Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 18
Dobšice 8
44.4%
Kunštát 4
22.2%
Zbraslav 3
16.7%
někoho jiného 3
16.7%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po vloženém 30. kole

Statistiky krajského přeboru po 24. kole. Měnil se lídr tabulky - v čele je aktuálně Start Brno. Poslední Vojkovice už inkasovaly přes 100 branek. 

 

Krajský přebor JmKFS

30. kolo (24. hrané)

Bosonohy - Bohunice 1:1 (0:0); 90. Osladil - 56. Šplíchal; 150 diváků
Tišnov - SK Krumvíř 1:4 (0:3); 49. (PK) Babička - 5. Charvát, 26. Ondroušek, 39. vlastní, 83. Němeček; 100 diváků
Mutěnice - Moravská Slavia  5:0 (2:0); 9. a 69. Valenta, 3. Čepil, 78. Koštuřík, 84. Weigl; čisté konto: Myšák; 100 diváků
Rousínov - Ivančice 2:1 (1:0); 15. Lička, 59. Dvořák - 80. Čožík; 230 diváků
Boskovice - Sparta Brno 2:5 (1:3); 16. Havlíček, 56. Černý - 34. Mičko, 40. Loprais, 42. Teiner, 49. Přichystal, 54. Loup; 210 diváků
Svratka Brno - Start Brno 3:6 (1:4); 41., 49. a 58. Havlín - 9., 11., 39. a 53. Cupák V., 18. Matyska, 88. Mach; ČK: 81. Svensson, 85. Živný (oba Svratka); 520 diváků

Ráječko - Moravský Krumlov 5:0 (2:0); 60., 63. a 71. (PK) Keprt D., 18. Ovčačík, 31. Bokůvka; čisté konto: Němeček; 269 diváků
Kuřim - Vojkovice 8:0 (4:0); 37., 38., 50., 59. a 60. Nespěšný, 21. Pospíšil, 40. Hanus, 75. Hovhannisjan; čisté konto: Cimbálník; 100 diváků

 

Tabulka

1. Start Brno 24 15 4 5 59:27 49
2. SK Olympia Ráječko 24 15 3 6 62:33 48
3. FK Mutěnice 24 14 5 5 60:28 47
4. FC Boskovice 24 14 5 5 55:37 47
5. Tatran Rousínov 24 13 3 8 57:36 42
6. FK SK Bosonohy 24 11 7 6 43:30 40
7. SK Moravská Slavia Brno 24 12 3 9 53:44 39
8. FC Sparta Brno 24 11 5 8 55:40 38
9. Tatran Bohunice 24 10 7 7 54:42 37
10. SK Krumvíř 24 11 2 11 43:44 35
11. FC Ivančice 24 9 4 11 46:39 31
12. FC Svratka Brno 24 8 4 12 45:58 28
13. FC Kuřim 24 7 4 13 45:49 25
14. FC Moravský Krumlov 24 4 4 16 22:66 16
15. AFK Tišnov 24 4 3 17 26:76 15
16. SK Vojkovice 24 1 3 20 30:106 6


Nejvyšší výhry

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

9:0 Bohunice - Vojkovice (23. kolo)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

1:9 Vojkovice - Rousínov (20. kolo, 19. hrané)

8:0 Kuřim - Vojkovice (30. kolo, 24. hrané)

7:0 Ivančice - Moravský Krumlov (23. kolo)

7:1 Rousínov - Tišnov (23. kolo)

0:6 Tišnov - Boskovice (22. kolo, 21. hrané)

 

Kanonýři

22 gólů: Radim Záruba (MS), Jan Nespěšný (Kuřim)

20 gólů: Daniel Keprt (Ráječko)

17 gólů: Tomáš Čožík (Ivančice), Josef Lička (Rousínov)

16 gólů: Dominik Havlín (Svratka Brno)

15 gólů: Marcel Čepil (Mutěnice)

14 gólů: Ondřej Přichystal (Sparta Brno)

13 gólů: Petr Loprais (Sparta Brno)

12 gólů: Pavel Dohnal (Bosonohy), Petr Poláček (Vojkovice), Richard Dostálek (Bosonohy), Ladislav Hansl (Svratka Brno), Dalibor Koštuřík (Mutěnice)

Do střelecké listiny se zapsalo 203 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Svratka, 11. kolo, 12. hrané) - 4 góly

Jan Nespěšný (Sparta-Kuřim, 11. kolo, 12. hrané)

David Michna (Vojkovice-Krumvíř, 12. kolo, 13. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (Boskovice-MS, 12. kolo, 13. hrané) 

