6.9%
Bosonohy 74
30.2%

Dubňany zakončily podzim porážkou s Hroznovou Lhotou

Dubňany zakončily podzimní část porážkou 0:3 s Hroznovou Lhotou. Všechny branky Baník inkasoval v první půli.

"K poslednímu podzimnímu zápasu jsme nastoupili s torzem týmu, který doplnilo 5 dorostenců. Do hry a na post utočníka se dostal i náhradní gólman Zeman, který byl na podzim jedničkou týmu. Favoritem zápasu byli hosté, ale první slibné šance jsme si vytvořil my. Ale mladíček Čerňan a Chaloupka mířili mimo. Hosté proměnili vše a trestali naše naivní chyby a do poločasu vedli 3:0- Druhý poločas si hosté hlídali náskok a další dvě šance zahodili a jednou skvěle zasáhl gólman Novotný. My jsme měli dvě ložeky, ale Kordula ve vápně netrefil bránu. Snaha nám nešla upřít, ale 8 zraněných hráčů bylo znát. Čeká nás perné jaro," hodnotil trenér Dubňan Milan Bidmon.

I.A třída skupina B - 1. kolo (13. hrané)

Dubňany - Hroznová Lhota 0:3 (0:3)

Branky: 14. Lipčík, 36. Janík, 41. Červenka

Diváků: 150

Dubňany: Novotný - Hlaváč, Juřica, Klečka (43. Chludil), Noga (85. Zeman), Čerňan (69. Novák), Kordula, Pochylý, Kotásek (73. Řihák), Silný, Chaloupka (86. Hofírek)