Menu

Anketa

Souhlasíte s vytvořením 3. moravské divize se 14 účastníky v příští sezoně?
Celkem hlasů: 192
ANO 49
25.5%
NE 138
71.9%
Je mi to jedno 5
2.6%

Galerie

TOPlist

Letní příprava 2018 v kostce

Jihomoravské kluby v letní přípravě 2018. Zápasy, změny...

 

Postupně budeme doplňovat. Chybí info o vašem klubu, nebo je neúplné? Doplnění posílejte na email: jmfotbal@seznam.cz. Děkujeme za spolupráci.

 

Fotbalová národní liga

FC Zbrojovka Brno

Zápasy

Trnava - Zbrojovka 0:0

Zbrojovka - Slovan Bratislava 2:1 (1:0); Škoda, Jambor; hráno v Zastávce 20.6. 

Lanžhot - Zbrojovka 1:6 (0:1); Ashiru 3, Vraštil, Vintr M., Růsek

Nitra - Zbrojovka 3:0 (2:0)

Zbrojovka - Skalica 2:2 (0:0); Pilík, Gáč

Zbrojovka - Vyškov 2:0 (0:0); Růsek, Lutonský

1. mistrovský zápas - neděle 22.7., 18:00 Zbrojovka - Jihlava

Změny

Příchody: Lukáš Magera (Mladá Boleslav), Damián Bariš (Zlaté Moravce), Pavel Eismann (Karviná), Robert Bartolomeu (Zlín), Peter Štěpanovský (Karviná)

Odchody: Rafael Acosta, Miloš Kratochvíl, Tadas Kijanskas, Konstantin Bazeljuk

 

1.SC Znojmo FK

Zápasy

Zlaté Moravce - Znojmo 0:0
Zlaté Moravce - Znojmo 2:3; Teplý 2, Ambrozek
Fastav Zlín - Znojmo 0:0
Dunajská Streda - Znojmo 1:3 (1:1); Plichta 2, Ordoš
Znojmo - Caribbean all stars (TrinidadTobago, Haiti, Jamajka) 6:0 (1:0); Teplý 4, Kučera, Šulc
Znojmo - FAC Wien 1:0 (0:0); Ambrozek
St.Pölten II  - Znojmo 0:7 (0:4); Teplý 3, Štrombach, Kučera, Pentecost, Ambrozek

Mattersburg - Znojmo 2:3 (1:2); Šulc, Ordoš, Kučera

Znojmo - Líšeň 4:1 (1:1); Moravec, Ambrozek, Beganovič, Štrombach

Znojmo - Uherský Brod 4:0 (1:0); Ordoš 3, Lacko

1. mistrovský zápas - pátek 20.7., 19:00 Znojmo - Varnsdorf

Změny

Příchody: Buček (přestup MFK Frýdek-Místek), Hlůže (přestup FK Jablonec), St Hillaire (přestup Defence Force – Trinidad a Tobago), Krčík (přestup Baník Prievidza), Ordoš (přestup SC Raika Wieselburg), Kučera (přestup FC Zbrojovka Brno), Obiechina (přestup Strání), Beganović (přestup Željezničar Sarajevo), Šulc (hostování FC Slovan Liberec)

Odchody: Javůrek (přestup FC Vysočina Jihlava), Vašíček (SK Sigma Olomouc konec host.), Mezlík (v jednání), Odehnal (v jednání), Moravec a Švarc (na hostování do St.Říše), Koukal (na host. Frýdek Místek v jednání ?) Pospíšil (ukončení smlouvy), Šamánek (ukončení smlouvy), Urbančok (v jednání - Vyškov) Machuča (FC Slovan Liberec konec hostování) Dujmovič a Pecháček (FC Vysočina Jihlava, konec hostování)

 

MSFL

SK Líšeň

Začátek přípravy: pondělí 9.7.

Zápasy

Znojmo - Líšeň 4:1 (1:1); Machálek T.

