Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje I.A třídu skupinu B?
Celkem hlasů: 156
Lednice 92
59%
Ratíškovice 52
33.3%
Hroznová Lhota 12
7.7%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 23. kole

Statistiky krajského přeboru po 23. kole. 

 

Krajský přebor JmKFS

23. kolo

Boskovice - Svratka Brno 1:3 (1:1); 33. Martínek - 75. (PK) a 87. Hansl, 17. Havlín; ČK: 57. Kratochvíl (Svratka); 165 diváků

Bohunice - Vojkovice 9:0 (4:0); 18. a 77. Lacko, 24. (PK) a 44. (PK) Král, 35. a 47. Petřík, 54. Musil, 57. Fiala, 68. Burčík; čisté konto: Balčirák; 100 diváků
Moravská Slavia - Kuřim 4:0 (1:0); 64. a 71. Černý, 39. Bartoš, 67. Doležel; čisté konto: Velan; 70 diváků
Rousínov - Tišnov 7:1 (3:1); 13. (PK), 34. a 60. Lička, 31. Břoušek, 51. Líznar, 73. Honek, 77. Mrnuštík - 28. Seyfert; ČK: 86. Zdražil (Tišnov); 90 diváků
Sparta Brno - Krumvíř 1:2 (0:1); 48. Pojsl - 3. a 81. Ondroušek; 60 diváků

Start Brno - Mutěnice 2:2 (0:1); 68. (PK) Cupák D., 76. Mikeš - 7. a 60. Čepil; ČK: 69. Benešovský (Mutěnice); 200 diváků
Bosonohy - Ráječko 0:0; čisté konto: Maloň - Němeček; 150 diváků

Ivančice - Moravský Krumlov 7:0 (4:0); 41., 64. a 68. Šnyrch, 16. Gaňa, 22. Hložek, 29. Jacko T., 74. Čožík; čisté konto: Sojka; 250 diváků

 

Tabulka

1. FC Boskovice 23 14 5 4 53:32 47
2. Start Brno 23 14 4 5 53:24 46
3. SK Olympia Ráječko 23 14 3 6 57:33 45
4. FK Mutěnice 23 13 5 5 55:28 44
5. Tatran Rousínov 23 12 3 8 55:35 39
6. SK Moravská Slavia Brno 23 12 3 8 53:39 39
7. FK SK Bosonohy 23 11 6 6 42:29 39
8. Tatran Bohunice 23 10 6 7 53:41 36
9. FC Sparta Brno 23 10 5 8 50:38 35
10. SK Krumvíř 23 10 2 11 39:43 32
11. FC Ivančice 23 9 4 10 45:37 31
12. FC Svratka Brno 23 8 4 11 42:52 28
13. FC Kuřim 23 6 4 13 37:49 22
14. FC Moravský Krumlov 23 4 4 15 22:61 16
15. AFK Tišnov 23 4 3 16 25:72 15
16. SK Vojkovice 23 1 3 19 30:98 6


Nejvyšší výhry

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

9:0 Bohunice - Vojkovice (23. kolo)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

1:9 Vojkovice - Rousínov (20. kolo, 19. hrané)

7:0 Ivančice - Moravský Krumlov (23. kolo)

7:1 Rousínov - Tišnov (23. kolo)

0:6 Tišnov - Boskovice (22. kolo, 21. hrané)

 

Kanonýři

22 gólů: Radim Záruba (MS)

17 gólů: Jan Nespěšný (Kuřim), Daniel Keprt (Ráječko)

16 gólů: Tomáš Čožík (Ivančice), Josef Lička (Rousínov)

14 - Marcel Čepil (Mutěnice)

13 gólů: Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Dominik Havlín (Svratka Brno)

12 gólů: Pavel Dohnal (Bosonohy), Petr Loprais (Sparta Brno), Petr Poláček (Vojkovice), Richard Dostálek (Bosonohy), Ladislav Hansl (Svratka Brno)

Do střelecké listiny se zapsalo 196 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Svratka, 11. kolo, 12. hrané) - 4 góly

Jan Nespěšný (Sparta-Kuřim, 11. kolo, 12. hrané)

David Michna (Vojkovice-Krumvíř, 12. kolo, 13. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (Boskovice-MS, 12. kolo, 13. hrané) 

