33.3%
Hroznová Lhota 12
7.7%

Dubňany udolaly Velké Pavlovice. Rozhodl Koryčánek

Díky desáté sezónní trefě Filipa Koryčánka udolaly Dubňany ve 20. kole I.A třídy skupiny B Velké Pavlovice 1:0.

"Získali jsme další důležité body v boji o záchranu. V 1. poločase jsme měli mírnou převahu, ale pořádnou šanci jsme si nevytvořili. Chyběl nám lepší pohyb a hlavně finální přihrávka. Hosté spoléhali na dlouhé nákopy a rychlé brejky a měli největší šanci, kterou zmařil gólman Zeman. Ve 2. půli jsme přidali, hrálo se pouze na hostující branku. Gól dal v 74. minutě Koryčánek po přihrávce Kotáska. A byla to rozhodující branka. Hosté se pak hnali za vyrovnáním, ale proti byl opět domácí gólman Zeman, který hostům šanci chytil a tým podržel. V závěru mohl výhru pojistit Žurovec, ale minul branku. Z mého pohledu zasloužená výhra, v týdnu se budeme chystat na derby do Milotic," hodnotil zápas trenér Dubňan Milan Bidmon.

I.A třída skupina B - 21. kolo (20. hrané)

Dubňany - Velké Pavlovice 1:0 (0:0)

Branka: 74. Koryčánek

Diváků: 169

Dubňany: Zeman - Krejčiřík, Bidmon (63. Kordula), Janík, Koryčánek (80. Hlaváč), Noga (88. Habáň), Soldán (69. Žurovec), Pochylý, Kotásek (81. Juřica), Silný, Kratochvíl