Líšeň - Inter Bratislava 2:2; Machálek, Fila

18.7., 17:30 Líšeň - Velká Bíteš; hřiště Podolí

21.7., 10:00 Ústí nad Orlicí - Líšeň

24.7., 17:30 Líšeň - Žďár nad Sázavou; hřiště Zbýšov

MOL Cup - 29.7. Blansko - Líšeň

Změny

Příchody:

Odchody: Tadeáš Zezula (Rosice)

 

MFK Vyškov

Zápasy

Zbrojovka - Vyškov 2:0 (0:0)

18.7., 18:00 Rosice - Vyškov

21.7., 18:00 Kroměříž - Vyškov

Změny

Příchody:

Odchody:

 

FK Hodonín

Zápasy

Břeclav - Hodonín 2:5 (1:5)

14.7. Myjava - Hodonín

18.7., 18:00 Lanžhot - Hodonín

Změny

Příchody: Jiří Dekař (trenér)

Odchody: Tomáš Polách (trenér)

 

Divize D

Sokol Lanžhot

začátek přípravy 6.7.

Zápasy

Lanžhot - Zbrojovka Brno 1:6 (0:1); Arsič

Lanžhot - Slovan Bratislava juniorka 0:3 (0:1)

18.7., 18:00 Lanžhot - Hodonín

21.7., 17:00 Malacky - Lanžhot

MOL Cup - 29.7. Lanžhot - Bzenec

Změny

Příchody: Jakub Klimeš (Vyškov), Jakub Krejčíř (Bystrc) , Jakub Dobšíček (Břeclav), Theodor Šefčovič (MFK Skalica), David Weiss (ŽS Podbrezová)

Odchody: Tomáš Měřínský (Rakousko)

 

FC Slovan Rosice

začátek přípravy 10.7.

Zápasy

18.7. Rosice - Vyškov

21.7. Rosice - Velké Meziříčí

MOL Cup - 28.7. Rosice - Bystrc

Změny

Příchody: Tadeáš Zezula (Líšeň), Radim Chyla (Bystrc), Jan Trtílek (Blansko), Pavel Novák (Třebíč), David Strnad (Zastávka)

Odchody: Tomáš Buršík, Filip Novotný (oba Rousínov), Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Radek Buchta (Blansko), Jakub Havlásek (Zbraslav)

 

FC Dosta Bystrc-Kníničky

Začátek přípravy 10.7.

Zápasy

15.7. Bystrc - Ráječko

22.7., 10:00 Bystrc - Start Brno, hřiště Žebětín

MOL Cup - 28.7. Rosice - Bystrc

Změny

Příchody: Martin Kasálek (trenér), Milan Svoboda (Rousínov)

Odchody: Libor Danihelka (trenér), Radim Chyla (Rosice), Ondřej Makiš (Svratka Brno), Michal Axamit, Radek Lízal, Minh Duc Tomáš Nguyen (Moravská Slavia)

 

MSK Břeclav

Zápasy

Břeclav - Hodonín 2:5 (1:5); vlastní, Osička

18.7., 18:00, Mutěnice - Břeclav

28.7., 18:00, Břeclav - Start Brno, hřiště Poštorná

 

Sokol Tasovice

Zápasy

21.7. Blansko - Tasovice

 

Slovan Bzenec

Zápasy

15.7., 14:00, Bzenec - Krumvíř, hřiště Násedlovice

21.7., 18:00, Bzenec - Svratka Brno

25.7., 18:00, Bzenec - Ratíškovice, hřiště Moravský Písek

MOL Cup - 29.7. Lanžhot - Bzenec

 

FK Blansko

Zápasy

Blansko - Boskovice 2:1 (0:0)

18.7. Vrchovina - Blansko

21.7. Blansko - Tasovice

25.7. Blansko - Sparta Brno

Změny

Příchody: Radek Buchta (Rosice)

Odchody: Martin Maša (trenér), Dominik Bokůvka (Ráječko)

 

Krajský přebor

FC Kuřim

Zápasy

27.7. Boskovice - Kuřim

Změny

Příchody: Lumír Hůrek (Start Brno)

Odchody:

 

SK Olympia Ráječko

Zahájení přípravy: čtvrtek 12.7.

