Menu

Anketa

Čí výkony a výsledky z nejlepší trojice KP jsou pro Vás největším překvapením?
Celkem hlasů: 245
Boskovice 154
62.9%
Mutěnice 17
6.9%
Bosonohy 74
30.2%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 14. kole

Podívejte se na statistiky po 14. kole krajského přeboru. Boskovice jsou půlmistrem soutěže, druhý je Start Brno, třetí Mutěnice, poslední stále Vojkovice.

 

Krajský přebor JmKFS

13. kolo (14. hrané)

Bohunice - Boskovice 1:2 (1:2); 17. Pavlík - 21. Živný, 28. Preč; ČK: 47. Švancara, 87. Schneider (oba Bohunice); 100 diváků

Bosonohy - Mutěnice 1:1 (1:0); 42. Dohnal - 52. Kupčík; 50 diváků
Moravská Slavia - Rousínov 0:4 (0:0); 51., 62. a 78. Novotný, 85. Buršík; čisté konto: Řepka; 40 diváků
Ivančice - Svratka Brno 1:0 (1:0); 13. Čožík; čisté konto: Smrčka; 100 diváků
Sparta Brno - Tišnov 3:0 (1:0); 6. a 79. Přichystal, 66. Žáček; čisté konto: Stehlík; 50 diváků
Start Brno - Ráječko 6:2 (3:1); 41. a 47. Mica, 44. a 52. Kirschner, 37. Ryšavý, 49. Mikeš - 12. Sedláček, 50. Burčík; 110 diváků
Krumvíř - Kuřim 3:0 (1:0); 33. a 59. Michna, 56. (PK) Adamec; čisté konto: Doležal; 150 diváků
Moravský Krumlov - Vojkovice 4:2 (1:1); 23. Zelníček, 59. Dvořáček, 61. (PK) Staněk, 74. Bittner - 5. Kasprij, 84. (PK) Poláček P.; 110 diváků

 

Tabulka

1. FC Boskovice 14 10 2 2 31:19 32
2. Start Brno 14 9 1 4 35:14 28
3. FK Mutěnice 14 8 3 3 32:17 27
4. FC Sparta Brno 14 7 3 4 40:21 24
5. FK SK Bosonohy 14 7 3 4 24:16 24
6. SK Moravská Slavia  14 7 2 5 37:29 23
7. Tatran Rousínov 14 7 2 5 27:22 23
8. Tatran Bohunice 14 7 2 5 31:31 23
9. SK Olympia Ráječko 14 6 2 6 28:26 20
10. SK Krumvíř 14 6 1 7 23:24 19
11. FC Svratka Brno 14 4 4 6 23:33 16
12. FC Kuřim 14 4 3 7 24:27 15
13. FC Ivančice 14 4 3 7 25:30 15
14. FC Moravský Krumlov 14 3 3 8 18:39 12
15. AFK Tišnov 14 2 3 9 16:37 9
16. SK Vojkovice 14 1 3 10 22:51 6


Nejvyšší výhry

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

7:2 Start Brno - Vojkovice (11. kolo, 12. hrané)

0:5 Tišnov - Moravská Slavia (10. kolo, 11. hrané)

5:0 Mutěnice - Moravský Krumlov (12. kolo, 13. hrané)

 

Kanonýři

19 gólů: Radim Záruba (MS)

12 gólů: Tomáš Čožík (Ivančice)

11 gólů: Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Pavel Dohnal (Bosonohy)

10 gólů: Petr Loprais (Sparta Brno), Petr Kirschner (Start Brno), Jan Nespěšný (Kuřim)

9 gólů: Dalibor Koštuřík (Mutěnice), Petr Poláček (Vojkovice)

8 gólů: David Michna (Krumvíř), Daniel Keprt (Ráječko)

7 gólů: Jakub Mičko (Sparta Brno), Marek Král (Bohunice) 

Do střelecké listiny už se zapsalo 150 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Svratka, 11. kolo, 12. hrané) - 4 góly

Jan Nespěšný (Sparta-Kuřim, 11. kolo, 12. hrané)

David Michna (Vojkovice-Krumvíř, 12. kolo, 13. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (Boskovice-MS, 12. kolo, 13. hrané) 

Filip Novotný (MS-Rousínov, 13. kolo, 14. hrané)

 

Gólmani s nulou

4 - Karel Němeček (Ráječko), Tomáš Maloň (Bosonohy), Michal Stehlík (Sparta Brno)

3 - Jindřich Bednář (Boskovice), Filip Kratochvíla (Mutěnice), Lukáš Repáň (Start Brno), Adam Doležal (Krumvíř)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov), Adam Smrčka (Ivančice), Milan Řepka (Rousínov)

1 - Michal Bogner (Moravský Krumlov), Denis Crhan, Filip Strakoň (Svratka Brno), Josef Šurkala (Start Brno), Jan Velan (MS), Aleš Růžička (Ráječko)

 

Diváků

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

 

Červené karty

2 - David Cupák (Start Brno), Eduard Dvořák (Vojkovice), Pavol Bábeľa (Svratka Brno)

1 - Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan (Tišnov), Roman Luskač, David Michna, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček, Nikolas Burčík (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský (Mutěnice), Jakub Staněk (Moravský Krumlov), Michal Axamit (MS), Roman Petrila, Jan Nespěšný (Kuřim), Jakub Šťourač, Ondřej Osladil (Bosonohy), Petr Švancara, František Schneider (Bohunice)

Týmy: 5 - Krumvíř, Vojkovice, 3 - Rousínov, Tišnov, Ráječko, 2 - Ivančice, Mutěnice, Start Brno, Kuřim, Svratka Brno, Bosonohy, Bohunice, 1 - Boskovice, Sparta Brno, Moravský Krumlov, Moravská Slavia

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Boskovice 15 33:21 33
2. Mutěnice 15 34:18 30
3. Start 15 37:16 29
4. Sparta 15 42:22 27
5. Bosonohy 15 26:18 25
6. MS 15 39:31 24
7. Bohunice 15 33:33 24
8. Ráječko 15 33:28 23
9. Rousínov 15 28:24 23
10. Krumvíř 15 26:24 22
11. Ivančice 15 27:32 16
12. Svratka 15 23:36 16
13. Kuřim 15 25:29 15
14. Tišnov 15 19:38 12
15. M.Krumlov 15 19:42 12
16. Vojkovice 15 24:56 6

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Ivančice Bohunice 00.00.
Sparta MS 00.00.
Start Bosonohy 00.00.
Krumvíř Rousínov 00.00.
M.Krumlov Boskovice 00.00.
Kuřim Tišnov 00.00.
Mutěnice Ráječko 00.00.
Svratka Vojkovice 30.03.

Slavíme

90 let FC Veselí n.M. 

90 let Slavoj Rohatec 

90 let Slovan Bzenec 

90 let FC Veverská Bítýška

60 let Viktoria Želešice

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz