6.7%
Jiří Vorlický ml. (Bořitov) 1
6.7%

Zbrojovka má v Tipsport lize druhou výhru. Porazila Znojmo

Jihomoravské derby v Tisport lize skončilo výhrou Zbrojovky Brno. Prvoligový celek porazil Znojmo, pro něhož to bylo první utkání v přípravě, gólem Vraštila z druhé minuty 1:0. Brno svého soupeře výrazně přehrálo, za vytrvalého deště ale další branku nepřidalo.

Zimní příprava
Tipsport liga
FC Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo 1:0 (1:0)

Branka: 2. Vraštil

Brno: 1. poločas: Melichárek - Vraštil, Kijanskas, Jovanović, Lutonský - Sedlák - Přichystal, Pilík, Růsek, O. Vintr - Koné. 2. poločas: Halouska - Vraštil (76. Buchta), Pavlík, Kryštůfek, Lutonský - Polák - Juhar, Krejčí, Kratochvíl, Fortes - Zikl
Znojmo: 1. poločas: Konvalina - Cihlář, Gáč, Avdič, Antl - Ambrozek, Štrombach, Pospíšil, Lacko, Javůrek - Teplý. 2. poločas:Konvalina - Dramé, Avdič, Hladík, Helísek - Machuča, Malár, Pospíšil, Urbančok, Vichta - Teplý (61. Švarc)