Filip Novotný (MS-Rousínov, 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Vojkovice, 1. kolo, 15. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Vojkovice, 18. kolo, 17. hrané) - 4 góly

Jan Havlíček (Boskovice-Vojkovice, 19. kolo, 18. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Kuřim, 19. kolo, 18. hrané) 

Josef Lička (Vojkovice-Rousínov, 20. kolo, 19. hrané) - 6 gólů

Nikolas Burčík (Bohunice-Krumvíř, 21. kolo, 20. hrané)

Josef Lička (Rousínov-Tišnov, 23. kolo)

Patrik Šnyrch (Ivančice-Moravský Krumlov, 23. kolo)

 

Gólmani s nulou

8 - Karel Němeček (Ráječko)

7 - Tomáš Maloň (Bosonohy)

5 - Adam Doležal (Krumvíř), Jan Velan (MS)

4 - Michal Stehlík (Sparta Brno), Jindřich Bednář (Boskovice), Milan Řepka (Rousínov), Jakub Sojka (Ivančice)

3 - Filip Kratochvíla (Mutěnice), Lukáš Repáň (Start Brno)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov), Adam Smrčka (Ivančice), Martin Matiášek (Start Brno), Filip Strakoň (Svratka Brno), Ladislav Cimbálník (Kuřim), Radek Bílý (Sparta Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice)

1 - Michal Bogner, Jan Holík (Moravský Krumlov), Denis Crhan (Svratka Brno), Josef Šurkala (Start Brno), Aleš Růžička (Ráječko), Viktor Zach, Peter Balčirák (Bohunice)

 

Diváků

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

450 diváků: Boskovice - Ráječko (21. kolo, 20. hrané)

445 diváků: Start Brno - Bosonohy (18. kolo, 17. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hrané)

380 diváků: Boskovice - Start Brno (1. kolo, 15. hrané)

355 diváků: Start Brno - Sparta Brno (22. kolo, 21. hrané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

305 diváků: Rousínov - Start Brno (17. kolo, 16. hrané)

 

Červené karty

3 - David Cupák (Start Brno)

2 - Eduard Dvořák (Vojkovice), Pavol Bábeľa (Svratka Brno), David Michna (Krumvíř)

1 - Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík, Matěj Rozehnal (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil (Tišnov), Roman Luskač, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček, Nikolas Burčík, Michal Zouhar (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský, Tomáš Novotný, Radek Benešovský (Mutěnice), Jakub Staněk, Tomáš Bittner, Radek Bohunský (Moravský Krumlov), Michal Axamit, Radim Záruba (MS), Roman Petrila, Jan Nespěšný (Kuřim), Jakub Šťourač, Ondřej Osladil, Michal Pavliš (Bosonohy), Petr Švancara, František Schneider, Ondřej Masařík (Bohunice), Adam Smejkal, Martin Matiášek (Start Brno), Tom Kratochvíl (Svratka Brno)

Týmy: 6 - Krumvíř, 5 - Vojkovice, Start Brno, 4 - Ráječko, Rousínov, Tišnov, Mutěnice, 3 - Bohunice, Bosonohy, Moravský Krumlov, Svratka Brno, 2 - Ivančice, Kuřim, Moravská Slavia, 1 - Boskovice, Sparta Brno

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Start 26 72:28 55
2. Mutěnice 26 62:30 49
3. Ráječko 26 66:40 49
4. Rousínov 26 66:37 48
5. Boskovice 26 58:43 48
6. Bosonohy 26 50:34 46
7. Sparta 26 73:41 44
8. Bohunice 26 60:44 43
9. MS 26 57:47 43
10. Ivančice 26 52:41 37
11. Krumvíř 26 43:50 36
12. Svratka 26 47:66 28
13. Kuřim 26 46:54 25
14. M.Krumlov 26 23:76 16
15. Tišnov 26 29:82 15
16. Vojkovice 26 32:123 6

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Boskovice Bosonohy 24.05.
Tišnov Bohunice 25.05.
Mutěnice Rousínov 25.05.
Svratka MS 25.05.
Kuřim Sparta 25.05.
Vojkovice Start 25.05.
M.Krumlov Krumvíř 25.05.
Ráječko Ivančice 26.05.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz