91.7%
Start Brno (I.A,sk.A) 0
0%

Milotice naložily v deseti hrající Velké osm kousků

Drtivou výhru 8:0 si v posledním kole I.A třídy skupiny B připsaly Milotice. Proti Velké hrály od 10. minuty přesilovku po vyloučení Horňáčka. A také jí náležitě zužitkovaly. Hattrickem se blýskl Petr Holub. O osm gólů naposledy Milotice vyhrály před 9 lety - s Velkými Bílovicemi také 8:0, rekordní výhra v soutěžích JmKFS je ze stejné sezony - s Doubravníkem 12:0.

"Do zápasu jsme vstoupili výborně, krásné střele Šifela chyběly pouze centimetry. V 9. minutě šel sám na brankáře Vaško, ale byl faulován a hostující hráč viděl po zásluze červenou kartu. Za chvíli právě výborně hrající Vaško dorazil na zadní tyči centr Gergela. Celý zápas se hrálo na jednu branku, Velká občas zahrozila nějakým útokem, který vyřešil gólman Jankovič. Na 2:0 zvýšil Šifel z penalty, kterou zařídil opět Vaško. V druhé půli hosté rezignovali a postupně se ještě trefili třikrát Holub, podruhé Vaško,  druhý gól vstřelil i Šifel a jednu branku vstřelil po samostatné akci Gergel. Skóre se zastavilo na 8:0,popsal duel trenér Milotic Radek Kundrata.