Myslíte si, že Tišnov dokáže složit kádr a přihlásit se pro příští ročník do KP?
83.7%
Nevím 2
2.2%

Góly jihomoravských reprezentantů v divizi: Hubr se trefil dvakrát, Paul jednou

V čele fotbalové Fortuna divize D je po odstoupení Tišnova Žďár nad Sázavou. Nejlepším jihomoravským celkem jsou čtvrté Rosice, páté jsou se stejným bodovým ziskem Tasovice. Oba celky o víkendu vyhrály, tři body získal také Bzenec, prohrála Břeclav, Blansko mělo volno.

Rosice se proti poslední Třebíči prosadily až ve druhém poločase. Po trefách Malaty a Moučky vyhrály 2:0, přišly ale o vyloučeného Buchtu. Report ze zápasu - ZDE.

Vysokou výhru 4:0 veze z Havlíčkova Brodu Bzenec. Skóre zápasu otevřel sedmnáctým gólem v sezoně Kasala. To běžela 23. minuta. Pak si nechal dát během dvou minut dvě žluté karty domácí Svoboda a hosty čekala dlouhá přesilovka. Tu zužitkovali vzápětí. Z trestného kopu se trefil Hubr. V 57. minutě si Hubr připsal asistenci na krkolomnou ale gólovou hlavičku Patáka. A v 80. minutě ještě přidal čtvrtý gól po sólovém úniku.

Gólově se prosadil i další jihomoravský reprezentant v Regions Cupu. Miroslav Paul z Tasovic pečetil výhru 2:0 nad Velkou Bíteší.