Menu

Anketa

Čí výkony a výsledky z nejlepší trojice KP jsou pro Vás největším překvapením?
Celkem hlasů: 179
Boskovice 107
59.8%
Mutěnice 13
7.3%
Bosonohy 59
33%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 11. kole

Podívejte se na statistiky po 11. kole krajského přeboru. Boskovice ztratily podruhé v sezoně body a na čele tabulky mají šestibodový náskok na druhé Mutěnice, třetí je po další kanonádě - v posledních dvou zápasech nasázela 19 gólů! - Sparta Brno. Poslední jsou Vojkovice...

 

Krajský přebor JmKFS

10. kolo (11. hrané)

Mutěnice - Krumvíř 2:1 (1:0); 24. Maršálek H., 76. Maršálek J. - 88. Ondroušek; ČK: 70. Kobylka (Krumvíř); 300 diváků
Moravský Krumlov - Start Brno 2:1 (1:0); 23. Bittner, 52. Staněk - 74. Čoupek; 205 diváků
Vojkovice - Sparta Brno 1:9 (0:6); 84. Hýsek - 6. a 43. Loprais, 8. a 42. Přichystal, 28. vlastní, 37. Žáček, 58. Pojsl, 85. Mičko, 89. Kvasnička; 100 diváků
Kuřim - Ivančice 3:1 (2:0); 6. Janda, 25. Nespěšný, 60. (PK) Obůrka - 87. Viklický; 165 diváků
Svratka Brno - Bosonohy 1:0 (0:0); 67. Zlámal; čisté konto: Strakoň; 250 diváků
Boskovice - Rousínov 2:2 (1:1); 14. a 56. Havlíček - 16. Lička, 73. Kuklínek; 155 diváků

Ráječko - Bohunice 6:3 (4:0); 17. a 38. Keprt D., 31. a 80. (PK) Sedlák, 34. Bartoš, 82. Sehnal - 60. (PK) a 84. Schneider, 57. Šembera; 200 diváků
Tišnov - Moravská Slavia 0:5 (0:1); 35., 47., 75. a 80. Záruba, 56. Černý; čisté konto: Velan; 120 diváků

 

Tabulka

1. FC Boskovice 11 9 2 0 27:11 29
2. FK Mutěnice 11 7 2 2 25:12 23
3. FC Sparta Brno 11 6 3 2 35:15 21
4. FK SK Bosonohy 11 6 2 3 21:13 20
5. Start Brno 11 6 1 4 20:9 19
6. SK Moravská Slavia 11 5 2 4 24:20 17
7. Tatran Bohunice 11 5 2 4 24:26 17
8. SK Olympia Ráječko 11 5 1 5 22:18 16
9. FC Svratka Brno 11 4 4 3 19:22 16
10. Tatran Rousínov 11 4 2 5 17:20 14
11. FC Kuřim 11 3 3 5 19:20 12
12. FC Ivančice 11 3 1 7 18:24 10
13. SK Krumvíř 11 3 1 7 13:22 10
14. FC Moravský Krumlov 11 2 3 6 14:31 9
15. AFK Tišnov 11 2 2 7 10:27 8
16. SK Vojkovice 11 1 3 7 16:34 6


Nejvyšší výhry

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

0:5 Tišnov - Moravská Slavia (10. kolo, 11. hrané)

6:2 Bosonohy - Moravský Krumlov (5. kolo, dohrávka)

4:0 Start - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

0:4 Moravská Slavia - Sparta Brno (3. kolo, 2. hrané)

4:0 Mutěnice - Ivančice (4. kolo)

0:4 Tišnov - Mutěnice (5. kolo)

4:0 Bosonohy - Tišnov (9. kolo, 10. hrané)

4:0 Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

 

Kanonýři

12 gólů: Radim Záruba (MS)

10 gólů: Tomáš Čožík (Ivančice)

9 gólů: Dalibor Koštuřík (Mutěnice), Petr Loprais, Ondřej Přichystal (Sparta Brno)

8 gólů: Pavel Dohnal (Bosonohy)

7 gólů: Daniel Keprt (Ráječko)

6 gólů: Marcel Čepil (Mutěnice), Marek Král (Bohunice), Petr Poláček (Vojkovice), Richard Dostálek (Bosonohy), Jakub Mičko (Sparta Brno), Jan Havlíček (Boskovice), Jan Nespěšný (Kuřim)

Do střelecké listiny už se zapsalo 130 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

 

Gólmani s nulou

4 - Karel Němeček (Ráječko)

3 - Jindřich Bednář (Boskovice), Michal Stehlík (Sparta Brno), Filip Kratochvíla (Mutěnice), Tomáš Maloň (Bosonohy), Lukáš Repáň (Start Brno)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov)

1 - Adam Doležal (Krumvíř), Michal Bogner (Moravský Krumlov), Adam Smrčka (Ivančice), Denis Crhan, Filip Strakoň (Svratka Brno), Josef Šurkala (Start Brno), Milan Řepka (Rousínov), Jan Velan (MS)

 

Diváků

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

 

Červené karty

2 - David Cupák (Start Brno)

1 - Eduard Dvořák, Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan (Tišnov), Roman Luskač, David Michna, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský (Mutěnice), Jakub Staněk (Moravský Krumlov), Pavol Bábeľa (Svratka Brno), Michal Axamit (MS), Roman Petrila (Kuřim), Jakub Šťourač (Bosonohy)

Týmy: 5 - Krumvíř, 4 - Vojkovice, 3 - Rousínov, Tišnov, 2 - Ivančice, Mutěnice, Start Brno, Ráječko, 1 - Boskovice, Sparta Brno, Moravský Krumlov, Svratka Brno, Moravská Slavia, Kuřim, Bosonohy

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Boskovice 12 27:12 29
2. Mutěnice 12 26:16 23
3. Bosonohy 12 22:13 23
4. Start 12 27:11 22
5. Sparta 12 37:19 21
6. MS 12 31:23 20
7. Bohunice 12 27:28 20
8. Ráječko 12 24:20 17
9. Rousínov 12 21:21 17
10. Svratka 12 22:29 16
11. Kuřim 12 23:22 15
12. Krumvíř 12 14:22 13
13. Ivančice 12 20:26 11
14. M.Krumlov 12 14:32 9
15. Tišnov 12 12:30 8
16. Vojkovice 12 18:41 6

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Rousínov Bosonohy 20.10.
Svratka Bohunice 20.10.
Kuřim Start 20.10.
Vojkovice Krumvíř 20.10.
Mutěnice M.Krumlov 20.10.
Ráječko Sparta 21.10.
Tišnov Ivančice 21.10.
Boskovice MS 21.10.

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz