Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje KP?
Celkem hlasů: 2
Boskovice 0
0%
Mutěnice 0
0%
Start Brno 1
50%
Sparta Brno 1
50%
někdo jiný 0
0%

Galerie

TOPlist

Jihomoravský fotbal opět zabojuje o Regions Cup

Po dvou letech opět vstoupí fotbalisté z Jihomoravského kraje do bojů o účast v Regions Cupu, na jehož konci je korunován amatérský mistr Evropy. Cesta vede přes moravské a celorepublikové finále, kvalifikační turnaj až po samotné EURO. Kvalifikaci navíc bude v letošní sezoně hostit Česká republika. Soupeři budou amatérské týmy z Maďarska, Bosny a Hercegoviny a San Marina.

 

Jihomoravský výběr vstoupí do kvalifikace pod vedením nových trenérů - Milana Valachoviče, kouče lídra krajského přeboru Lanžhota a Zdeňka Valnohy, kouče lídra divize D Tišnova. Vedoucím mužstva je Petr Čejka.

 

"Jedenáctého dubna hrajeme semifinálové utkání, moravské finále s Olomouckým krajem. Hrát by se mělo od 17:00 v Prostějově, náhradní varianta je hřiště v Hněvotíně. Vítěz utkání postupuje do celorepublikového finále, ve kterém se střetne s vítězem českého finále. Republikový vítěz pak postupuje jako vždy do kvalifikace na amatérské EURO," uvedl Petr Čejka.

 

V přípravě na utkání proti Olomouckému kraji se výběr Jihomoravského kraje utká se Svratkou Brno. Zápas je naplánován na úterý 27. března od 17 hodin na hřišti v Opatovicích u Rajhradu.

 

Nominace Jihomoravského kraje ZDE.

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz