Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje krajský přebor?
Celkem hlasů: 78
Lanžhot 33
42.3%
Bystrc 37
47.4%
Bohunice 2
2.6%
Ráječko 4
5.1%
Mutěnice 2
2.6%

Galerie

TOPlist

Kdo ještě v sezoně neprohrál?

Podzimní část jihomoravských krajských soutěží už je ve své druhé polovině. Kdo ještě v nové sezoně nenašel přemožitele? Jedná se o pět klubů. Tady jsou...

 

Sokol Lanžhot

Deset zápasů, osm výher, dvě remízy. Nutno dodat, že dvě bodové ztráty byly smolné. Na Morendě i s Bystrcí byl Lanžhot lepším celkem. I tak ale musí být v městě na Břeclavsku spokojeni: nejenom s výsledky, ale také s předváděnou hrou. Lanžhot je v nové sezoně nejvýraznějším týmem v krajském přeboru a zaslouženě vede jeho tabulku. Navíc kraluje i individuálním statistikám: za pevnou obranou, která v sedmi z deseti zápasů neinkasovala, stojí gólman Rudolf Bartal, mezi střelci se daří Čambalovi nebo Tóthovi. A Lanžhot drží i letošní rekord v návštěvnosti - na Bohunice přišlo víc než šest stovek diváků.

 

Start Brno

Nováček I.A třídy skupiny A má v sezoně nejméně bodových ztrát ze všech. Ze sedmi zápasů vyhrál šest, remizoval jen v domácím zápase s Líšní. V tabulce je druhý, protože má odehrán o jeden zápas méně. O deset z třiadvaceti gólů se postarala letní posila Tomáš Mica.

 

Rajhradice

Druhý nováček v I.A třídě skupině A. V tabulce je aktuálně o bod první. Má na kontě šest výher a dvě remízy. Už v neděli čeká soutěž velký šlágr - střetnou se právě dva nejlepší týmy Rajhradice a Start. Že jsou právě tyto dva kluby na čele tabulky, ale zase takové překvapení není.

 

Pačlavice-Dětkovice

V minulé i předminulé sezoně skončily v soutěži na druhé příčce. V létě posílily a po 8. kole mají 20 bodů - ztratily jen při dvou remízách.

 

Tatran Kohoutovice

Bez porážky. Ale v I.B třídě skupině B až pátí. Kohoutovice jsou remízovým králem. S nerozhodným výsledkem končily zápas hned pětkrát. 

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

jmfotbal@seznam.cz