50%
někdo jiný 0
0%

Zbraslav veze šťastnou výhru z Jundrova. Rozhodly standardky

Zbraslav vyhrála v 22. kole I.B třídy skupiny B v Jundrově 2:1 a dál atakuje čelo tabulky. Všechny góly padly ze standardních situací, vítězný dal v 50. minutě stoper Kaláb.

Souboj nováčků, z nichž jeden - Zbraslav - bojuje o vítězství v soutěži a druhý - Jundrov - z ní takřka jistě po roce sestoupí, končil nešťastnou porážkou domácího celku. Zbraslav byla lepší v prvním poločase, vytvořila si i několik šancí, do vedení se ale dostal Jundrov. V 35. minutě se po rohovém kopu dostal míč přes Panáčka až k Valáškovi, před nímž už byla odkrytá branka. Hned za minutu ale bylo srovnáno. Po rohovém kopu si na zadní tyči prosadil Jan Vít a křížnou hlavičkou srovnal.

Na začátku druhé půle favorit zápas obrátil. Standardka od rohového praporku a hlavička Jana Kalába - 1:2. Hostující tým dokonale využil výškové převahy. Do 63. minuty navíc zápas kontroloval. Půdu pod nohama ztratil po příchodu zkušeného Poláka. Od té doby převzal iniciativu domácí tým. Z převahy a několika šancí - Polák nastřelil břevno ze standardky, proti Dvořákovi výborně zasáhl střídající brankář Kožnar a při dvojité šanci v 81. minutě zachránil hosty nejprve Kožnar a při dorážce jeden z hostujících hráčů na čáře. Po jeho zásahu chtěli domácí penaltu za ruku - a z ochozů to na ruku ve velkém čtverci opravdu vypadalo, rozhodčí měl ale jiný názor a nezapískal. V nervózním závěru už se skóre nezměnilo a Zbraslav tak slaví výhru 2:1.