Menu

Anketa

Čí výkony a výsledky z nejlepší trojice KP jsou pro Vás největším překvapením?
Celkem hlasů: 179
Boskovice 107
59.8%
Mutěnice 13
7.3%
Bosonohy 59
33%

Galerie

TOPlist

Statistiky po 24. kole krajského přeboru

Podívejte se na statistiky po 24. kole jihomoravského krajského přeboru.

 

Krajský přebor JmKFS

24. kolo

Bosonohy - Boskovice 5:0 (3:0); 9. a 44. Machát, 74. a 83. Havlík R., 45. Dostálek; čisté konto: Maloň; 120 diváků

Bohunice - Ráječko 1:0 (1:0); 40. Švancara; čisté konto: Doležal; 220 diváků
Bučovice - Sparta Brno 0:1 (0:1); 36. (PK) Mičko; čisté konto: Stehlík; 50 diváků
Rousínov - Ivančice 1:5 (1:1); 39. Macháček - 66., 69. a 82. Jacko T., 13. a 47. Čožík; 100 diváků

Svratka Brno - Lanžhot 1:2 (0:1); 62. Havlín - 32. Ciprys, 81. Čambal; 130 diváků

Bystrc - Moravský Krumlov 4:0 (0:0); 54. Matyska, 75. Svoboda, 80. Tulaydan, 81. Nguyen; ČK: 25. Zelníček, 56. Staněk (oba MK); čisté konto: Bogľarský; 100 diváků
Moravská Slavia - Vojkovice 2:4 (1:2); 32. Stehlík, 59. Záruba - 18. a 83. Poláček P., 21. Gerlinger, 78. Buc; 70 diváků
Mutěnice - Veselí 3:2 (1:1); 8. a 46. Koštuřík, 77. Maršálek J. - 24. Kosek, 88.Linek; ČK: 49. Čepil (Mutěnice); 150 diváků

 

Tabulka

1. Sokol Lanžhot 23 17 5 1 55:12 56
2. SK Olympia Ráječko 24 14 5 5 57:27 47
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 23 13 5 5 50:34 44
4. Tatran Bohunice 23 12 7 4 53:29 43
5. FC Sparta Brno 24 11 8 5 50:40 41
6. FK Mutěnice 24 11 6 7 47:27 39
7. FC Svratka Brno 24 11 6 7 55:36 39
8. FC Boskovice 24 11 4 9 44:41 37
9. FC Moravský Krumlov 24 8 6 10 38:48 30
10. Tatran Rousínov 23 9 1 13 42:53 28
11. FC Ivančice 24 7 5 12 40:46 26
12. FK SK Bosonohy 24 7 5 12 42:51 26
13. SK Vojkovice 24 7 3 14 38:62 24
14. FC Veselí nad Moravou 24 5 3 16 38:67 18
15. SK Moravská Slavia 24 5 3 16 28:72 18
16. FC Bučovice 24 3 6 15 15:47 15


Nejvyšší výhry

7:0 Mutěnice - MS (11. kolo, 12. hrané)

8:2 Ráječko - Veselí (13. kolo, 15. hrané)

6:0 Ráječko - MS (3. kolo, 2. hrané)

6:0 Svratka Brno - Sparta Brno (14. kolo, 3. hrané)

0:6 Bučovice - Lanžhot (4. kolo)

6:0 Lanžhot - Boskovice (10. kolo, 11. hrané)

6:0 Bosonohy - MS (13. kolo, 15. hrané) 

0:5 MS - Svratka (4. kolo)

1:6 Rousínov - Ráječko (4. kolo)

6:1 Svratka - Veselí (17. kolo, 23. hrané)

5:0 Bosonohy - Boskovice (24. kolo)

 

Kanonýři

18 gólů: Lukáš Čambal (Lanžhot)

16 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno)

15 gólů: Radim Chyla (Bystrc), Patrik Bogner (Moravský Krumlov)

14 gólů: Daniel Keprt (Ráječko), Petr Loprais (Sparta Brno)

13 gólů: Ondřej Ullmann (Bohunice), Jakub Mičko (Sparta Brno - 4, na podzim Ráječko - 9)

12 gólů: Tomáš Jacko (Ivančice)

10 gólů: Josef Lička (Rousínov), Mário Tóth (Lanžhot)

9 gólů: Jan Bulušek (Svratka Brno, v KP hrál jen na podzim), Martin Vaďura (Veselí), Matěj Sedláček (Ráječko), Marcel Čepil (Mutěnice), Martin Hodek (Sparta Brno), Jan Urban (Bystrc), Tomáš Čožík (Ivančice), Dalibor Koštuřík (Mutěnice)

Gól dalo v sezoně 194 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Petr Švancara (14. kolo, 3. hrané, Bohunice - Rousínov)

Lukáš Čambal (4. kolo, Bučovice-Lanžhot)

Ondřej Ullmann (5. kolo, Bosonohy-Bohunice) - 4 góly

Tomáš Jacko (6. kolo, Veselí-Ivančice)

Patrik Bogner (8. kolo, Bučovice-MK)