Filip Novotný (MS-Rousínov, 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Vojkovice, 1. kolo, 15. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Vojkovice, 18. kolo, 17. hrané) - 4 góly

Jan Havlíček (Boskovice-Vojkovice, 19. kolo, 18. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Kuřim, 19. kolo, 18. hrané) 

Josef Lička (Vojkovice-Rousínov, 20. kolo, 19. hrané) - 6 gólů

Nikolas Burčík (Bohunice-Krumvíř, 21. kolo, 20. hrané)

Josef Lička (Rousínov-Tišnov, 23. kolo)

Patrik Šnyrch (Ivančice-Moravský Krumlov, 23. kolo)

Dominik Havlín (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) 

Vojtěch Cupák (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) - 4 góly

Daniel Keprt (Ráječko - Moravský Krumlov, 30. kolo, 24. hrané) 

Jan Nespěšný (Kuřim-Vojkovice, 30. kolo, 24. hrané) - 5 branek

 

Gólmani s nulou

9 - Karel Němeček (Ráječko)

7 - Tomáš Maloň (Bosonohy)

5 - Adam Doležal (Krumvíř), Jan Velan (MS)

4 - Michal Stehlík (Sparta Brno), Jindřich Bednář (Boskovice), Milan Řepka (Rousínov), Jakub Sojka (Ivančice)

3 - Filip Kratochvíla (Mutěnice), Lukáš Repáň (Start Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Ladislav Cimbálník (Kuřim)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov), Adam Smrčka (Ivančice), Martin Matiášek (Start Brno), Filip Strakoň (Svratka Brno), Radek Bílý (Sparta Brno)

1 - Michal Bogner, Jan Holík (Moravský Krumlov), Denis Crhan (Svratka Brno), Josef Šurkala (Start Brno), Aleš Růžička (Ráječko), Viktor Zach, Peter Balčirák (Bohunice)

 

Diváků

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

520 diváků: Svratka Brno - Start Brno (30. kolo, 24. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

450 diváků: Boskovice - Ráječko (21. kolo, 20. hrané)

445 diváků: Start Brno - Bosonohy (18. kolo, 17. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hrané)

380 diváků: Boskovice - Start Brno (1. kolo, 15. hrané)

355 diváků: Start Brno - Sparta Brno (22. kolo, 21. hrané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

305 diváků: Rousínov - Start Brno (17. kolo, 16. hrané)

 

Červené karty

3 - David Cupák (Start Brno)

2 - Eduard Dvořák (Vojkovice), Pavol Bábeľa (Svratka Brno), David Michna (Krumvíř)

1 - Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík, Matěj Rozehnal (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil (Tišnov), Roman Luskač, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček, Nikolas Burčík, Michal Zouhar (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský, Tomáš Novotný, Radek Benešovský (Mutěnice), Jakub Staněk, Tomáš Bittner, Radek Bohunský (Moravský Krumlov), Michal Axamit, Radim Záruba (MS), Roman Petrila, Jan Nespěšný (Kuřim), Jakub Šťourač, Ondřej Osladil, Michal Pavliš (Bosonohy), Petr Švancara, František Schneider, Ondřej Masařík (Bohunice), Adam Smejkal, Martin Matiášek (Start Brno), Tom Kratochvíl, Martin Živný, Filip Svensson (Svratka Brno)

Týmy: 6 - Krumvíř, 5 - Vojkovice, Start Brno, Svratka Brno, 4 - Ráječko, Rousínov, Tišnov, Mutěnice, 3 - Bohunice, Bosonohy, Moravský Krumlov, 2 - Ivančice, Kuřim, Moravská Slavia, 1 - Boskovice, Sparta Brno

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 4 10:7 10
2. Krumvíř 4 11:7 9
3. Líšeň B 4 9:6 9
4. Svratka 4 12:10 9
5. Sparta 4 11:5 7
6. Boskovice 3 4:1 7
7. Mutěnice 4 5:4 7
8. Ratíškovice 4 8:5 6
9. Rousínov 3 3:4 4
10. Ivančice 4 3:5 4
11. Bosonohy 2 2:2 3
12. Bystrc 4 6:7 3
13. Ráječko 3 5:7 3
14. MS 4 5:7 2
15. Kuřim 4 2:10 0
16. M.Krumlov 3 4:13 0

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Bohunice Sparta 1:1
Ivančice MS 0:0
Krumvíř Svratka 5:3
Bystrc Líšeň B 3:1
Rousínov Ratíškovice 1:0
Mutěnice Kuřim 2:0
M.Krumlov Ráječko 25.08.
Bosonohy Boskovice 25.08.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz