12.5%
někdo jiný 3
37.5%

Pohár: Pačlavice porazily Bučovice a střetnou se s Ráječkem

Report Pačlavic. Pačlavice-Dětkovice porazily ve druhém předkole krajského poháru Bučovice 3:1 a v dalším kole se střetnou s Ráječkem. Ve dvou zápasech předkola nastřílel nováček I.A třídy devět branek (6 Brankovicím), po třech gólech dali Lukáš Obruča a Marcel Špatina.

Krajský pohár - 2. předkolo

Pačlavice-Dětkovice - Bučovice 3:1 (2:0)

Branky: Špatina 2, Pučan - Kachlík M.

Rozhodčí: hlavní – Marek Milan, 1. asistent – Weiss Michal, 2. asistent – Horváth Antonín

Pačlavice: 29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš (89´ Navrátil Luděk), 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří (89´ Navrátil Marek), 14 Doležel Pavel. Další náhradníci: 31 Dopita Libor, 12 Vincenec Tomáš

Hned v úvodu utkání jsme vinou špatné rozehrávky nabídli hostům příležitost ke skórování. Vzápětí Pučanovu střelu ze dvaceti metrů vytlačil golman na břevno. A v podstatě ve stejném duchu se příležitosti střídaly na obou stranách. Když pak Kroupa hasil nebezpečí v našem vápně na poslední chvíli, unikl v 16. minutě po levé straně Grepl,  předložil míč Pučanovi a ten zkušeně otevřel skóre zápasu – 1:0. Po dalších zmatcích v naší obraně přihrál Obruča po samostatné akci Špatinovi, který zvýšil naše vedení na 2:0. Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem a do konce poločasu jsme si vypracovali ještě několik brankových příležitostí.

V úvodu druhé půle neproměnil po Greplově centru velkou šanci Obruča. Hosté se pak dostali do zápasu, když snížili po fatální chybě našeho gólmana na 2:1. Záhy však Špatina korunoval svou individuální akci brankou na 3:1. Do konce zápasu jsme bohužel už další šance neproměnili a naštěstí i hosté naložili se svými dvěma vyloženkami podobně.

V neděli 5. srpna v 17 hodin se tedy Pačlavice utkají v dalším kole poháru na domácím hřišti s týmem Ráječka.

Připravil: Broněk Mich, Pačlavice