20.4%
někoho jiného 33
16%

Pačlavice inkasovaly od Ráječka osm branek

Report Pačlavic. Pačlavice-Dětkovice prohrály v 1. kole krajského poháru s Ráječkem vysoko 1:8...

Krajský pohár - 1. kolo

Pačlavice-Dětkovice - Ráječko 1:8 (1:4)

Branky: 4. (PK) Špatina - 5., 51. a 77. Burčík, 29. a 30. Keprt D., 31. Gremmel, 56. Bokůvka, 61. Musil

Diváků: 101

Rozhodčí: hlavní – Lazar Martin, 1. asistent – Raus Milan, 2. asistent – Horváth Antonín

Pačlavice: 29 Vitoul Miroslav - 2 Kroupa Tomáš, 3 Bleša Marek, 4 Knap Petr, 5 Sádlík Tomáš, 6 Pučan Zdeněk, 7 Vlček, 9 Špatina Marcel, 11 Grepl Martin (38´ Navrátil Marek), 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel. Další náhradníci: 31 Dopita Libor, 12 Vincenec Tomáš

Pro tento zápas nebyl k dispozici stoper Petr Dostalík, před zápasem vznikla další trhlina v naší sestavě, když se při rozcvičení zranil Lukáš Obruča a aby toho nebylo málo, musel po 38 minutách střídat pro svalové zranění Martin Grepl.

Přestože jsme se ve 4. minutě ujali vedení 1:0, tahali jsme v tomto duelu celý zápas za kratší konec lana. Hosté vzápětí vyrovnali na 1:1 a když Doležel nedosáhl ve skluzu na Greplův centr, Ráječko znovu trestalo. 29. minuta 1:2, 30. minuta 1:3 a 31. minuta 1:4. Dovolím si tvrdit, že na Miru Vitoula šlo v za prvních 45 minut zápasu více střel než za předchozích minimálně deset utkání.

Druhá půle měla ještě jednoznačnější průběh než ta první. Na konci utkání svítilo na tabuli skóre 1:8. A to k nám byli hosté velmi milostiví, protože jen ve druhém poločase neproměnili minimálně pět tutovek.

Příští neděli 12. srpna v 16 hodin čeká naše hochy na domácím hřišti premiéra v 1.A třídě. Soupeřem jim budou Milotice.

Připravil: Broněk Mich, Pačlavice