Lukáš Čambal (15. kolo, 9. hrané, Veselí-Lanžhot)

Radim Chyla (9. kolo, 10. hrané, MK-Bystrc)

Lukáš Čambal (10. kolo, 11. hrané, Lanžhot-Boskovice) - 4 góly

Josef Lička (10. kolo, 11. hrané, Rousínov-Vojkovice)

Patrik Bogner (10. kolo, 11. hrané, Bosonohy-MK)

Petr Loprais (11. kolo, 12. hrané, Sparta Brno-Bosonohy)

Radim Chyla (12. kolo, 13. hrané, Bystrc-Vojkovice)

Jan Bulušek (12. kolo, 14. hrané, Moravský Krumlov-Svratka Brno)

Richard Dostálek (13. kolo, 15. hrané, Bosonohy-MS)

Daniel Keprt (13. kolo, 15. hrané, Ráječko-Veselí) 

Dalibor Koštuřík (23. kolo, 22. hrané, Vojkovice-Mutěnice)

Nikolas Burčík (23. kolo, 22. hrané, Veselí-Bohunice)

Ladislav Hansl (17. kolo, 23. hrané, Svratka-Veselí) - 5 gólů

Tomáš Jacko (24. kolo, Rousínov-Ivančice)

 

Gólmani s nulou

15 - Rudolf Bartal (Lanžhot)

8 - Karel Němeček (Ráječko)

7 - Denis Crhan (Svratka Brno)

6 - Michal Bogner (Moravský Krumlov), Tomáš Maloň (Bosonohy)

5 - Jan Herink (Bystrc), Jindřich Bednář (Boskovice)

4 - Igor Šupa (Mutěnice), Jan Velan (MS), Martin Doležal (Bohunice)

 

Diváků

638 diváků: Lanžhot - Bohunice (7. kolo)

460 diváků: Lanžhot - Moravská Slavia (17. kolo, 23. hrané)

440 diváků: Ráječko - Lanžhot (23. kolo, 22. hrané)

420 diváků: Bohunice - Bosonohy (20. kolo, 18. hrané)

400 diváků: Lanžhot - Mutěnice (13. kolo, 15. hrané)

395 diváků: Bohunice - Lanžhot (22. kolo, 20. hrané)

350 diváků: Svratka Brno - Bystrc (7. kolo)

335 diváků: Lanžhot - Bosonohy (21. kolo, 19. hrané)

320 diváků: Lanžhot - Bučovice (19. kolo, 17. hrané)

305 diváků: Rousínov - Bučovice (15. kolo, 9. hrané)

300 diváků: Moravský Krumlov - Lanžhot (11. kolo, 12. hrané)

 

Červené karty

2 - David Jukl (Bohunice), Ondřej Václavek (Boskovice), Patrik Bogner (Moravský Krumlov), 1 - Jakub Holý (Ivančice), Michal Tofl (Sparta Brno), Stanislav Píšek (Bohunice), Tomáš Novotný, Lukáš Trávník, Tomáš Drápal, Marcel Čepil (Mutěnice), Tomáš Fajgl, Tomáš Kasprij, Martin Lang, Antonín Houdek (Vojkovice), Lukáš Svoboda, Mário Tóth (Lanžhot), Tomáš Bittner, Jan Jursa, Ondřej Havelka, Lukáš Zelníček, Jakub Staněk (Moravský Krumlov), Jiří Šíma, Daniel Břežný, Jiří Homola (Bosonohy), Jakub Sedlák (Ráječko), Robin Valenta, Bohumil Vardan (Veselí), Zdeněk Partyš, Pavol Babela, Roman Zavřel (Svratka), Antonín Kolář, Jan Stara, Michal Daněk (Boskovice), Lubomír Burian (Bučovice), Lukáš Mrnuštík (Rousínov), Jan Gryc (Bystrc)

Týmy:  7 - Moravský Krumlov, 5 - Boskovice, 4 - Vojkovice, Mutěnice, 3 - Bohunice, Svratka Brno, Bosonohy, 2 - Lanžhot, Veselí, 1 - Ivančice, Sparta Brno, Ráječko, Bučovice, Rousínov, Bystrc

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Boskovice 12 27:12 29
2. Mutěnice 12 26:16 23
3. Bosonohy 12 22:13 23
4. Start 12 27:11 22
5. Sparta 12 37:19 21
6. MS 12 31:23 20
7. Bohunice 12 27:28 20
8. Ráječko 12 24:20 17
9. Rousínov 12 21:21 17
10. Svratka 12 22:29 16
11. Kuřim 12 23:22 15
12. Krumvíř 12 14:22 13
13. Ivančice 12 20:26 11
14. M.Krumlov 12 14:32 9
15. Tišnov 12 12:30 8
16. Vojkovice 12 18:41 6

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Rousínov Bosonohy 20.10.
Svratka Bohunice 20.10.
Kuřim Start 20.10.
Vojkovice Krumvíř 20.10.
Mutěnice M.Krumlov 20.10.
Ráječko Sparta 21.10.
Tišnov Ivančice 21.10.
Boskovice MS 21.10.

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz