Myslíte si, že Tišnov dokáže složit kádr a přihlásit se pro příští ročník do KP?
83.7%
Nevím 2
2.2%

Tohle smrdí sestupem. Zbrojovka prohrála na Slovácku a je poslední

Zbrojovce Brno vážně hrozí sestup z nejvyšší soutěže. Ve 24. kole prohrála na Slovácku 0:1 a v tabulce klesla na poslední příčku. Na nesestupové 14. místo ztrácí šest kol před koncem 4 body a los nemá zrovna z nejlehčích...

Příští týden hostí aspiranta na titul Plzeň, poté jede na půdu rovněž ohrožené Dukly Praha, přivítá na jaře výborný Jablonec, zavítá do Teplic a závěrečný dvojboj jí čeká s o záchranu bojující Jihlavou na Srbské a v Ostravě.

V Uherském Hradišti Brno znovu nedalo gól. V pátém zápase za sebou. V sezoně dalo jen 14 branek a to je zoufale málo.

Na Slovácku inkasovalo jediný gól v 58. minutě od Jurošky. Přitom minutu před tím měl velkou šanci Juhar. V závěru mohl vyrovnat Škoda, leč brněnský zmar nemá konce.