Menu

Anketa

Koho favorizujete na vítěze I.A třídy skupiny A?
Celkem hlasů: 325
Dobšice 27
8.3%
Kunštát 177
54.5%
Zbraslav 68
20.9%
někoho jiného 53
16.3%

Galerie

TOPlist

Krajský přebor 2018/2019 v číslech

Konečné statistiky krajského přeboru.

 

Krajský přebor JmKFS 2018/2019

Konečná tabulka

1. Start Brno 30 21 4 5 91:33 67

2. SK Olympia Ráječko 30 17 4 9 80:49 55
3. FK Mutěnice 30 16 7 7 69:35 55
4. FK SK Bosonohy 30 16 7 7 57:37 55
5. Tatran Bohunice 30 16 7 7 79:48 55
6. FC Sparta Brno 30 16 6 8 93:45 54
7. FC Boskovice 30 15 6 9 64:57 51
8. Tatran Rousínov 30 15 4 11 69:46 49
9. SK Moravská Slavia Brno 30 15 4 11 63:58 49
10. SK Krumvíř 30 13 4 13 55:58 43
11. FC Ivančice 30 12 4 14 61:57 40
12. FC Svratka Brno 30 10 4 16 60:75 34
13. FC Kuřim 30 9 4 17 53:65 31
14. FC Moravský Krumlov 30 6 4 20 34:88 22
15. AFK Tišnov 30 4 3 23 33:110 15
16. SK Vojkovice 30 1 4 25 38:138 7

O pořadí na 2. - 5. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů. O pořadí na 8. a 9. místě rozhodl vzájemný zápas.


Nejvyšší výhry

15:1 Sparta Brno - Vojkovice (25. kolo, 26. hrané)

10:0 Sparta Brno - Moravský Krumlov (9. kolo, 10. hrané)

10:1 Ráječko - Ivančice (26. kolo, 27. hrané)

1:10 Tišnov - Sparta Brno (28. kolo, 29. hrané)

9:0 Bohunice - Vojkovice (23. kolo)

1:9 Vojkovice - Sparta Brno (10. kolo, 11. hrané)

1:9 Vojkovice - Rousínov (20. kolo, 19. hrané)

8:0 Kuřim - Vojkovice (30. kolo, 24. hrané)

7:0 Ivančice - Moravský Krumlov (23. kolo)

7:0 Ivančice - Tišnov (27. kolo, 28. hrané)

7:1 Rousínov - Tišnov (23. kolo)

7:1 Start Brno - Moravský Krumlov (25. kolo, 26. hrané)

0:6 Tišnov - Boskovice (22. kolo, 21. hrané)

0:6 Krumvíř - Start Brno (24. kolo, 25. hrané)

 

Kanonýři

29 gólů: Radim Záruba (MS), Ondřej Přichystal (Sparta Brno)

25 gólů: Petr Loprais (Sparta Brno)

24 gólů: Jan Nespěšný (Kuřim)

20 gólů: Daniel Keprt (Ráječko), Tomáš Čožík (Ivančice), Dominik Havlín (Svratka Brno), Josef Lička (Rousínov)

19 gólů: Pavel Dohnal (Bosonohy)

18 gólů: Marcel Čepil (Mutěnice)

15 gólů: Ladislav Hansl (Svratka Brno), Petr Poláček (Vojkovice)

Do střelecké listiny se zapsalo 228 hráčů - kompletní seznam ZDE

 

Hattricky

Dalibor Koštuřík (Tišnov-Mutěnice, 5. kolo) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Vojkovice, 7. kolo, 8. hrané)

Tomáš Čožík (Ivančice-Krumvíř, 7. kolo, 8. hrané)

Pavel Dohnal (Bosonohy-Tišnov, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (MS-Ráječko, 9. kolo, 10. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-MK, 9. kolo, 10. hrané)

Radim Záruba (Tišnov-MS, 10. kolo, 11. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (MS-Svratka, 11. kolo, 12. hrané) - 4 góly

