladimír Čermák, Petr Krátký, Jakub Holý, Bohumil Ryška, Tomáš Táborský

 

FK SK Bosonohy

11 - Roman Havlík, 9 - Jiří Chalupský, 8 - Jakub Šťourač, 7 - Ivan Belko, 5 - Michal Fretzer, Jan Ovčačík, 4 - Richard Dostálek, 3 - Ilja Burdov, Stanislav Lerch, 2 - Jiří Šíma, Ondřej Osladil, Daniel Břežný,Petr Kulík, 1 - Lukáš Buček, Ondřej Havlík, Petr Moučka, Jakub Machát

 

SK Vojkovice

12 - Miroslav Vacek, 6 - Michal Horňák, Radek Poláček, 5 - Marek Buc, Michal Nevěděl, 4 - Pavel Kopečínský, Petr Poláček, 3 - Martin Čermák, 2 - Lukáš Kvarda, Kyrylo Negoda, Zdeěk Sklenář, 1 - Michal Jedlička, Jakub Dvořák, Martin Hýsek, Radoslav Furda

 

FC Boskovice

7 - Antonín Preč, 6 - Lukáš Martínek, 5 - Antonín Kolář, 3 - Adam Přikryl, Tomáš Minařík, Ondřej Václavek, Patrik Kamenický, Jan Stara, 2 - Jan Novák, David Grenar, 1 - Jiří Vorlický, Jan Horák, Matěj Černý, Viktor Živný, Roman Hlaváček, Ondřej Maděrka

 

FC Bučovice

13 - Martin Bil, 5 - Dušan Svoboda, Sebastian Palla, 4 - Zdeněk Kuklínek, 3 - Ondřej Nový, 2 - Lukáš Jeřábek, Marek Kachlík, Tomáš Kachlík, Jiří Legner, 1 - Stanislav Hanousek 

 

SK Moravská Slavia

16 - Tomáš Mica, 9 - Jan Veselý, 8 - Pavel Dohnal, 6 - Radim Záruba, 3 - Roman Stehlík, Jakub Kvasnička, Tomáš Buršík, 2 - Lachezar Panov, Roman Gaňa, Lukáš Černý, Martin Handl, 1 - Vanja Logara, Martin Krejčíř, Tomáš Veselovský

 

Sokol Novosedly

5 - Jan Gerlinger, 4 - Radim Kučera, 3 - Michal Kovář, Alois Svízela, Marek Pukančík, Marian Marek, Jakub Šťastný, 2 - Tomáš Novotný, 1 - Jan Janůfka, Petr Ligas, Eduard Dvořák, Karel Křivánek

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz