Mutěnice 7
12.5%
Bosonohy 30
53.6%

Souhrn 21. kola KP: Morenda vyhrála v Moravském Krumlově, Ráječko porazilo Bystrc

V 21. kole krajského přeboru padlo 22 branek, stejně jako minulý víkend. Jediným dvougólovým střelcem je Mário Vrábel z Lanžhota. Polovina zápasů skončila nerozhodně. Překvapením jsou výhra Moravské Slavie v Moravském Krumlově a ztráta Bohunic ve Vojkovicích.

Vedoucí Lanžhot přehrál jasně Bosonohy. Už po 20 minutách bylo hotovo. Na ukazateli skóre svítil stav 3:0. Premiérové dvě trefy v krajském přeboru si připsal Mário Vrábel a třetí si hosté dali sami. Po přestávce ještě přidal čtvrtou branku Ciprys - také premiérovou v přeboru. Po výhře 4:0 má Lanžhot šestibodový náskok na Ráječko.

Olympia vyhrála i čtvrtý zápas na jaře. V tabulkovém šlágru kola porazila Bystrc 3:0. Všechny branky padly ve druhé půli. V 50. minutě se po rohovém kopu prosadil střelou z vápna Gremmel - první gól v Ráječku po příchodu z Bohunic, kde dal na podzim 1 branku. V 64. minutě přidali domácí druhý gól. Po standardce vyrazil Herink pouze míč před sebe a do sítě ho dorazil Sedláček (9. gól). Třetí branku vstřelil z penalty Sedlák.

Překvapením je bodová ztráta Bohunic ve Vojkovicích. Domácí vedli 2:0, hosté do půlky snížili a v 80. minutě vyrovnal střelou z vápna k tyči Švancara.

Pošlete nám fotografii vašeho týmu, zajímavosti. Spolupracujte s námi - kontakt: jmfotbal@seznam.cz.

Nejvíce branek padlo v Komíně. Domácí Svratka tam udolala Bučovice 3:2. Hosté vstřelili první góly na jaře, na body ale zase nedosáhli. Duel rozhodl v 88. minutě Babela. Bučovice klesly na poslední příčku tabulky.

Moravská Slavia totiž po Boskovicích vyhrála i v Moravském Krumlově. Po trefách Pořízka a Urbánka 2:0 a po deseti kolech opouští 16. příčku.

První bod na jaře získalo Veselí. V Ivančicích remizovalo 0:0. Nerozhodně skončil také zápas Sparty Brno s Mutěnicemi. Na vedoucí gól Lukáše Koplíka odpověděl Žáček a hrálo se tak 1:1.

V závěru ztratil výhru Rousínov. V Boskovicích po Diváckého gólu vedl. Dvacet minut ale přišel o vyloučeného Mrnuštíka a v 89. minutě také o dva body, když na konečných 1:1 srovnával Daněk.