Jan Nespěšný (Sparta-Kuřim, 11. kolo, 12. hrané)

David Michna (Vojkovice-Krumvíř, 12. kolo, 13. hrané) - 4 góly

Radim Záruba (Boskovice-MS, 12. kolo, 13. hrané) 

Filip Novotný (MS-Rousínov, 13. kolo, 14. hrané)

Daniel Keprt (Ráječko-Vojkovice, 1. kolo, 15. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Vojkovice, 18. kolo, 17. hrané) - 4 góly

Jan Havlíček (Boskovice-Vojkovice, 19. kolo, 18. hrané)

Dominik Havlín (Svratka-Kuřim, 19. kolo, 18. hrané) 

Josef Lička (Vojkovice-Rousínov, 20. kolo, 19. hrané) - 6 gólů

Nikolas Burčík (Bohunice-Krumvíř, 21. kolo, 20. hrané)

Josef Lička (Rousínov-Tišnov, 23. kolo)

Patrik Šnyrch (Ivančice-Moravský Krumlov, 23. kolo)

Dominik Havlín (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) 

Vojtěch Cupák (Svratka-Start, 30. kolo, 24. hrané) - 4 góly

Daniel Keprt (Ráječko - Moravský Krumlov, 30. kolo, 24. hrané) 

Jan Nespěšný (Kuřim-Vojkovice, 30. kolo, 24. hrané) - 5 branek

Petr Musil (Krumvíř-Start, 24. kolo, 25. hrané)

Ondřej Přichystal (Sparta-Vojkovice, 25. kolo, 26. hrané) - 7 branek

Petr Loprais (Sparta-Vojkovice, 25. kolo, 26. hrané) - 4 branky

Nikolas Burčík (Tišnov-Bohunice, 26. kolo, 27. hrané)

Jan Ovčačík (Ráječko-Ivančice, 26. kolo, 27. hrané)

Radim Záruba (MS-Boskovice, 27. kolo, 28. hrané)

Ladislav Hansl (Svratka-Ivančice, 28. kolo, 29. hrané)

Ondřej Přichystal (Tišnov-Sparta, 28. kolo, 29. hrané) - 4 góly

Petr Loprais (Tišnov-Sparta, 28. kolo, 29. hrané)

 

Gólmani s nulou

9 - Karel Němeček (Ráječko), Tomáš Maloň (Bosonohy)

6 - Stanislav Myšák (Mutěnice)

5 - Adam Doležal (Krumvíř), Jan Velan (MS), Milan Řepka (Rousínov)

4 - Michal Stehlík (Sparta Brno), Jindřich Bednář (Boskovice), Jakub Sojka (Ivančice), Radek Bílý (Sparta Brno)

3 - Filip Kratochvíla (Mutěnice), Lukáš Repáň (Start Brno), Ladislav Cimbálník (Kuřim), Martin Matiášek (Start Brno), Peter Balčirák (Bohunice)

2 - Tomáš Jícha (Tišnov), Adam Smrčka (Ivančice), Filip Strakoň (Svratka Brno), Denis Crhan (Svratka Brno), Viktor Zach (Bohunice)

1 - Michal Bogner, Jan Holík (Moravský Krumlov), Josef Šurkala (Start Brno), Aleš Růžička (Ráječko), Vít Soukup (Krumvíř), Petr Podolský (Ivančice), Karel Šimoník (Bosonohy)

 

Diváků

1100 diváků: Start Brno - Boskovice (16. kolo, 30 hrané)

660 diváků: Krumvíř - Mutěnice (25. kolo, 26. hrané)

650 diváků: Start Brno - Krumvíř (9. kolo, 10. hrané)

520 diváků: Svratka Brno - Start Brno (30. kolo, 24. hrané)

480 diváků: Start Brno - Moravská Slavia (4. kolo)

450 diváků: Start Brno - Rousínov (2. kolo, 1. hrané)

450 diváků: Boskovice - Ráječko (21. kolo, 20. hrané)

