Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
16.7%
někoho jiného 3
16.7%

V Pačlavicích branka nepadla

Pačlavice-Dětkovice remizovaly v sedmém kole I.A třídy skupiny B s Rakvicemi 0:0. Nováček soutěže zatím získal 5 bodů a je předposlední.

I.A třída skupina B - 8. kolo (7. hrané)

Pačlavice - Rakvice 0:0

Diváků: 200

Pačlavice: 31 Dopita, 2 Kroupa Tomáš, 3 Bleša Marek, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel (67. Vlček David)

Začali jsme náporem a v podstatě celý první poločas jsme soupeře přehrávali. Bohužel, gólem neskončila ani Pučanova nádherná střela za velkým vápnem ani Špatinova bomba do břevna. Další střely stačili obránci zblokovat, a zbytek pochytal vynikající brankař Strýček. V 45. minutě hosté naštěstí neproměnili po brejku čistou gólovou šanci.

Ve druhém poločase nás hosté začali přehrávat a v 52. minutě měli další gólovku. Nedařila se nám kombinace a začali jsme se obávat o výsledek. Další tutovou šanci vychytal Dopita v 63. minutě a udržel tím naše naděje na bodový zisk. Do konce zápasu už nedokázalo ani jednou skórovat, a tak došlo k dělbě bodů.

Připravil: Bronislav Mich, Pačlavice