33.3%
Hroznová Lhota 12
7.7%

Navštívili jsme. Zbrojovka Brno vydřela výhru v Chrudimi

Gólem z 88. minuty vydřela Zbrojovka Brno výhru 2:1 na půdě Chrudimi. Zařídil jí trefou do prázdné Peter Štěpanovský. Byla to jedna z mála chyb domácí obrany - nedorozumění stoperů s gólmanem využil nejlepší hráč Brna Růsek, po jehož nabídce se nemohl Štěpanovský mýlit.

Už podruhé na něho v zápase "zívala" prázdná branka. Poprvé to bylo na konci první půle. To zase zakončoval akci zimní posily Šumbery a vyrovnával na 1:1.

Jinak to byl boj a každý metr hřiště. Zbrojovce nešla upřít snaha a bojovnost, ale proti zformované domácí obraně se těžko prosazovala. Brzy navíc inkasovala. Po standardce se ve 14. minutě dostal míč za obranu na Vašulína, který překonal gólmana Halousku. Byla to snad jediná střela Chrudimi v zápase, která mířila mezi tři tyče. Zbrojovka zahrozila dvakrát ze vzduchu. Jinak šance žádné. Až v závěru poločasu Štěpanovský vyrovnal.

Když se nechal na začátku druhé půle zbytečně vyloučit Přichystal - nejlepší střelec podzimu v MSFL obdržel dvě žluté během tří minut, na plný bodový zisk Brna to rozhodně nevypadalo. Ani v oslabení toho ale svěřenci trenéra Šustra domácím příliš nedovolili a v závěru rozhodli. To už byli na hřišti i mladíci Pachlopník a Vintr. Těžký zápas, super 3 body.