445 diváků: Start Brno - Bosonohy (18. kolo, 17. hrané)

425 diváků: Ráječko - Boskovice (6. kolo)

425 diváků: Boskovice - Mutěnice (9. kolo, 10. hrané)

380 diváků: Boskovice - Start Brno (1. kolo, 15. hrané)

355 diváků: Start Brno - Sparta Brno (22. kolo, 21. hrané)

350 diváků: Start Brno - Svratka Brno (15. kolo, 7. hrané)

315 diváků: Start Brno - Ivančice (6. kolo)

305 diváků: Tišnov - Start Brno (14. kolo, 3. hrané)

305 diváků: Rousínov - Start Brno (17. kolo, 16. hrané)

 

Červené karty

3 - David Cupák (Start Brno), Eduard Dvořák (Vojkovice)

2 - Pavol Bábeľa (Svratka Brno), David Michna (Krumvíř), Michal Axamit (MS)

1 - Martin Lang, Antonín Houdek, Jakub Dvořák (Vojkovice), Lukáš Martínek, Michal Daněk (Boskovice), Petr Líznar, Tomáš Buršík, Lukáš Mrnuštík, Matěj Rozehnal (Rousínov), Karel Jilg, Tomáš Jícha, Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil (Tišnov), Roman Luskač, Adam Doležal, Jan Mokrý, Lukáš Kobylka (Krumvíř), Petr Krátký, Daniel Hložek (Ivančice), Jakub Sedlák, Karel Němeček, Nikolas Burčík, Michal Zouhar (Ráječko), Lukáš Krejčí (Sparta Brno), Lubomír Kupčík, Radim Holešinský, Tomáš Novotný, Radek Benešovský (Mutěnice), Jakub Staněk, Tomáš Bittner, Radek Bohunský (Moravský Krumlov), Radim Záruba (MS), Roman Petrila, Jan Nespěšný (Kuřim), Jakub Šťourač, Ondřej Osladil, Michal Pavliš (Bosonohy), Petr Švancara, František Schneider, Ondřej Masařík (Bohunice), Adam Smejkal, Martin Matiášek (Start Brno), Tom Kratochvíl, Martin Živný, Filip Svensson, Tomáš Zeman, Roman Zavřel (Svratka Brno)

Týmy: 7 - Svratka Brno, 6 - Krumvíř, Vojkovice, 5 - Start Brno, 4 - Ráječko, Rousínov, Tišnov, Mutěnice, 3 - Bohunice, Bosonohy, Moravský Krumlov, Moravská Slavia, 2 - Ivančice, Kuřim, Boskovice, 1 - Sparta Brno

 

Diskuse k článku
Přispívání je povoleno pouze přihlášeným uživatelům...
K tématu se zatím nikdo nevyjádřil, máte-li co říct, můžete být první...

Tabulka

Tým Z S B
1. Bohunice 15 48:22 41
2. Boskovice 15 43:20 32
3. Sparta 15 41:20 32
4. Líšeň B 15 39:22 31
5. Bosonohy 15 31:18 27
6. Ráječko 15 34:30 24
7. Mutěnice 15 23:23 21
8. Bystrc 15 30:24 19
9. Krumvíř 15 35:38 19
10. Svratka 15 26:42 19
11. Ivančice 15 22:21 16
12. Kuřim 15 23:38 16
13. MS 15 17:25 15
14. Rousínov 15 15:34 12
15. Ratíškovice 15 21:37 11
16. M.Krumlov 15 24:58 11

Aktualní kolo

Domácí Hosté
Krumvíř Sparta 00.00.
Ratíškovice Ráječko 00.00.
MS Kuřim 00.00.
Líšeň B Mutěnice 00.00.
Bystrc M.Krumlov 00.00.
Bosonohy Bohunice 00.00.
Ivančice Rousínov 00.00.
Svratka Boskovice 14.06.

Slavíme

Zapojte se i VY!

pozvánky a informace z klubů zasílejte na

redakce@jihomoravskyfotbal.cz