Zápasy

15.7. Ráječko - Bystrc

21.7. Ráječko - Bystřice

25.7. Ráječko - Líšeň B

28.7. Ráječko - Třebíč

5.8. Brankovice/Pačlavice-Dětkovice/Bučovice - Ráječko - krajský pohár

Změny

Odchody: Šplíchal Martin - po dlouhodobém zranění se bude rozehrávat v Přibicích (v zimě návrat do Ráječka), Helán Pavel (trenér)

Příchody: Bokůvka Dominik (Blansko), Burčík Nikolas, Musil Dominik (Bohunice), Maša Martin (trenér, naposledy Blansko)

 

AFK Tišnov

Změny

Příchody: Květoslav Havránek (trenér), Jiří Chlup, Jan Pohl (Velká Bíteš)

Odchody:

 

FC Svratka Brno

Zápasy

21.7., 18:00, Bzenec - Svratka Brno

Změny

Příchody: Ondřej Makiš (Bystrc)

Odchody:

 

FC Boskovice

Zápasy

Blansko - Boskovice 2:1 (0:0)

21.7. Boskovice - Svitavy

27.7. Boskovice - Kuřim

31.7. Boskovice - Prostějov U19

Pohár: 5.8., 17:00 Bořitov/Lipovec/Vilémovice - Boskovice

Změny

Příchody:

Odchody:

 

Tatran Rousínov

Změny

Příchody: Tomáš Buršík, Filip Novotný (oba Rosice)

Odchody: Milan Svoboda (Bystrc)

 

FK SK Bosonohy

Změny

Příchody:

Odchody:

 

Moravská Slavia

Zápasy

MS - Tuřany 3:4

21.7., 10:15 Bučovice - MS

Změny

Příchody: Michal Axamit, Radek Lízal, Minh Duc Tomáš Nguyen (Bystrc)

Odchody: Dominik Pořízek (Velká Bíteš)

 

Tatran Bohunice

Začátek přípravy: 17.7.

Zápasy

21.7., 17:00, Bohunice - Líšeň B, hřiště Podolí

28.7., 10:30, Bohunice - Morkovice, hřiště Vranovice

1.8., 17:00, RAFK/Rakvice - Bohunice - krajský pohár

4.8. , 17:30, Dunajská Lužná - Bohunice - Superpohár

Změny

Příchody: Petr Gamba (trenér)

Odchody: Robert Dang (Troubsko), Nikolas Burčík, Dominik Musil (Ráječko)

 

FC Ivančice

Změny

Příchody:

Odchody:

 

FC Sparta Brno

Zápasy

25.7. Blansko - Sparta Brno

Změny

Příchody: Ondřej Přichystal (Rosice)

Odchody: Martin Čupr (Start Brno), Ivan Šarkózy (Modřice), Lukáš Zeman (Měnín)

 

Start Brno

Začátek přípravy: čtvrtek 12.7.

Zápasy

14.7. Start - Pohořelice, hřiště Cvrčovice

18.7. Start - Lednice

22.7., 10:00 Start - Bystrc, hřiště Žebětín

28.7., 18:00 Start - Břeclav, hřiště Poštorná

Pohár: 5.8., 17:00 Rájec-Jestřebí/Slatina - Start

Změny

Příchody: Josef Šurkala (MSK Břeclav, naposledy Žebětín), Milan Němeček (Novosedly), Miroslav Mikeš (SK Liseň), Petr Kirschner (1. SC Znojmo, naposledy Novosedly), Štefan Gaži (přestup FC Čebín)

Odchody: Lumír Hůrek (Kuřim), Tomáš Jankulár (Kohoutovice)

 

SK Krumvíř

Zápasy

15.7., 14:00, Bzenec - Krumvíř, hřiště Násedlovice

Změny

Příchody: Tomáš Drápal (Mutěnice)

Odchody: Patrik Bíza (Mutěnice), Martin Doležal (Mutěnice)

 

FC Moravský Krumlov

Změny

Příchody:

Odchody: 

 

SK Vojkovice

Změny

Příchody:

Odchody:

 

FK Mutěnice

Začátek přípravy: čtvrtek 12.7.

