40%
Hroznová Lhota 1
10%

Dubňany podruhé v sezoně vyhrály. Gólem z 93. minuty zdolaly Vyškov B

Gólem Lukáše Nogy z 93. minuty vyhrály Dubňany v 11. kole I.A třídy skupiny B nad Vyškovem B 2:1.

"Konečně jsme výhráli a získali důležité body. Vítězství se ale nerodilo lehce, i když soupeř přijel v sestavě, jakou měl. My jsme dali dohromady 11 zdravých hráčů, jenomže ve 40. minutě si obnovil zranění mladík Kordula a musel střídat. Do hry se dostal dorostenec Chludil a další 3 dorostenci byli na lavičce. V 1. poločase jsme měli platonickou převahu, ale pořádnou šanci jsme si nevytvořili - chyběl větší důraz. Zato hosté méli rychlý brejk po špatné přihrávce Klečky, Zeman ale skvěle zasáhl a tým podržel. Ve 2. poločase byl vyloučen hostující hráč, měla to pro nás být výhoda, ale nebyla. Přišel faul ve vápně a penalta, kterou Lička proměnil. Naštěstí vzápětí prostřelil úhlu zkušeného Štěpána Kotásek. Další velká šance byla, když jsme zahrávali standardku ve vápně, kterou ale úplně zkazili a zahodili. Už to vypadalo na remízu. V 93. minutě ale rozhodl Noga, když proměnil samostatný únik na gólmana. Důležité body a konečně domácí výhra. Na to, jaká byla sestava, tak dobrá práce před derby s Ratíškovicemi, které nás teď čeká," hodnotil trenér Dubňan Milan Bidmon.

I.A třída skupina B - 12. kolo (11. hrané)

Dubňany - Vyškov B 2:1 (0:0)

Branky: 66. Kotásek, 93. Noga - 65. (PK) Lička

ČK: 57. Vychodil, 67. Kopáček - vyloučen na lavičce (oba Vyškov)

Diváků: 150

Dubňany: Zeman - Hlaváč, Juřica (89. Novák), Krejčiřík, Klečka, Bidmon (81. Čerňan), Kotásek, Noga (90.+4 Hofírek), Kordula (40. Chludil), Silný, Kratochvíl