7.3%
Bosonohy 59
33%

Milotice porazily oslabený Vyškov

Milotice porazily v devátém kole I.A třídy skupiny B Vyškov B 2:1. Hostující tým přijel na zápas v 11 hráčích a ještě v prvím poločase přišel o jednoho zraněného, dohrával tak v 10. Vyškov v zápase vedl, obrat zařídili Kundrata (2. gól v sezoně) s Šifelem (4.).

"V neděli do Milotic přijela rezerva Vyškova pouze v 11 lidech a ke konci prvního poločasu se zranil hostující hráč a tak dohrávali zápas v 10. Hned v první minutě nejlepší hráč hostů Lička obešel Machlicu a nechytatelnou dělovkou poslal hosty do vedení. My jsme vrhli všechny síly do útoku a vytvářeli si nebezpečné situace. Vyrovnání přišlo až po centru Šifela, který do sítě uklidil R. Kundrata. Hosté se v 10 bránili a občas zahrozili z brejku nebo standardní situace. Na začátku druhého poločasu poslal domácí do vedení Šifel. Vedení jsme mohli několikrát navýšit, ale obrovské šance Holuba z malého vápna a nájezd Vaška zůstaly nevyužity. Slavíme tak důležité vítězství, i když Vyškov hrál od nějaké 35. minuty v deseti a to nám dost pomohlo," hodnotí zápas milotický klub.

I.A třída skupina B - 10. kolo (9. hrané)

Milotice - Vyškov B 2:1 (1:1)

Branky: 39. Kundrata, 51. Šifel - 1. Lička

Diváků: 150

Milotice: Jankovič - Vaško, Knotek, Zajíc, Holub (87. Kasan), Šifel (80. Novák), Machlica, Budík, Dobeš (46. Nedvědický J.), Gergel, Kundrata