12.5%
Bosonohy 30
53.6%

Pačlavice nestačily na Ratíškovice

Pačlavice-Dětkovice nestačily v 6. kole (5. hraném) I.A třídy skupiny B na Ratíškovice. S lídrem tabulky prohrály 2:4. Gólově se prosadili Pučan a Špatina za stavu 0:4.

I.A třída skupina B - 6. kolo (5. hrané)

Pačlavice - Ratíškovice 2:4 (0:3)

Branky: 57. Pučan, 63. Špatina - 5. a 44. Voříšek, 41. a 50. Bábíček

Diváků: 200

Pačlavice: 29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 5 Vlček David, 3 Bleša Marek, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel

Tento zápas byl pro náš tým poučením, že pokud z takového množství šancí v této soutěži nedáme branky, nemůžeme vyhrát. Soupeř nás naopak vyučoval z produktivity. Už v 5. minutě osamocený hráč hostů vymíchal naši obranu i s vybíhajícím gólmanem a otevřel skóre – 0:1. Pak jsme se marně půl hodiny snažili vyrovnat a šance na to byly, ale před koncem poločasu udeřily opět Ratíškovice a rovnou dvakrát za sebou – 0:3. Na dokreslení uvádím výrok jednoho fanouška hostů: „Kdybychom po poločase prohrávali 6:3, nikdo by se nedivil.“

Druhé dějství začalo stejně jako to první. 50. minuta 0:4. Do konce zápasu jsme už  jen Pučanem a Špatinou snížili na 2:4, i když šancí ke skórování bylo opět dostatek. Nutno také podotknout, že v zadních řadách citelně chyběli zraněný Petr Dostalík a vykartovaný Petr Knap. V neposlední řadě bych také vyzdvihl výkon hlavního sudího. Nepamatuji se, kdy naposledy tady pískal rozhodčí s takovým přehledem a bezchybně.

Připravil: Bronislav Mich, Pačlavice