Bosonohy 59
33%

Dubňany těsně prohrály v Lednici

Dubňany prohrály v devátém hraném kole I.A třídy skupiny B v Lednici 1:2...

"Po delší době jsme odehráli slušný zápas a byli domácím víc než rovnocenným soupeřem a nedali jim nic zadarmo. Trápí nás velká marodka, přišel nám pomoci zkušený Tomáš Pochylý a byl velmi platným hráčem. První naši velkou šanci zahodil Juřica,  když netrefil bránu. Zato domácí se radovali po první šanci, když slabá střela Svobody skončila v síti - 1:0. Byla to vyrovnaná partie, domácí ještě trefili v první půli tyč. My jsme srovnali v 44. minutě - Chaloupka vyhrál souboj, míč se dostal k Bidmonovi a ten nedal domácímu gólmanovi šanci 1:1. Ve 2. poločase nás podržel Zeman, když vychytal Fóbla. Jinak se hrálo bez větších šancí. Až v 69. minutě po nenápadném centru hlavou rozhoduje zápas Pálka - 2:1. Nemám ve zvyku hodnotit rozhodčí, ale co s námi dělal v 1. poločase pan Budovič z Kostic, to nebylo fér. Zákroky u nás hodnotil kartami a ještě k tomu nesprávným hráčům - potom se hráči v poločase omlouvá, že se spletl, ale záměrně. U domácích byla vždy domluva a že tam byly zákroky. Další situace, kdy pomezní signalizuje náš ofsajd, domácí hráč chytí míč do ruky, než rozhodčí pískne a až poté zazní píštalka. Míč mají domácí - není to chyba?!!! Já myslím, že ano. V 42. minutě přicházíme o dalšího hráče Kordulu, kdy při ostrém zákroku rozhodčí nedá ani kartu a našeho hráče odváží sanitka s podezřením zlomené nohy, které se na štěstí nepotvrdila, ale je vyřazen ze hry do kone podzimní části. Když není přítomný delegát, tak si rozhodčí dovolují různé věci. Dnes vyhrál štastnější tým," hodnotil trenér Dubňan Milan Bidmon.

I.A třída skupina B - 10. kolo (9. hrané)

Lednice - Dubňany 2:1 (1:1)

Branky: 8. Svoboda, 69. Pálka - 44. Bidmon

Diváků: 100

Dubňany: Zeman - Hlaváč, Juřica, Bidmon (77. Krejčiřík), Janík, Noga (90. Klečka), Kordula (42. Kotásek), Pochylý, Silný (77. Čerňan), Chaloupka (90. Novotný), Kratochvíl