Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
16.7%
někoho jiného 3
16.7%

Milotice porazily Velkou. Petr Holub nasázel čtyři góly

Hodnocení. Třetí jarní zápas, třetí vítězství. Milotice zažívají parádní vstup do druhé poloviny I.A třídy skupiny B. Naposledy porazily Velkou nad Veličkou 5:2 a v tabulce už se posunuly na šestou příčku. Čtyřmi góly zazářil Petr Holub, na jaře skórující už osmkrát.

V neděli odpoledne se hrál v Miloticích opět otevřený duel, když padlo 7 gólů a domácí další šance nevyužili. Za poslední 3 zápasy padlo v utkání Milotic 19 branek, Milotice vstřelily 14 a z toho 8 včerejší hvězda zápasu Petr Holub, který dal 4 branky. Domácí začali svižně a v 6. minutě se po kombinaci Kundraty a Vaška prosadil Holub. Hosté hráli svůj důrazný fotbal a domácí se s tím první poločas nedokázali moc srovnat. Přesto mohli své vedení navýšit, když po centru Nedvědického napálil krásně břevno Novák. V poslední minutě prvního poločasu spadl na míč domácí obránce Mikéska a rozhodčí nařídil nepřímý volný kop z hranice šestnáctky, který s tečí domácí zdi hosté proměnili a srovnali na 1 - 1. Na začátku druhého poločasu vyslal Kundrata do samostaného úniku Holuba, který by šel sám na branku, ale hostující obránce zatáhl za ruční brzdu a po druhé žluté musel hřiště opustit. Domácí vrhli vše do útoku a nakonec se ještě prosadil 3x Holub a 1x Kundrata. Do druhého poločasu nastoupil uzdravený domácí Gergel a motor domácí zálohy byl na hřišti hodně znát.  Ani v 10 hosté ale hru nezabalili a hráli stále vysoký pressing, bohužel pro ně se ale otevírali velké mezery vzadu a při troše štěstí mohlo být skóre pro domácí ještě vyšší. Na konečných 5 - 2 korigovali hosté v poslední minutě. Domácí získali zaslouženě 3 body, ikdyž vyloučení jim hodně druhý poločas usnadnilo. Snový začátek do jara v podobě 3 výher pokračuje, uvidíme co příští zápas v Rohatci...

I.A třída skupina B - 17. kolo (16. hrané)

Milotice - Velká 5:2 (1:1)

Branky: 4., 64., 72. a 78. Holub, 87. Kundrata - 45.+1 Spazier M., 90.+1 Koželuha

ČK: 46. Mikeska (Velká)

Diváků: 177

Milotice: Jankovič - Mikéska, Vaško, Knotek, Nedvědický, Holub (89. Neduchal), Sloboda (46. Gergel), Machlica, Budík, Novák (80. Antoš), Kundrata

Zdroj: FK Milotice