Menu

Anketa

Kdo podle vás vyhraje I.A třídu skupinu B?
Celkem hlasů: 156
Lednice 92
59%
Ratíškovice 52
33.3%
Hroznová Lhota 12
7.7%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor po 25. hraném kole

Statistiky krajského přeboru po 25. kole.

 

Krajský přebor JmKFS

24. kolo (25. hrané)

Mutěnice - Boskovice 2:2 (1:2);  23. Koštuřík, 76. Valenta - 10. a 30. Havlíček; 165 diváků
Svratka Brno - Rousínov 0:5 (0:3); 82. a 86. Davitashvili, 16. Dvořák, 25. Kuklínek, 38. vlastní; čisté konto: Řepka; 135 diváků

Kuřim - Bohunice 0:1 (0:1); 26. Petřík; čisté konto: Balčirák; 150 diváků
Vojkovice - Ivančice 1:2 (1:1); 26. Fiala - 2. Jacko T., 58. Černý; ČK: 84. Dvořák (Vojkovice); 120 diváků
Moravský Krumlov - Sparta Brno 0:3 (0:0); 66. Žáček, 78. Lihotský, 87. Přichystal; čisté konto: Bílý; 120 diváků
Krumvíř - Start Brno 0:6 (0:4); 9., 30. a 32. Musil, 15. Mikeš, 79. (PK) Cupák D., 84. Gaži; čisté konto: Matiášek; 200 diváků
Ráječko - Moravská Slavia 2:2 (1:1); 27. Bokůvka, 55. Lidmila - 24. Černý, 58. (PK) Záruba; 135 diváků
Tišnov - Bosonohy 2:4 (0:2); 64. a 88. Babička - 72. a 83. Dohnal, 8. Moučka, 32. Havlík R.; 80 diváků

 

Tabulka

1. Start Brno 25 16 4 5 65:27 52
2. SK Olympia Ráječko 25 15 4 6 64:35 49
3. FK Mutěnice 25 14 6 5 62:30 48
4. FC Boskovice 25 14 6 5 57:39 48
5. Tatran Rousínov 25 14 3 8 62:36 45
6. FK SK Bosonohy 25 12 7 6 47:32 43
7. FC Sparta Brno 25 12 5 8 58:40 41
8. Tatran Bohunice 25 11 7 7 55:42 40
9. SK Moravská Slavia Brno 25 12 4 9 55:46 40
10. SK Krumvíř 25 11 2 12 43:50 35
11. FC Ivančice 25 10 4 11 48:40 34
12. FC Svratka Brno 25 8 4 13 45:63 28
13. FC Kuřim 25 7 4 14 45:50 25
14. FC Moravský Krumlov 25 4 4 17 22:69 16
15. AFK Tišnov 25 4 3 18 28:80 15
16. SK Vojkovice 25 1 3 21 31:108 6


Nejvyšší výhry

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

9:0 Bohunice - Vojkovice (23. kolo)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

1:9 Vojkovice - Rousínov (20. kolo, 19. hrané)

8:0 Kuřim - Vojkovice (30. kolo, 24. hrané)

7:0 Ivančice - Moravský Krumlov (23. kolo)

7:1 Rousínov - Tišnov (23. kolo)

0:6 Tišnov - Boskovice (22. kolo, 21. hrané)

0:6 Krumvíř - Start Brno (24. kolo, 25. hrané)

 

Kanonýři

23 gólů: Radim Záruba (MS)

22 gólů: Jan Nespěšný (Kuřim)

20 gólů: Daniel Keprt (Ráječko)

17 gólů: Tomáš Čožík (Ivančice), Josef Lička (Rousínov)

16 gólů: Dominik Havlín (Svratka Brno)

15 gólů: Marcel Čepil (Mutěnice), Ondřej Přichystal (Sparta Brno)

14 gólů: Pavel Dohnal (Bosonohy)

13 gólů: Petr Loprais (Sparta Brno), Dalibor Koštuřík (Mutěnice), Jan Havlíček (Boskovice)

12 gólů: Petr Poláček (Vojkovice), Richard Dostálek (Bosonohy), Ladislav Hansl (Svratka Brno), 

Do střelecké listiny se zapsalo 205 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Svratka, 11. kolo, 12. hrané) - 4 góly

Jan Nespěšný (Sparta-Kuřim, 11. kolo, 12. hrané)

David Michna (Vojkovice-Krumvíř, 12. kolo, 13. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (Boskovice-MS, 12. kolo, 13. hrané) 

Filip Novotný (MS-Rousínov, 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Vojkovice, 1. kolo, 15. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Vojkovice, 18. kolo, 17. hrané) - 4 góly

