Menu

Anketa

Čí výkony a výsledky z nejlepší trojice KP jsou pro Vás největším překvapením?
Celkem hlasů: 179
Boskovice 107
59.8%
Mutěnice 13
7.3%
Bosonohy 59
33%

Galerie

TOPlist

Výsledkový servis - 7. října: Vyškov před pohárovým soubojem s Plzní vyhrál ve Velkém Meziříčí

Výsledkový servis jihomoravských klubů...

 

MSFL

Velké Meziříčí - Vyškov 2:4 (0:0); 60. Komínek, 88. Simr - 63. a 90.+2 Arsič, 55. vlastní, 90. Dovhanyuk

 

Divize D

Velká Bíteš - Tasovice 3:4 (1:3); 39. Merdita, 58. Novotný, 64. Pořízek - 17. a 83. Švarc, 7. Švejkar, 15. Blahoudek; ČK: 71. Merdita (Vel.Bíteš)
Bystrc - Rosice 0:5 (0:3); 18. Chyla, 29. Malata, 35. Trtílek, 67. Zezula, 76. Novák; čisté konto: Zádrapa; 158 diváků
Žďár - Lanžhot 1:0 (0:0); 75. Vopršal; ČK: 50. Krejčíř (Lanžhot)
Polná - Blansko 1:2 (0:1); 72. Kavka - 25. Dvořák, 63. Paděra

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

Krajský přebor

Ráječko - Bohunice 6:3 (4:0); 17. a 38. Keprt D., 31. a 80. (PK) Sedlák, 34. Bartoš, 82. Sehnal - 60. (PK) a 84. Schneider, 57. Šembera; 200 diváků
Tišnov - Moravská Slavia 0:5 (0:1); 35., 47., 75. a 80. Záruba, 56. Černý; čisté konto: Velan; 120 diváků

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

I.A třída skupina A

Miroslav - Šlapanice 3:4 (1:3); 6. Krula F., 79. Hudec, 83. (PK) Szajko R. - 3. Kokeš, 20. Piák, 40. Mach, 56. Vlasák; ČK: 33. Urbánek - 89. Piák, 90. Pohorský; 150 diváků

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

I.A třída skupina B

Kyjov - Bučovice 0:4 (0:2); 6., 38., 59. a 63. Florian; čisté konto: Buriánek; 70 diváků
Velké Pavlovice - Ratíškovice 0:4 (0:1); 36. a 58. Bábíček J., 46. Kotásek J., 66. Vrba; čisté konto: Horáček; 100 diváků
Lednice - Dubňany 2:1 (1:1); 8. Svoboda, 69. Pálka - 44. Bidmon; 100 diváků
Milotice - Vyškov B 2:1 (1:1); 39. Kundrata, 51. Šifel - 1. Lička; 150 diváků
Rohatec - Hroznová Lhota 1:5 (0:4); 46. Šimánek - 15. a 20. Radmil, 2. Falešník, 34. Janík, 70. Červenka; 350 diváků
Velká - Rakvice 0:2 (0:1); 13. Tesašík, 85. Peš; čisté konto: Strýček; 100 diváků

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

I.B třída skupina A

Svratka Brno "B" - Dražovice 1:2 (1:2); 45.+1 (PK) Svoboda - 3. (PK) Vlach, 22. Pelc; ČK: 70. Vondřich (Dražovice); 30 diváků
FKD - Kohoutovice 1:4 (1:4); 15. Karabina - 19., 26. a 34. Havlíček, 38. Krejčí; 120 diváků
Křenovice - Černá Hora 1:4 (1:2); 18. Drápal - 36. a 48. Němec, 32. Traxl, 61. Menoušek; 120 diváků
Lipovec - Rájec-Jestřebí 2:2 (1:2); 45. Sedlák R., 88. Zouhar M. - 1. a 10. Macháček; ČK: 50. Mokrý (Rájec); 100 diváků

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

I.B třída skupina B

Újezd - Pohořelice 0:1 (0:1); 39. Suchánek; ČK: 4. Loubek Z. (Pohořelice); čisté konto: Svatuška; 100 diváků
Moravský Krumlov "B" - Šatov 3:2 (1:2); 19. a 48. Smékal, 88. Stuchlík - 21. Frlaus, 34. Štěrba; 55 diváků
Blížkovice - Horní Kounice 5:2 (2:0); 8. Hochman, 28. Svoboda, 80. Šíp, 88. Velčický, 90. Kučera - 51. Balík, 55. Pelán; 135 diváků
Želešice - Veverská Bítýška 2:0 (1:0); 7. Forman, 73. Němec; ČK: 57. Koláček (Vev.Bítýška); čisté konto: Sára; 100 diváků

Los, tabulky, střelce, statistiky brankářů najdete ZDE.

 

I.B třída skupina C

Charvátská Nová Ves - Blatnice 0:0; čisté konto: Kalina - Vrba; 250 diváků
Kněždub - Kobeřice 5:0 (3:0); 18. (PK), 27. a 63. Grabec R., 35. a 46. Janík; ČK: 72. Cenek (Kobeřice); 80 diváků
Velké Bílovice - Strážnice 3:0 (1:0); 36. Mikulica, 58. Osička L., 83. Osička O.; čisté konto: Osička B.; 250 diváků
Uhřice - Nikolčice 2:2 (2:2); 2. Vlach, 17. Hroudný - 30. Valnoha, 35. Harašta; 100 diváků

Los, tabulky najdete ZDE.

 

 

Hodnocení zápasů můžete zasílat na email: jmfotbal@seznam.cz.

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz