Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje KP?
Celkem hlasů: 2
Boskovice 0
0%
Mutěnice 0
0%
Start Brno 1
50%
Sparta Brno 1
50%
někdo jiný 0
0%

Galerie

TOPlist

Losovací čísla mládežnických soutěží JmKFS

Rozlosování mládežnických soutěží JmKFS. V žákovských soutěžích došlo ke snížení počtu I. tříd ze tří na dvě...

 

Rozlosování mládežnických soutěží sezony 2018/2019

Dorost

Krajský přebor

1 - volný los, 2 - Ivančice, 3 - Soběšice, 4 - Kunštát/Žijeme hrou, 5 - Boskovice, 6 - Slatina/Slovan, 7 - Veselí nad Moravou, 8 - Kuřim, 9 - 1.SC Znojmo "B", 10 - Rosice, 11 - Sparta Brno "B", 12 - ČAFC, 13 - Medlánky, 14 - Újezd/Tuřany

 

I. třída skupina A

1 - Starý Lískovec/Bohunice, 2 - Dolní Loučky/Čebín, 3 - Ráječko, 4 - Tišnov, 5 - Kotvrdovice/Jedovnice, 6 - Rousínov, 7 - Rájec/Letovice, 8 - Moravská Slavia, 9 - Šlapanice/Blažovice, 10 - Kobeřice. 11 - Bučovice, 12 - Boskovice "B", 13 - M.H.Knínice/Cetkovice, 14 - FKD

 

I. třída skupina B

1 - Mikulov, 2 - Miroslav, 3 - Velké Pavlovice, 4 - Višňové, 5 - Štítary, 6 - Moravský Krumlov, 7 - Rakšice, 8 - Hustopeče, 9 - Prosiměřice, 10 - Kahan/Zbýšov, 11 - FK Znojmo, 12 - Pohořelice, 13 - Novosedly, 14 - Vojkovice

 

I. třída skupina C

1 - Velká nad Veličkou, 2 - Rohatec, 3 - Velké Bílovice, 4 - Dambořice, 5 - Dolní Bojanovice, 6 - Dubňany/Svatobočice-Mistřín, 7 - Mutěnice, 8 - Ratíškovice, 9 - Hroznová Lhota, 10 - Podluží/Lanžhot, 11 - Lužice, 12 - Krumvíř, 13 - Bzenec, 14 - Podivín

 

Žáci

Krajský přebor

1 - Ratíškovice/Dubňany, 2 - Rosice, 3 - Kohoutovice, 4 - Boskovice, 5 - Slatina/Slovan, 6 - Novosedly, 7 - Ivančice, 8 - Břeclav, 9 - Mikulov, 10 - Svratka Brno, 11 - ČAFC, 12 - Kyjov, 13 - Veselí nad MOravou, 14 - Kuřim

 

I. třída skupina A

1 - Bohunice/Starý Lískovec, 2 - Soběšice, 3 - Start Brno, 4 - Pohořelice, 5 - Křenovice/Rousínov, 6 - Blansko, 7 - Medlánky, 8 - Rájec/Černá Hora, 9 - Tišnov, 10 - FK Znojmo, 11 - Boskovice "B", 12 - Kahan, 13 - Žijeme hrou, 14 - FKD

 

I. třída skupina B

1 - Moravská Slavia, 2 - Kohoutovice "B", 3 - Sparta Brno "B", 4 - Lednice, 5 - Hodonín "B", 6 - Ždánice, 7 - Hustopeče, 8 - Šlapanice, 9 - Velké Pavlovice, 10 - Svratka Brno "B", 11 - RAFK/Modřice, 12 - Bzenec, 13 - Újezd/Práce, 14 - Mutěnice

 

Bergerovy tabulky

1. kolo 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
2. kolo 14-8 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 1-2
3. kolo 2-14 3-1 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
4. kolo 14-9 10-8 11-7 12-6 13-5 1-4 2-3
5. kolo 3-14 4-2 5-1 6-13 7-12 8-11 9-10
6. kolo 14-10 11-9 12-8 13-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo 4-14 5-3 6-2 7-1 8-13 9-12 10-11
8. kolo 14-11 12-10 13-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo 5-14 6-4 7-3 8-2 9-1 10-13 11-12
10. kolo 14-12 13-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo 6-14 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-13
12. kolo 14-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13. kolo 7-14 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 

 

Termínová listina (pro zvětšení klikněte na obrázek...)

 

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz