6.7%
Bosonohy 92
32.5%

Překvapení. Milotice odvezly všechny body z Ratíškovic

Jedním z největších překvapení posledního víkendu je výhra Milotic v Ratíškovicích. Hodový zápas v rámci 10. kola I.A třídy skupiny B skončil 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil těsně před koncem Radek Kundrata. Ratíškovice prohrály vůbec poprvé v sezoně, Milotice po čtyřech remízách na hřišti soupeře v letošní sezoně poprvé venku vyhrály.

"Sobotní hodový zápas domácím Ratíškovicím nevyšel, v první poločase nevyužili dvě šance, velké množství rohů a herní převahu. Za pěkného počasí a před početným publikem se domácí snažili dostat do vedení, ale proti byla hostující obrana nebo gólman Jankovič. Přestáli jsme šance a do druhého poločasu šli za bezbrankového stavu, což nám vyhovovalo. Hned po přestávce mohl změnit skóre Petr Holub, ale svůj nájezd neproměnil, úplně stejně si počínal Erik Machlica. Třetí vyloženou šanci neproměnil opět Petr Holub, když z úrovně penalty pálil jen do připraveného gólmana. Šok pro domácí přišel minutu před koncem, když po pěkné přihrávce Machlici skóroval na zadní tyči Radek Kundrata. Domácí si za druhý poločas vyloženou šanci nevypracovali a tak vyhráli šťastnější hosté a překazili tak domácím hodové oslavy," hodnotí zápas milotický klub.

I.A třída skupina B - 11. kolo (10. hrané)

Ratíškovice - Milotice 0:1 (0:0)

Branky: 88. Kundrata

Diváků: 369

Milotice: Jankovič - Neduchal, Vaško, Knotek, Zajíc, Holub (90. Novák), Šifel (75. Nedvědický), Machlica, Budík, Gergel, Kundrata (90.+2 Sloboda)