40%
Hroznová Lhota 1
10%

Žebětín přehrál poslední Miroslav

Žebětín porazil v 16. kole I.A třídy skupiny A Miroslav 4:2 a zaznamenal druhou jarní výhru. Na dvě Juříčkovy trefy ještě dvakrát odpověděl Iran, ve druhé půli už ale skórovali jen domácí Bílý a Čechura. "Těžký zápas se soupeřem, který bojoval do konce a nedal nám vítězství zadarmo. Z naší strany solidní výkon a odbojovany zápas, poděkování patří všem hráčům a fanouškům," uvedl trenér Žebětína Vladimír Kinský.

"První šanci zápasu měla Miroslav, po tom jsme se začali prosazovat my a zásluhou Juříčka z 13. a 20. minuty šli do dvougóloveho vedení. Místo zvýšení náskoku ale přišel trest a snížení na 2:1, do poločasu hosté z rohového kopu srovnali na 2:2 a dostali se zpět do zápasu. Po přestávce měli hosté 100% šanci, kdy mohli jít do vedení, ale podržel nás brankář Hoda, který samostatný nájezd vyrazil na roh, od té doby se hrál tvrdý a bojovný fotbal z obou stran. Od branky vstřelené J.Bílým jsme začali mít v zápase navrch, kde jsme tlak korunovali další brankou Vaška Čechury a do konce zápasu jsme ještě neproměnili některé šance, které volaly po brance."

I.A třída skupina A - 17. kolo (16. hrané)

Žebětín - Miroslav 4:2 (2:2)

Branky: 13. a 20. Juříček, 59. Bílý, 63. Čechura - 25. a 44. Iran

Diváků: 150

Žebětín: Hoda - Čechura, Opatřil, Bílý, Veleba, Juříček, Kocman, Havelka, Krčmař, Špánek, Hejlek