16.5%
někdo jiný 10
9.7%

Milotice remizovaly ve Velkých Pavlovicích

Jako svůj nejhorší výkon za poslední roky hodnotí milotický klub vystoupení ve Velkých Pavlovicích. V 6. kole (5. hraném) I.A třídy skupiny B tam remizoval 1:1. Bod zajistil v 85. minutě Petr Holub (2. trefa v sezoně)...

"Na sobotní zápas do Velkých Pavlovic jsme odjeli bez 3 opor - Vaška, Machlici a Hofra, které nahradili hráči z lavičky. Aby toho nebylo málo, musel po souboji o míč kvůli problému s kolenem odstoupit už v 10. minutě Zajíc.  Bohužel jsme předvedli nejhorší výkon za poslední roky a tak to stačilo jen na remízu 1:1, kterou jsme zachraňovali v 85. minutě, když se po samostatném nájezdu trefil Holub. Domácí se dostali do vedení po hlavičce Šebesty, který zůstal úplně volný na zadní tyči. Zápas, ve kterém oba týmy dělaly spoustu chyb a ztrácely zbytečné balony, skončil spravedlivou remízou 1:1. Vysvobozením pro hráče a určitě i diváky byl závěrečný hvizd rozhodčího," hodnotí zápas milotický klub. V dalším kole přivítá doma Veselí nad Moravou.

I.A třída skupina B - 6. kolo (5. hrané)

Velké Pavlovice - Milotice 1:1 (1:0)

Branky: 19. Šebesta - 85. Holub

Diváků: 85

Milotice: Jankovič - Knotek, Zajíc (12. Neduchal), Nedvědický (90. Antoš), Holub, Šifel, Sloboda, Habáň, Klvaň (72. Budík), Gergel, Kundrata