33.3%
Hroznová Lhota 12
7.7%

Dubňany vyhrály gólem z 89. minuty v Miloticích

Podruhé za sebou vyhrály v I.A třídě skupině B Dubňany 1:0. Derby v Miloticích rozhodl v 89. minutě Michal Bidmon (2. gól v sezoně).

"Přivezli jsme cenné body ze sousedních Milotic. Bylo to derby se vším všudy - těžké souboje, žluté karty a dokonce i jedna červená na naší straně. Na obou stranách bylo dost nepřeností, přesto jsme měli mírnou převahu, nějaké náznaky šancí měli, ale gól z toho nebyl. Domácí hrozili hlavně ze standardek, které zahrával precizně kapitán Vaško. Ve 2. poločase přibylo šancí - domácího Šifela vychytal Zeman a Koryčánka zase Jankovič, Žurovec po individuální akci v malém vápně trefil obránce Knotka, Silný šel sám ze strany na gólmana a místo zakončení přihrává nikomu. Zápas rozhodl v 89. minutě mladík Bidmon. Po přihrávce Juřici trefil z velkéhovápna výhru Baníku 1:0. Stínem utkání bylo zranění dvou domácích hráčů. Snad budou brzo v pořádku a zpět na hřišti," hodnotil zápas trenér Dubňan Milan Bidmon.

I.A třída skupina B - 22. kolo (21. hrané)

Milotice - Dubňany 0:1 (0:0)

Branka: 89. Bidmon

ČK: 90. Noga (Dubňany)

Diváků: 250

Dubňany: Zeman - Žurovec (71. Hlaváč), Krejčiřík, Janík, Koryčánek, Noga, Soldán (90. Klečka), Kordula, Kotásek (66. Bidmon), Silný (77. Juřica), Kratochvíl