Zápasy

14.7., 10:30, Mutěnice - Dunajská Lužná

18.7., 18:00, Mutěnice - Břeclav

22.7., 18:00, Hroznová Lhota - Mutěnice

25.7. Rajhrad - Mutěnice

28.7. Mutěnice - SC Radio Neudorf

Pohár: 5.8., 17:00 Vorovy/Strážnice/Velká - Mutěnice

Změny

Příchody: Viktor Linhart (trenér), Patrik Bíza Martin Doležal (oba Krumvíř)

Odchody: Petr Zemánek (trenér), Tomáš Drápal (Krumvíř)

 

I.A třída skupina A

Zastávka

Miroslav

 

Žebětín

Zápasy

21.7. Žebětín - Zbraslav

 

Kunštát

Slatina

Slovan Brno

 

Líšeň B

Zápasy

25.7. Ráječko - Líšeň B

 

Zbraslav

Začátek přípravy: 8.7.

Zápasy

21.7. Zbraslav - Žebětín

29.7. Veverská Bítýška - Zbraslav - krajský pohár

5.8. v případě postupu krajský pohár Zbraslav - Tišnov, jinak Zbraslav - Dukovany

Změny

Příchody: Jakub Havlásek (Rosice), Roman Dufek (Zastávka)

 

Šlapanice

Rajhrad

Dobšice

Rajhradice

 

Novosedly

Změny

Odchody: Milan Němeček, Petr Kirschner (Start Brno)

 

Přímětice

 

I.A třída skupina B

Velká
Rohatec
Velké Pavlovice

 

Milotice

začátek přípravy pátek 13.7.

Zápasy

22.7., 18:00, Milotice - Šardice

25.7., 17:30, Velké Bílovice - Milotice - krajský pohár

Změny

Příchody: Roman Neduchal (trenér), Filip Sloboda (Mokrý Háj - Slovensko), Robin Habáň, Radek Kundrata (návrat po zranění)

Odchody: nikdo

 

Lednice

Zápasy

18.7. Lednice - Start Brno

 

Dubňany

Zahájení přípravy: 13.7.

Zápasy

22.7. Koryčany - Dubňany

29.7. Blatnice - Dubňany - krajský pohár

5.8. v případě postupu přes Blatnici, Dubňany - Krumvíř

Změny

Odchody: Tomáš Pochylý (konec kariéry)

Příchody: Filip Koryčánek (Holíč)

 

Vyškov B

 

Ratíškovice

Zápasy

25.7., 18:00, Bzenec - Ratíškovice, hřiště Moravský Písek

 

Hroznová Lhota

Zápasy

22.7., 18:00, Hroznová Lhota - Mutěnice

 

Rakvice

 

Bučovice

Zápasy

21.7., 10:15 Bučovice - Moravská Slavia

 

Pačlavice-Dětkovice
Kyjov
Veselí nad Moravou

 

I.B třída skupina A

FKD

Lipovec

Soběšice

Svratka Brno B

Vysočany

Babice nad Svitavou

Dražovice

Čebín

Rájec-Jestřebí

 

Kohoutovice

Změny

Příchody: Tomáš Jankulár (Start Brno)

 

Vilémovice

Černá Hora

Medlánky

Křenovice

 

I.B třída skupina B

Podolí

Blížkovice

Želešice

FK Znojmo

 

Přibice

Změny

Příchody: Martin Šplíchal (Ráječko)

 

Tuřany

 

Únanov

Veverská Bítýška

Horní Kounice

Jevišovice

Šatov

 

Pohořelice

Zápasy

14.7. Pohořelice - Start Brno, hřiště Cvrčovice

 

Moravský Krumlov B

Újezd u Brna

 

I.B třída skupina C

Kněždub

Charvatská Nová Ves

Velké Bílovice

Valtice

Uhřice

Nikolčice

 

Šardice

Zápasy

22.7., 18:00, Milotice - Šardice

 

Strážnice

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Kobeřice

Moravská Nová Ves

Kozojídky

Vacenovice

Mikulov

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

jmfotbal@seznam.cz