Jan Havlíček (Boskovice-Vojkovice, 19. kolo, 18. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Kuřim, 19. kolo, 18. hrané) 

Josef Lička (Vojkovice-Rousínov, 20. kolo, 19. hrané) - 6 gólů

Nikolas Burčík (Bohunice-Krumvíř, 21. kolo, 20. hrané)

Josef Lička (Rousínov-Tišnov, 23. kolo)

Patrik Šnyrch (Ivančice-Moravský Krumlov, 23. kolo)

Dominik Havlín (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) 

Vojtěch Cupák (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) - 4 góly

Daniel Keprt (Ráječko - Moravský Krumlov, 30. kolo, 24. hrané) 

Jan Nespěšný (Kuřim-Vojkovice, 30. kolo, 24. hrané) - 5 branek

Petr Musil (Krumvíř-Start, 24. kolo, 25. hrané)

 

Gólmani s nulou

9 - Karel Němeček (Ráječko)

7 - Tomáš Maloň (Bosonohy)

5 - Adam Doležal (Krumvíř), Jan Velan (MS), Milan Řepka (Rousínov)

4 - Michal Stehlík (Sparta Brno), Jindřich Bednář (Boskovice), Jakub Sojka (Ivančice)

3 - Filip Kratochvíla (Mutěnice), Lukáš Repáň (Start Brno), Stanislav Myšák (Mutěnice), Ladislav Cimbálník (Kuřim), Martin Matiášek (Start Brno), Radek Bílý (Sparta Brno)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov), Adam Smrčka (Ivančice), Filip Strakoň (Svratka Brno), Peter Balčirák (Bohunice)

1 - Michal Bogner, Jan Holík (Moravský Krumlov), Denis Crhan (Svratka Brno), Josef Šurkala (Start Brno), Aleš Růžička (Ráječko), Viktor Zach (Bohunice)

 

Diváků

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

520 diváků: Svratka Brno - Start Brno (30. kolo, 24. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

450 diváků: Boskovice - Ráječko (21. kolo, 20. hrané)

445 diváků: Start Brno - Bosonohy (18. kolo, 17. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hrané)

380 diváků: Boskovice - Start Brno (1. kolo, 15. hrané)

355 diváků: Start Brno - Sparta Brno (22. kolo, 21. hrané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

305 diváků: Rousínov - Start Brno (17. kolo, 16. hrané)

 

Červené karty

3 - David Cupák (Start Brno), Eduard Dvořák (Vojkovice)

2 - Pavol Bábeľa (Svratka Brno), David Michna (Krumvíř)

1 - Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík, Matěj Rozehnal (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil (Tišnov), Roman Luskač, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček, Nikolas Burčík, Michal Zouhar (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský, Tomáš Novotný, Radek Benešovský (Mutěnice), Jakub Staněk, Tomáš Bittner, Radek Bohunský (Moravský Krumlov), Michal Axamit, Radim Záruba (MS), Roman Petrila, Jan Nespěšný (Kuřim), Jakub Šťourač, Ondřej Osladil, Michal Pavliš (Bosonohy), Petr Švancara, František Schneider, Ondřej Masařík (Bohunice), Adam Smejkal, Martin Matiášek (Start Brno), Tom Kratochvíl, Martin Živný, Filip Svensson (Svratka Brno)

Týmy: 6 - Krumvíř, Vojkovice, 5 - Start Brno, Svratka Brno, 4 - Ráječko, Rousínov, Tišnov, Mutěnice, 3 - Bohunice, Bosonohy, Moravský Krumlov, 2 - Ivančice, Kuřim, Moravská Slavia, 1 - Boskovice, Sparta Brno

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Start 26 72:28 55
2. Mutěnice 26 62:30 49
3. Ráječko 26 66:40 49
4. Rousínov 26 66:37 48
5. Boskovice 26 58:43 48
6. Bosonohy 26 50:34 46
7. Sparta 26 73:41 44
8. Bohunice 26 60:44 43
9. MS 26 57:47 43
10. Ivančice 26 52:41 37
11. Krumvíř 26 43:50 36
12. Svratka 26 47:66 28
13. Kuřim 26 46:54 25
14. M.Krumlov 26 23:76 16
15. Tišnov 26 29:82 15
16. Vojkovice 26 32:123 6

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Boskovice Bosonohy 24.05.
Tišnov Bohunice 25.05.
Mutěnice Rousínov 25.05.
Svratka MS 25.05.
Kuřim Sparta 25.05.
Vojkovice Start 25.05.
M.Krumlov Krumvíř 25.05.
Ráječko Ivančice 26.05.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz