22.3%
16 (stávající model) 108
77.7%

Bohunicím vystřílel semifinále poháru hattrickem Burčík

Třetím semifinalistou jihomoravského poháru je Tatran Bohunice. V úterním dopoledni porazil Rousínov 4:2. Hattrickem se blýskl Nikolas Burčík.

Mezi čtyři nejlepší se v poháru Bohunice dostaly po třech letech. Už dříve si postup vybojoval Lanžhot, který poté doplnila Bystrc. Posledního semifinalistu určí středeční zápas Bosonohy - Ivančice.

O vítězství rozhodly Bohunice až v posledních pěti minutách. Na penaltovou trefu Krále a první gól Burčíka ještě dokázal Rousínov Horváthem a Nitschneiderem odpovědět. Na další dvě Burčíkovy branky z 85. a 86. minuty už ale odpověď nenašel a na loňskou finálovou účast tedy nenaváže.